MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARBAR


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďalsí šašo...no nevadí. Aj taký musia byť. Ty nemáš poňatia čo je to tvrdý tréning. Len toľko som ti chcel povedať
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:44 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Frozz. napsal:
ty bys byl pro CIZOPASNÍKA jednoručka v rozcvičovací sérii.

to urcite ne, podle fotky a udaju v profilu muze mit dunnoWayne slusnou silu, ale to se z toho treninku hrudniku urcite vypozorovat neda... treba by mohl trochu nastinit celkovy koncept treninku, nebo nadhodit silove vykony, aby ta debata mela trosku smysl


Jasně, reagoval jsem na jeho topic a styl psaní, jak kdyby to psal někdo mentálně narušený, až pak jsem se podíval na fotku v profilu (kdo ví jestli je pravá ). Asi nemá moc cit pro český jazyk .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:49 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
dunnoWayne napsal:
Co se týče toho tréninku kterej sem vypsal šlo jen o to že tam jsou cviky který se celkem používají a tak jak sem je popsal určitě jen tak neuvidíš. Ted si mě přesvědčil že si ho nezkusil .

tak myslenka je zajimava, ale nikterak objevna... podobneho efektu se da u spousty cviku docilit chytrym nastavenim gumovych expanderu (bands) a nepotrebujes k tomu ani sparinga... muze to byt zajimave zpestreni, ale jak rikam, nic hardcore to nebude, preci jen pri treninku prsnich svalu ta spotreba kysliku a celkove zatizeni neni takove, jako treba u komplexnich cviku, kde se zapojuje cele telo

zkusi si vzit poradne tezkou jednorucku a 60-90s v kuse ji ze zeme premistovat stridave na levy a pravy rameno a pokazde s ni udelat vystup na lavicku... po minute zjistis, ze trenink hrudniku fakt neni zas tak brutalni, jak by se mohlo na prvni pohled zdat
No proč ne, já se rád přiučím a vyzkouším protože ano jak si napsal, čekám od toho zpětnou vazbu nic víc. Zatím jen čtu idiotský kecy a to sem chtěl jen jedno..at mi napíše kdo ho takhle jak jsem ten trénink vypsal, kdo ho vyzkoušel, nic víc. Borce dělat nemusím až to budu chtít dělat tak sem začnu házet fotky. Ty mi píšeš taky- nic převratnýho- Přesně, nic převratnýho a právě proto jen minimální změna v obyčejné serii rozpažek je pak uplně jiná než je každej zvyklej a to mě zajímalo. Jednoduše, co je pro mě j od někoho názor kterej přečte a soudí? Ztráta času...to rovnou každej at napíše - že si přečetl trénink a rovnou mi muže říct že je o ničem. To mi opravdu udělá radost a hodí mě to zpět mezi profíky čtenáře na ronnie.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne:

ja myslim, ze by s tvym prispevkem nikdo nemel problem, ale asi jsi hodne lidi trochu popichnul tim tvym "hodne drsnej trenink" a "jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že" :))

protoze ver mi, ze tady jsou lidi, co toho odtrenujou nekolikrat vic a po jejich treninkovejch davkach bys nejspis potreboval dva tydny volno v praci, aby ses dal dohromady (a klidne priznam, ze ja taky )
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 4:21 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Otázka zněla jestli to někdo odcvičil a vyzkoušel .To mě doopravdy zajímalo... Nikomu ten trénink nenutím a ani sem nenapsal že to je světovej trénink na prsa a málokdo z vás na to má. To si každej se svým egem udělejte pořádek sám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
dunnoWayne:

ja myslim, ze by s tvym prispevkem nikdo nemel problem, ale asi jsi hodne lidi trochu popichnul tim tvym "hodne drsnej trenink" a "jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že" :))

protoze ver mi, ze tady jsou lidi, co toho odtrenujou nekolikrat vic a po jejich treninkovejch davkach bys nejspis potreboval dva tydny volno v praci, aby ses dal dohromady (a klidne priznam, ze ja taky )
To beru naprosto vážně že jsou tu možná / doufám / lidi který mají tréninky na posrání. Bohužel i komentáře. Naproti tomu já z nikým nechci soutěžit jestli zvedám víc toho nebo něčeho jinýho. Když jsem napsal trénink o prsách tak mluvím o tvrdým tréninku prs...to že jsou náročnější cviky ze kterých jde hlava kolem, to prostě nepochopím proč to vubec někdo zminuje. Já opravdu trénuju celý tělo i když mi to po dnešku asi pár lidí snad ani neuvěří :-) Přemýšlím jestli budete mit nadhled když tu popíšu svuj trénink ale jak si sám napsal a já taky, nic převratnýho, speciální programy, stroje, diety, drogy nepoužívám a váhy? No váhy budou taky +- někdo mi tu napíše dobrý, jinej zase slabý to je přece dopředu jasný a pochopitelný . Takže já si zase budu chvíli čist u vás na blogu určitě je tam o mnoho zajímavějších věcí , říkám to vždycky a rád. Já se na rozdíl od ostatních rád přiučím když je co...dnes mi třeba napsal pár lidí že nevím co je to dřina :-))) Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne:

ja bych to zase zbytecne nedramatizoval, proste jsi zvolil trochu nestastnou formulaci, ktere se par lidi chytlo, to je asi cele :) vyznelo to vselijak, takze proto se tu objevily i ty neprilis lichotive komentare
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 5:11 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Otázka zněla jestli to někdo odcvičil a vyzkoušel .To mě doopravdy zajímalo... Nikomu ten trénink nenutím a ani sem nenapsal že to je světovej trénink na prsa a málokdo z vás na to má. To si každej se svým egem udělejte pořádek sám.


Ano odcvičili, vyzkoušeli.

Némlich stejně probíhala závěrečná příprava naší kulturistické reprezentace tuším na sklonku 70. let. Tréninky atypicky probíhaly jako týmová záležitost a kvůli přehazování závaží a asi protože pro Loizu Peka šlo špatně najít adekvátního sparinga byl použit přesně tento postup. No a protože to vyšlo v časopise, tak jsme to samozřejmě všichni museli vyzkoušet.

Je možné, že se pletu už v osobách - po těch letech se mi divte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 5:58 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

kid napsal:
dunnoWayne napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Otázka zněla jestli to někdo odcvičil a vyzkoušel .To mě doopravdy zajímalo... Nikomu ten trénink nenutím a ani sem nenapsal že to je světovej trénink na prsa a málokdo z vás na to má. To si každej se svým egem udělejte pořádek sám.


Ano odcvičili, vyzkoušeli.

Némlich stejně probíhala závěrečná příprava naší kulturistické reprezentace tuším na sklonku 70. let. Tréninky atypicky probíhaly jako týmová záležitost a kvůli přehazování závaží a asi protože pro Loizu Peka šlo špatně najít adekvátního sparinga byl použit přesně tento postup. No a protože to vyšlo v časopise, tak jsme to samozřejmě všichni museli vyzkoušet.

Je možné, že se pletu už v osobách - po těch letech se mi divte
Díky,konečně názor. Taky jsem si říkal že si na to nebudu dělat patent :-) přece dřív se dřelo hlavně s činkama a lidi chtěli zkoušet a koumat takže těch cviku musí byt dodnes strašně moc, těch zapomenutých...osobně bych se k nim chtěl někde dohledat protože jich pár ještě znám / na ramena / který cvičil třeba lee Priest ale lidi je naznají. Na netu jsem zatím nic nenašel a malokdo má zájem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 6:24 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Vy- Rapyjer, Frozz, Barbar, Darion....vám hoši díky za příspěvky, měl sem za to že když už někdo něco píšete tak se bavím s chlapama. Na profilech bud nemáte ani fotku a když, tak ručičky jako pastelky a vy mi k tréninku s vaším dorosteneckou váhou píšete něco o dřině? Sakra od vás bych si nechal udělat trénink na objemy :-))))) Tak ted se teda opravdu vysmívám,bez urážky ale zasloužíte si to :-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 6:29 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Vy- Rapyjer, Frozz, Barbar, Darion....vám hoši díky za příspěvky, měl sem za to že když už někdo něco píšete tak se bavím s chlapama. Na profilech bud nemáte ani fotku a když, tak ručičky jako pastelky a v y mi k tréninku s vaším dorosteneckou váhou píšete něco o dřině ? Sakra od vás bych si nechal udělat trénink na objemy :-))))) Tak ted se teda opravdu vysmívám,bez urážky ale zasloužíte si to :-)))

dřina se nepočítá na obvod bicepsu...
btw třeba frozz dře celkem dost a nepochybně by tě v mnoha ohledech slušně nakopal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapyjer


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 6:56 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Vy- Rapyjer, Frozz, Barbar, Darion....vám hoši díky za příspěvky, měl sem za to že když už někdo něco píšete tak se bavím s chlapama. Na profilech bud nemáte ani fotku a když, tak ručičky jako pastelky a vy mi k tréninku s vaším dorosteneckou váhou píšete něco o dřině? Sakra od vás bych si nechal udělat trénink na objemy :-))))) Tak ted se teda opravdu vysmívám,bez urážky ale zasloužíte si to :-)))

možná bys měl nejdřív hledat chybu u sebe, třeba by ti pak došlo, proč se tady zvedla taková vlna odporu
jinak gratuluju k působivé váze, ale dojem tím na mě vážně neuděláš , protože lidi, kteří nezřízeně nabíraj (zdaleka ne jenom svaly) a pak nejsou ochotni (nebo schopni) rýsovat, skutečně neodpovídají mojí představě o ideální postavě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 7:54 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Vy- Rapyjer, Frozz, Barbar, Darion....vám hoši díky za příspěvky, měl sem za to že když už někdo něco píšete tak se bavím s chlapama. Na profilech bud nemáte ani fotku a když, tak ručičky jako pastelky a vy mi k tréninku s vaším dorosteneckou váhou píšete něco o dřině? Sakra od vás bych si nechal udělat trénink na objemy :-))))) Tak ted se teda opravdu vysmívám,bez urážky ale zasloužíte si to :-)))


1. Já ti odpověděl takovým stylem, jakým ty si napsal svůj post a otázku.
2. K tomuhle se asi nebudu ani vyjadřovat, každý nechce třeba 110kg... jen se směj
3. Janze - diky

Prostě jsi to celé špatně formuloval a mnozí z nás včetně mě to pochopilo špatně, nic víc nic míň. Cvič jak myslíš, zdar.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 12:51 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
dunnoWayne napsal:
dunnoWayne napsal:
..jestli byl někdo schopnej vubec takovej ténink vyzkoušet ale myslím že.
Vy- Rapyjer, Frozz, Barbar, Darion....vám hoši díky za příspěvky, měl sem za to že když už někdo něco píšete tak se bavím s chlapama. Na profilech bud nemáte ani fotku a když, tak ručičky jako pastelky a vy mi k tréninku s vaším dorosteneckou váhou píšete něco o dřině? Sakra od vás bych si nechal udělat trénink na objemy :-))))) Tak ted se teda opravdu vysmívám,bez urážky ale zasloužíte si to :-)))


1. Já ti odpověděl takovým stylem, jakým ty si napsal svůj post a otázku.
2. K tomuhle se asi nebudu ani vyjadřovat, každý nechce třeba 110kg... jen se směj
3. Janze - diky

Prostě jsi to celé špatně formuloval a mnozí z nás včetně mě to pochopilo špatně, nic víc nic míň. Cvič jak myslíš, zdar.
Ok...když to napíšeš takhle tak to zní normálně....já taky proti nikomu nic nemám ale když napíšu že mě zajímá KDO TRENINK VYZKOUSEL ..tak pak se divím kdo mi má potřebu psát a ani se ho to netýká. Mimochodem ten muj výsměch k vám :-))) no jak bych to řekl....80,90,100 a ted 110..no dobře. Já vím stejně tak dobře dost o té tvojí nebo vaší váze co máte nemyslíš,vzdyt sem si jí prošel. Zpátky mužu uplně v klidu jít..shodit,rýsovat..mužu cokoliv...otázka je ale jestli vy ostatní mužete takhle vážit, jestli chcete vážit, jestli genetika pustí... aby mělo cenu se dál o tom bavit.Popravdě neznám nikoho kdo by upřímně řeknul o sobě že je saám se sebou spokojenej..vis kolik lidi by chtelo mit třeba metrák ale řekne - neeeeeee me tech mojich 90 stačí..42 přes ruku je málo 43 už moc :-).Znáš někoho? Malokdo to přizná.Sobě nikdo.Dávno bych nad tím mávl rukou ale to co mi tady píšete..proboha...já bych si to někomu nedovolil jen tak napsat.Přijde mi to od vás jakoby mi chtel někdo poradit jak udřepnout víc a víc a přitom měl problemy sam se sebou. Proč se někdo zdržuje než napíše větu že intenzita se nepozná objemem bicáku :-))) To ne, ale vy si to pamatujte pro další roky v posilovnách jestli u toho vydržíte...já mám nějakých 49cm dnes po 4 měsicich tréninku po x měsících přestávky a myslíš že je kdo-ví jak necvičím? Většina lidí tady na ronnie.cz cvičí určitě s větší váhou...já víc jako 16 kg jednoručky zatím nepoužil. Tricepsem to cvičím podobně. Bench třeba necvičím prakticky nikdy, ale bradla při své váze i se 40 kg navíc.. a tak mužu pokračovat dál.Psát mi o intenzitě je taky dobrej nápad,hlavně po tom mém článku...je snad jasný že se tam o nějakým tréninku pro začatečníky nebavim.. Věř mi že sem jako každej, něco je dobrý a něco horší, tím si tady jméno dělat nehodlám. Každopádně se právě od vás co vás tu na blogu mám asi ničemu nepřiučím protože jeden jedinej člověk mi rozumně odpověděl a vy ostatní jen nějaký chytrosti kterýma už sem si dávno prošel. Zkušeností ale není nikdy dost, rád se dozvím něco nového co by hlavně pro mě mohlo být zajímavé....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 1:30 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:

Já vím stejně tak dobře dost o té tvojí nebo vaší váze co máte nemyslíš,vzdyt sem si jí prošel. Zpátky mužu uplně v klidu jít..shodit,rýsovat..mužu cokoliv...otázka je ale jestli vy ostatní mužete takhle vážit, jestli chcete vážit, jestli genetika pustí... aby mělo cenu se dál o tom bavit.


Jo určitě o ní dost víš když sis tím taky prošel. No jestli my ostatní můžem takhle vážit, to já nevím nikdy jsem přes 84kg neměl, ani jsem nechtěl. Stačí si jen uvědomit, že dost lidí zde neposiluje a netrenuje jen kvůli vyšší hmotnosti, jsou i úplně jiné priority (fyzička, výdrž, i beach forma...).

dunnoWayne napsal:

Popravdě neznám nikoho kdo by upřímně řeknul o sobě že je saám se sebou spokojenej..vis kolik lidi by chtelo mit třeba metrák ale řekne - neeeeeee me tech mojich 90 stačí..42 přes ruku je málo 43 už moc :-).Znáš někoho? Malokdo to přizná.Sobě nikdo.


Tak znáš, mě, protože já si opravdu upřímně o svojí postavě můžu říct, že jsem s ní naprosto spokojený. Samozřejmě, je pořád co zlepšovat, mě by se třeba líbilo o 3-4kg navíc, zlepšit 6pack ap., to je jasné .

dunnoWayne napsal:

To ne, ale vy si to pamatujte pro další roky v posilovnách jestli u toho vydržíte ...


Zase se nemusíš chovat jak náš tatínek , aktivně sportuju od 5 let takže s tím problém nemám. Měj se fajn, čus
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: