Grogy...Nový začátek


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grogy...Nový začátek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grogy


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 7:58 pm    Předmět: Grogy...Nový začátek Odpovědět s citátem

Ahoj, po dlouhé době přemlouvání sám sebe jsem se rozhodl, že si založím log, tak doufám že toho nebudu litovat.

Nikdo mě tady nezná takže se trochu představím.
Jmenuju se Pavel, alias grogy, je mi 15 let, jsem z Jihlavy. Cvičím cca 11 měsíců, takže jsem začátečník.

Teď nějaké rozměry
Váha 90 kg
Výška 180 cm
Hrudník- 104 cm
Pas- 97 cm
Stehno- 63 cm
Lýtko- 40 cm
Nadloktí- 36 cm
Předloktí- 31 cm
Podle osobní váhy mám cca 21% tuku, ale nevím jestli se té váze dá v tomhle věřit.

Silové výkony

Tah- 180 kg
Dřep- 120 kg
Benč- 85 kg

Můj aktuální cíl je (z těch rozměrů to jde určitě poznat) shodit nějaký to kilo. Myslím že když se dostanu tak na 80 kg (- 10 kg), tak budu spokjenej. Nechci nějaký velký rýsování na pláž, stačí mi když se zbavím toho lavoru co mám na břiše.

Jinak mým cílem je maximální síla, až na to budu připravenej, chtěl bych zkusit trojboj.

Teď něco o tréninku.
Asi mě za něj ukamenujete, ale mě to tak fakt vyhovuje

trénuju 6x týdně
po+st+pá jedu full body kromě zad
út+čt+so jedu záda
Ty tahy mám takhle zvlášť protože když cvičím v jednom treninku tahy i dřepy tak to co cvičím jako druhý, úplně odseru. to že cvičím 6x týdně mi vyhovuje, regenerovat to zvládám a čas na to mám.
Ale rád si vyslechnu co mi na to napíšete
+ Ještě mám cca 3x týdně (jak kdy) aerobku 30-40 min
Trénink sem teď psát nebudu začnu ho sem vkládat od pondělí.

Jídelníček
tady není moc co řešit, prostě vám ho sem dám a pak se o tom můžeme bavit.

Snídaně- 30g proteinu
Svačina- 120g makrely
Oběd 250g kuřecího + 50g těstovin+paprika a rajče
Svačina- 30g proteinu
Večeře-250g kuřecího+paprika
II Večeře- 30g proteinu

5 373,60 kilojoulů
209,88 bílkovin
46,02g cukrů
29,71g tuků

Jídelníček je každý den jiný, tohle byl dnešní příklad

Ještě suplementace: denně beru multi mega sport (vitamíny a minerály) a protein formula 80 od multipoweru.

To je pro začátek asi tak všechno, pokud vás něco zajímá, tak se ptejte.
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/


Naposledy upravil grogy dne čt srpen 18, 2016 1:50 pm, celkově upraveno 48 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vzhledem k tomu, že ti nejde o zdravej životní styl, tak toho moc co řešit nebude...podle jého názoru se jednoho dne stane, že zjištíš, žes to ve skutečnosti uregenerovat nedokázal, ale to je pouze můj názor a přeju ti, aby se ti to nestalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak on ten trénink zad trvá tak 20 minut, takže to vlastně není tak úplně trénink. to co píšeš se klidně může stát, potom bych to musel vymyslet nějak jinak ale (alspoň to tak cítím) mi to zádný problém nedělá.

o zdravej životní styl mi skutečně ani až tak moc nejde, ale podle čeho si to myslíš? to je ten jídelníček tak nezdravej?
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setny


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se cítíš dobře zřejmě je to dobré...
Přidej tuky a bude to gut. (zdravé)
_________________
"Není moudrý ten, kdo ví mnoho, ale ten, kdo ví, čeho je třeba. "
"Svoboda je jen zbožné přání."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:

o zdravej životní styl mi skutečně ani až tak moc nejde, ale podle čeho si to myslíš? to je ten jídelníček tak nezdravej?

celkově trénink+cvičení pro 15leté pro zdraví vypadá jinak :) (a to samozřejmě nejsem žádnej zastánce nějakýho - činky od 18).
pokud máš silové výkony, které jsi uvedl, jsou velmi dobré.
k jídelníčku: tuky skoro žádný, zelenina nic, sacharidy nic (to nějak vlníš, nebo co?), energie malinko, to mi nepřipadá jako nejlepší způsob hubnutí

E: ta věta se silovými výkony nedává smysl, nijak jsem je nechtěl zpochybňovat...prostě jsou to dobrý čísla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janze napsal:
grogy napsal:

o zdravej životní styl mi skutečně ani až tak moc nejde, ale podle čeho si to myslíš? to je ten jídelníček tak nezdravej?

celkově trénink+cvičení pro 15leté pro zdraví vypadá jinak :) (a to samozřejmě nejsem žádnej zastánce nějakýho - činky od 18).
pokud máš silové výkony, které jsi uvedl, jsou velmi dobré.
k jídelníčku: tuky skoro žádný, zelenina nic, sacharidy nic (to nějak vlníš, nebo co?), energie malinko, to mi nepřipadá jako nejlepší způsob hubnutí

nevím co je na mém tréninku špatného,nehledě na to že jsi ho ještě neviděl
díky, síla to je to jediný čím se můžu trochu chlubit
tuků mám málo to vím, ale jak jsem psal, jídelníček je ze dne na den jinej většinou tuků bývá do 50g

zeleninu jsem nenapsal, to do příjmů nepočítám, ale z jídelníčku jí nevynechávám, hned ji tam dopíšu

nevlním, držím nízkosacharidovou dietu s tím že občas dám sacharidů trošku víc (takže se dá říct že vlasně tak trošku vlním)
energie malinko? mě teda připadá 5,5 tisíce tak akorát, kolik si myslíš že bych měl mít?
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud tvůj trénink není složen ze 2 sérií klopení zápěstí nadhmatem a 15 minut rotopedu v tempu 80leté stařeny, což podle vah, které dáváš není, tak nepovažuju mimo některé specifické případy 6x týdně posilovnu jako dobrý nápad, ať už tvůj trénink vypadá jakkoli.

u tuku bych se rozhodně nebál jít nad 50 g, ten panický strach z každýho gramu tuku je dost neopodstatněný. nezapomeň, že tuky mají velmi důležitou funkci v organismu.

5500 kJ? to je tak pro hubnoucí 50 kg holku! ale odhadovat bez jakejkoli znalostí tebe, kolik bys měl do sebe dostat, abys ještě hubnul, ale ne takto se neodvážím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trenink vypadá nějak takhle
dřepy-5 serií
benč-5 serií
tlaky na ramena-4 serie
bic. zdvich-4 serie
tricepsové kliky 4 serie
+ břicho, co se mi zrovna chce
u každého cviku mám 4-6 opakování

ok, já ty tuky ještě navýším

a můžeš mi teda alspoň hrubým odhadem kolik bych teda měl mít? protože u tohodle jsem docela mimo
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdybych já byl tebou, tak bych si nastavil pro začátek hranici někde na 9000 a pak bych viděl, spolu s lehkou aerobkou by o určitě šlo. samozřejmě když se jedou vlny, tak se někdy dostaneš i na velmi malé číslo, ale vem si, že ve vlnách máš většinou nejnižší hodnotu 50 g a to jsi měl ty dneska.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janze napsal:
kdybych já byl tebou, tak bych si nastavil pro začátek hranici někde na 9000 a pak bych viděl, spolu s lehkou aerobkou by o určitě šlo. samozřejmě když se jedou vlny, tak se někdy dostaneš i na velmi malé číslo, ale vem si, že ve vlnách máš většinou nejnižší hodnotu 50 g a to jsi měl ty dneska.

dobře vezmu si tvoje rady k srdci a zkusím se jimi řídit, můžeš sledovat jak se to bude vyvíjet

jinak tuhle dietu jedu už asi měsíc, takže mě těší, že jsi mi řekl, že to dělám špatně
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapyjer


PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
Janze napsal:
kdybych já byl tebou, tak bych si nastavil pro začátek hranici někde na 9000 a pak bych viděl, spolu s lehkou aerobkou by o určitě šlo. samozřejmě když se jedou vlny, tak se někdy dostaneš i na velmi malé číslo, ale vem si, že ve vlnách máš většinou nejnižší hodnotu 50 g a to jsi měl ty dneska.

dobře vezmu si tvoje rady k srdci a zkusím se jimi řídit, můžeš sledovat jak se to bude vyvíjet

jinak tuhle dietu jedu už asi měsíc, takže mě těší, že jsi mi řekl, že to dělám špatně

tak jestli už měsíc v kuse máš jenom 50g sachrů denně, tak nechápu jak můžeš ještě žít , samozřejmě přeháním, ale musíš bejt furt unavenej ne? určitě na těch sachrech přitlač, tak kolem 300g (každej to má jiný, takže musíš trochu laborovat) a společně s aerobkou ti špeky půjdou dolů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rapyjer napsal:
grogy napsal:
Janze napsal:
kdybych já byl tebou, tak bych si nastavil pro začátek hranici někde na 9000 a pak bych viděl, spolu s lehkou aerobkou by o určitě šlo. samozřejmě když se jedou vlny, tak se někdy dostaneš i na velmi malé číslo, ale vem si, že ve vlnách máš většinou nejnižší hodnotu 50 g a to jsi měl ty dneska.

dobře vezmu si tvoje rady k srdci a zkusím se jimi řídit, můžeš sledovat jak se to bude vyvíjet

jinak tuhle dietu jedu už asi měsíc, takže mě těší, že jsi mi řekl, že to dělám špatně

tak jestli už měsíc v kuse máš jenom 50g sachrů denně, tak nechápu jak můžeš ještě žít , samozřejmě přeháním, ale musíš bejt furt unavenej ne? určitě na těch sachrech přitlač, tak kolem 300g (každej to má jiný, takže musíš trochu laborovat) a společně s aerobkou ti špeky půjdou dolů


ne to zas ne to bych asi fakt chcípl. 50 je minimum, střídal jsem to právě od těch 50ti do 150ti sachrů
unavenej nejsem vůbec.

300???to už pak není dieta mě to připadá jako hrozně moc
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapyjer


PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já hubnul i když jsem dával kolem 400g na 100kg TH
minimálně bych to viděl tak na 3g na 1kg TH, tzn. v tvým případě cca 270g, chce to ale poměrně dost aerobky, ta je v dietě prostě nutná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rapyjer napsal:
já hubnul i když jsem dával kolem 400g na 100kg TH
minimálně bych to viděl tak na 3g na 1kg TH, tzn. v tvým případě cca 270g, chce to ale poměrně dost aerobky, ta je v dietě prostě nutná


já sem to právě bral tak že když budu mít míň sachrů tak že nebudu muset dávat tolik aerobky..protože to je to co mi na dietě vadí nejvíc

jinak 400 sachrů jsem měl v oběmu (při 85 kg) a přibíral jsem

a ty u toho hubneš
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapyjer


PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy napsal:
Rapyjer napsal:
já hubnul i když jsem dával kolem 400g na 100kg TH
minimálně bych to viděl tak na 3g na 1kg TH, tzn. v tvým případě cca 270g, chce to ale poměrně dost aerobky, ta je v dietě prostě nutná


já sem to právě bral tak že když budu mít míň sachrů tak že nebudu muset dávat tolik aerobky..protože to je to co mi na dietě vadí nejvíc

jinak 400 sachrů jsem měl v oběmu (při 85 kg) a přibíral jsem

a ty u toho hubneš

ono záleží, jakej jsi somatotyp, pokud ale přibíráš při 400g sachrů, tak se nejspíš budeš přibližovat endomorfovi a tam to bez aerovky nepůjde
zkus si přečíst freiovu sérii článků o dietě tady: http://www.kulturistika.net/priprava-na-soutez
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: