Grogy...Nový začátek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 183, 184, 185  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Grogy...Nový začátek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grogy


PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink

DL
5x30, 50, 70, 90, 110, 130,
4x150
1x170
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: so srpen 21, 2010 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jídelníček

Snídaně - 150g pečiva+ 50g lučiny+ 450g nízkotučného kefíru

Oběd - 200g kuřete+ 150g brambor

Svačina - 200g sumce+ 50g pečiva

Večeře - 100g brambor+ 100g eidamu 20%

II Večeře - 30g proteinu

8691KJ
169B
221S
57T


ranní váha 86,7


opravdu se nenajde nějaký trojbojař který by mi poradil???
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě to naposled zkusím, snad uspěju...

Dotaz pro trojbojaře

přečetl jsem si pravidla trojboje (http://uloz.to/5627146/pravidla2007-1-.pdf) a nevěřil jsem že to je pravda. vážně se dodržují všechna ta pravidla a to ostatní co se píše v té "příručce" ??

A pokud ano má normální smrtelník který jde na trojboj poprvé a bez někoho kdo s tím má zkušenosti, zvládnout všechny ty pravidla, nahlašování kategorií, váhy činek atd. ? Nebo si musím sehnat někoho kdo už se v tom trošku vyzná aby tam byl se mnou a pomohl mi?

a ještě jeden dotaz.
co všechno si musím pořídit když chci závodit?

pokud vím tak potřebuji:
Superdress
Benčové tričko
Bandáže kolen
Podkolenky
Pásek (mám)

to je asi všechno ne?

EDIT:ještě jedna věc. když chci závodit tak nemusím být v žádné organizaci, svazu...na soutěž jdu jen sám za sebe ?

díky těm kdo si dají práci s odpovědí
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink

aerobka , asi 35 min
byl to takovej menší kruháč....švihadlo výskoky na box, boční přeskoky atd. docela sranda, na to že to byla aerobka

Jídelníček

Snídaně - 50g corn flakes+ 300 ml mléka+ 450g nízkotučného kefíru

Oběd -250g kuřete+ 14 ml oleje+ 200g brambor

Svačina - 100g eidamu 20%

Večeře - 250g kuřete

II Večeře - 30g proteinu

6976KJ
180B
148S
38T


dneska mi z toho vedra bylo na blití... takže toho jídla bylo dneska míň


Komentáře vítány
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grogy, to není žádná příručka, to jsou prostě pravidla a podle nich se prostě soutěží, tedy jsou to ipf pravidla, takže v ipf federaci.

Ono to nahlašování jen vypadá složitě, ale je to jednoduchý, samozřejmě pro někoho kdo tam asi bude poprvé to bude trošku zmatek, nezapomenout na to a nikoho kdo se v tom vyzná nepotřebuješ. Nicméně rozhodně se hodí nějaká osoba s tebou, pomoct se psaním těch lístečků a sám se můžeš soustředit jen na výkon. Samozřejmě pomoc v rozcvičovně, psychická pomoc, pomoc při oblékání dresů, vybavení, to je pro co nejkvalitnější výkon potřeba.

Pro závodění si musíš pořídit základní dres, tzv singlet, podkolenky a nesmíš závodit v trenkách. Prakticky nic víc nepotřebuješ.

Pak dále si můžeš koupit superdresy, na dřep, bench, jsou i zvlášť na mrtvolu, bandáže kolen, bandáže zápěstí.

Pokud chceš závodit pod IPF, tak musíš být v nějakém oddíle, praxe je asi taková že jen se s tím oddílem domluvíš, zařídí ti registračku a pak tam ani být nemusíš a může být klidně x km od tebe. Pak jsou různé pohárovky a další soutěže kde nemusíš být registrován, většinou ale nejde o celý trojboj.


K tomu jídeláku teď hubneš?? na to bych sa prostě vyprdl a ten olej piješ?? pro mě největší hnus na světě :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LLLuke napsal:
Grogy, to není žádná příručka, to jsou prostě pravidla a podle nich se prostě soutěží, tedy jsou to ipf pravidla, takže v ipf federaci.

Ono to nahlašování jen vypadá složitě, ale je to jednoduchý, samozřejmě pro někoho kdo tam asi bude poprvé to bude trošku zmatek, nezapomenout na to a nikoho kdo se v tom vyzná nepotřebuješ. Nicméně rozhodně se hodí nějaká osoba s tebou, pomoct se psaním těch lístečků a sám se můžeš soustředit jen na výkon. Samozřejmě pomoc v rozcvičovně, psychická pomoc, pomoc při oblékání dresů, vybavení, to je pro co nejkvalitnější výkon potřeba.

Pro závodění si musíš pořídit základní dres, tzv singlet, podkolenky a nesmíš závodit v trenkách. Prakticky nic víc nepotřebuješ.

Pak dále si můžeš koupit superdresy, na dřep, bench, jsou i zvlášť na mrtvolu, bandáže kolen, bandáže zápěstí.

Pokud chceš závodit pod IPF, tak musíš být v nějakém oddíle, praxe je asi taková že jen se s tím oddílem domluvíš, zařídí ti registračku a pak tam ani být nemusíš a může být klidně x km od tebe. Pak jsou různé pohárovky a další soutěže kde nemusíš být registrován, většinou ale nejde o celý trojboj.


K tomu jídeláku teď hubneš?? na to bych sa prostě vyprdl a ten olej piješ?? pro mě největší hnus na světě :-)


Díky za vyčerpávající odpověď

Tak sám bych asi nešel, někoho bych si na pomoc vzal, spíš jsem myslel někoho kdo třeba na trojboji už byl..ale když myslíš že ne, tak to snad zvládnu.

Ten singlet musím mít na všech disciplínách ať už mám nebo nemám superdres?

Že nemůžu mít trenky jsem četl, zdálo se mi to jako špatnej vtip, ale co nadělám

takže superdresy mít nemusím? ale měl bych ho mít?koukal jsem se a investice by to asi byla docela velká..
jestli jsem to pochopil tak na benč je samostatný, ale na dřep i tah je stejný....?

Je tady ještě jiná možnost než závodit v trojboji pod IPF ?? protože já nic jiného nenašel...

pokud jsou pohárovky tak tam nepotřebuju vůbec nic...jen se předem domluvím s organizátorem akce...?
a na pohárvokách jsou taky všechny ty pravidla jako v IPF ? nebo tam je to zase jinak?
a je na pohárovce zapotřebí singlet?superdres předpokládám že je libovolný.

relativně hubnu teď vážím nějakých 86,5 z 93,4 v pase mám pryč asi 6 cm. na konci srpna, po dvou měsících diety, tady udělám nějaké srovnávání, váha rozměry atd
ten olej nepiju (i když mi to nedělá problém) ale smažím na něm maso....
říkal jsem si že dietu asi pojedu ještě přes říjen.. ale to se uvidí
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten singlet musíš mít u benče i když máš to triko, jinak u dřepu a MT superdres nahrazuje ten singlet tam už není třeba.

Superdresy mít nemusíš. Nicméně je povoleno závodit s nimi, takže když je nebudeš mít, tak stejně budeš porovnáván s těmi co jsou v dresu. Samozřejmě pak jsou ještě soutěže, které se dělí na RAW, to je u GPC, nebo je RAW národní pohár, ten se neřadí k nějaké federaci, v IPF tato kategorie není. Ano, na benč je samostatný a na dřep i tah se dá použít stejný, samozřejmě jsou dresy které jsou jen na dřep a jen na tah, tam je s použitelností na tu druhou disciplínu to nevím asi nikdo nezkoušel
.
Jak už jsem psal dá se ještě závodit v GPC.

Na pohárovkách záleží jaké si udělají propozice, jestli můžou příchozí, nebo jen registrovaní atd. Samozřejmě ti co závodí v IPF kdyby přišli na pohárovku co má něco společného s GPC, to by nebylo dobrý. Jinak na těch pohárovkách to povětšinou bývá trochu volněj posuzované, teda oproti IPF určitě. A zase záleží na pořadatelech jestli je potřeba singlet atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za informace, dost mi to pomůže.

a když se podívám sem http://powerlifting.cstv.cz/kalendar_2010.htm tak tohle to všechno organizuje IPF nepo GPS ? jak se to pozná?

Díval jsem se i na ty superdresy ale vůbec nevím podle čeho vybírat je jich spousta, ve velkém cenovém rozmezí.
Mohl by jsi mi nějaký doporučit? nebo alspoň vysvětlit základní rozdíly, či odkázat někam kde je to vysvětleno.

Nakonec bych se ještě chtěl zeptat jestli nevíš o nějakém dobrém zdroji o informacích trojboje (kniha, webové stránky.....). protože na internetu sem nenašel skoro nic
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink

Dneska to stálo úplně za hovno. Nějak nebyla síla a taky jsem měl svalovku v břiše a ramenech, nevím z čeho (napadá mě jen to včerejší švihadlo).

Dřep
5x30, 50, 70, 90, 90

Benč
5x30, 50, 50, 50
2x70

Tlaky na ramena
5x30, 30, 30, 30

Bicepsový zdvih
5x30, 30, 30, 30

Tricepsové kliky
5xjá, já, já, já

Jídelníček

Snídaně - 50g corn flakes+ 300 ml mléka+ 450g nízkotučného kefíru

Svačina - buchta makovo tvarohová 200g (nemusíte mi psát že to je sračka, já to vím)

Oběd -250g kuřete+ 50g těstovin

Svačina -110g pečiva+ 30g lučina

Večeře -250g kuřete

10540KJ
162B
327S
58T

_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink

Stálo to za prd, nevím proč ale sem nějakej rozlámanej

DL
5x50, 70, 90, 110, 110

Jídelníček

Snídaně - 50g corn flakes+ 200ml mléka+ 450g nízkotučného kefíru

Oběd -250g kuřete+ 75g rýže

Svačina - 110g pečiva+ šunka cca 30g

II Svačina - 50g pečiva+ 20g flory

Večeře - 250g kuřete

8101KJ
141B
270S
28T


_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim,
poslední dobou jsem přemýšlel co po dietě, dneska jsem to už rozhohnul, tak vás s tím seznámím, třeba někdo bude mít nějakou věcnou připomínku

Rozhodl jsem se že pojedu korte, z tohoto zdroje

http://powerlifting.ronnie.cz/c-6508-korteho-3-x-3-aneb-trenink-pro-ortodoxni-liftery-i.html

http://powerlifting.ronnie.cz/c-6548-korteho-3-x-3-aneb-trenink-pro-ortodoxni-liftery-ii.html

zpracoval jsem váhy, ty jsou v této tabulce (snad ji pochopíte)



u předpokládaných maxim jsem udělal trošku změnu, oproti tomu článku.
měl jsem přidal 5kg na benč, 7,5kg na tah a 10kg na dřep.já jsem to udělal s tím rozdílem že na tah jsem přidal 10kg. zvýšil jsem to protože tah se mi zlepšuje nejrychleji a mám ho nejsilnější, myslím že jsem to udělal správně

Asi se divíte že tam nemám napsány serie a ani opakování, to napíšu sem

První fáze

MT-5-8 serií 5 opakování

SQ-5-8 serií 5 opakování

BP-6-8 serií 6 opakování


Tady předpokládám že počet serií budu upravovat podle energie.....

druhá fáze

MT-3 serie 3 opakování/při větší zátěži- 2 serie 2 opakování

SQ-3 serie 3 opakování/při větší zátěži-2 serie 2 opakování

BP-5 serií 4 opakování/při větší zátěži-2 serie 2 opakování


Takhle by to mělo být, jen mě zajímá proč je u benče jiný počet serií a opakování?

To by bylo k tréninku vše, uvítám jakékoli rady, které budou mít nějakou hodnotu

Ještě k suplementaci.

Chci brát ke kortemu kreatin.Ještě nikdy jsem kreatin nebral, tak jsem si říkal že zkusím monohydrát, konkrétně od Extrifitu.
https://obchod.ronnie.cz/s-1853-crea-pure.html

O dávkování skoro nic (no tak dobře, vůbec nic ) nevím, tak jsem dávkování okopíroval od uživatele Mňam, kterému jste to dávkování pochválili, tak asi bude dobré, líbí se mi že je to postavené pro konkrétního člověka s konkrétní váhou.

Týden 1: 0.35 g/kg= 30g/den
Týden 2-5: 0.15 g/kg= 13g/den
Týden 6: volno
Týden 7: 0.35 g/kg= 30g/den
Týden 8: 0.15 g/kg =13g/den


to je asi všechno co jsem měl na srdci.
Jak jsem říkal, věcné poznámky jsou vítané
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pstruh103


PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci ti do toho kecat nebo tak něco ale pokud ti je 15 tak nevím proč sis objednal kreatin :) ale je to tvoje věc a tvoje peníze (nechceš mi pučit taky jsem z jihlavy)

a ohledně tréninku jo tenhle trénink je učinný ale poměrně nudný a u tebe vzhledem k vahám není asi to pravé myslím že bys mohl ještě zvážit Ivanova 3x týdně je hlavně zaměřenej na výkon v dřepu a tlaku který máš oproti mrtvole slabší a to velmi (a mrtvola ti po něm taky stoupne slušně (mě se to teda zlepšilo o dost)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pstruh103 napsal:
Nechci ti do toho kecat nebo tak něco ale pokud ti je 15 tak nevím proč sis objednal kreatin :) ale je to tvoje věc a tvoje peníze (nechceš mi pučit taky jsem z jihlavy)

a ohledně tréninku jo tenhle trénink je učinný ale poměrně nudný a u tebe vzhledem k vahám není asi to pravé myslím že bys mohl ještě zvážit Ivanova 3x týdně je hlavně zaměřenej na výkon v dřepu a tlaku který máš oproti mrtvole slabší a to velmi (a mrtvola ti po něm taky stoupne slušně (mě se to teda zlepšilo o dost)


Ještě jsem si ho neobědnal, teprve se na to chystám. To že je mi 15 si myslím na to nemá až tak velkej vliv.chci z toho korteho dostat co nejvíc a myslím si že kreatin je k tomu vhodný...

k tomu tréninku, že je "nudnej" (což si nemyslím) mi nevadí.
je pravda že bych potřeboval více vylepšit dřep a tlak, i když se dá říct že je mi to jedno, já chci zvýšit co nejvíc všecho, píšeš že ti ivanov vylepšil i mrtvolu, tak potom je to podobné jak korte..
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pstruh103


PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ivanov je silovka kdyby nebylo zlepšení tak ho pochopitelně nepojedu :P
a mrtvola je tam jednou týdně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pstruh103 napsal:
ivanov je silovka kdyby nebylo zlepšení tak ho pochopitelně nepojedu :P
a mrtvola je tam jednou týdně


díky za nabídku, ale teď pojedu toho korteho, jestli mi dá to co si myslím že by mi mohl dát, tak budu spokojenej
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Grogy...Nový začátek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 183, 184, 185  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: