Posilovna "Pepíka" z Chebu


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna "Pepíka" z Chebu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna "Pepíka" z Chebu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepa


PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 8:50 pm    Předmět: Posilovna "Pepíka" z Chebu Odpovědět s citátem

Tak jak bylo chteno a jak jsem slibil zakladam zde tedy onen topic o stavbe me budouci posilovny.

Zde tedy predstavy jak by melo vsechno vypadat. Provedl jsem je ve 3d studiu v meritku ktere jsem si predtim urcil, nameril a predstavoval.
Zarizeni jsem navrhoval s ohledem na prostor, videt je to nejvic asi u predkopu+zakopu.

Zde tedy pohled v interieru:


Zde jeden rentgenovy:


Pohled zhora:


Tady postupne jednotlive stroje:













A samotna realizace:


vcerejsi lavicka:


pak jsem zacal pracovat na stroji bench v sede+pritahy zhora, udelal jsem jen tohle protoze mi chyby nejaky material:


Tak jsem zapracoval na ramu a svaril boky. Jeste se musi navrtat diry a udelat nosniky a zarazky. Vim ze se tohle resi tak ze se do vyvrtanych otvoru strkaji tyce ale nemam cim vyvrtat diry rekneme 25mm, cily budou tam profily ktere se budou posouvat a zajistovat tyckama.


pokracovani priste...


Naposledy upravil Pepa dne čt duben 01, 2010 7:47 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pixla


PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada to suprove ,,,kdepak sezenes pak zavaží (kotouce)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StrongerYAAHO


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chválim Tě !
Kdybych měl místo doma a také zlaté ruce , tak makam taky na své vlastní posilce : (
_________________
[i:8e0845cf86]S pozdravem StrongerYAAHO[/i:8e0845cf86]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kotouce a tyce jsem nasel za celkem slusnou cenu na aukru. Neni to teda zadny samodomo ani to nikdo neprodava nejaky pouzity, proste nejaka firma prez to prodava a maji tam trebas velkou tyc a 65kg zavazi za 2500 plus samozrejme i zavazi a jine veci zvlast tak jsem si vybral zhruba pul tuny zeleza za 15k.
Nechci tam delatzadnej srot, muj plan je takovej ze jsem si pujcil penize, udelam to poradne, bude tam chodit par kamosu, kazdej mi da trebas 200 na mesic plus ja budu platit a z toho se zaplati ty splatky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo ti bude dělat to čalounění? Nebo ty sám?

Je tam přece jen dost laviček, sedaček, takový ty role na předkopy, zakopy...
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jahoda


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čalounění je mališkost a udělá ho každý průměrný čalouník.Musí pod to sehnat kvalitní dřevěné desky a čalouníci mají materiál na výplň i koženku na potah.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hadej Clovek musi bejt hoooodne profesi v jednom kdyz neco chce. Jako kozeny to asi nebude ale bude to normalne deska, na ni tvrdej molitan a prez to .... no to se uvidi no, mozna ta kozenka, jestli nesezenu bude muset postacit silnejsi latka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Reichenberk


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to zajímavé ale mám jednu zvídavou otázku, založíš si na to firmu? Jak to uděláš s pojištěním?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jahoda


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepa napsal:
Hadej Clovek musi bejt hoooodne profesi v jednom kdyz neco chce. Jako kozeny to asi nebude ale bude to normalne deska, na ni tvrdej molitan a prez to .... no to se uvidi no, mozna ta kozenka, jestli nesezenu bude muset postacit silnejsi latka.

Pepo já jsem tenkrát použil látku co šla do felicií na sedačky ve fabrice a bylo to hezký,ale potom to tahá asi pot a bude to brzy smrdět a odejde.Normálně ti čalouník sežene koženku nebo přes net v pohodě sám.Na tom nic není.A ten tvrdej strukturovanej molitan pod to a dvojitě aby to netlačilo.Radši to nech čalouníkovi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To asi jo, chlupaty nebude idealni, tohle tema jeste uvidim. Kamos dela sedacky tak material snad sezene, molitan minimalne, mozna i tu kozenku...
Firmu? Na co? Ja si delam jen posilku pro me a kamose, na tom neni co firmovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jahoda


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady máš nabídku koženky na zakázku v několika barvách

http://www.ampexen.cz/cz/o-nabidce/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nojo ale odber i jedne role 40metru, to bych to musel delat na zakazku se radej ani neptam kolik stoji takova role...

ale tady je to zajimave:
http://www.tomi-trutnov.cz/3111-kozenky/6708-kozenka-dolaro/?im=37662
tahle modra by se mi tam i hodila pac mam vymalovano bilomodre a stroje budou bile tak bud modrou nebo cernou... ale asi jo, neni to takova darda.
Ted jsem objednal loziskovany kladky za dva a pul litru.


Naposledy upravil Pepa dne po březen 08, 2010 1:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jahoda


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepa napsal:
nojo ale odber i jedne role 40metru, to bych to musel delat na zakazku se radej ani neptam kolik stoji takova role...

počítej tak dva metry na stroj.Ale stačí se podívat na seznam partnerů a koupit jen potřebu.Nebo jim zavolat a možná najdou dvacet metrů nějaké B kvality,což plně postačuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StrongerYAAHO


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepo , Pepo. Ty jsi vyhrál sportku?
_________________
[i:8e0845cf86]S pozdravem StrongerYAAHO[/i:8e0845cf86]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azmodan


PříspěvekZaslal: po březen 08, 2010 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to pěkně, ale divím se ti, že se ti chce dělat s kravinama jako je multipres, hacekn a podobně... Já dělat svojí posilku tak vyrobím klec, nějakou konstukci na shyby/bradla a pár laviček + hromada činek a kotoučů. Ale to je tvoje věc. Každopádně přeju ať se zadaří
_________________
Šťasten ve svém šílenství hlupák objal Ďábla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna "Pepíka" z Chebu Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: