MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 2:11 pm    Předmět: Re: ..hm,tak to mě docela zajímá. Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
dunnoWayne napsal:

Já vím stejně tak dobře dost o té tvojí nebo vaší váze co máte nemyslíš,vzdyt sem si jí prošel. Zpátky mužu uplně v klidu jít..shodit,rýsovat..mužu cokoliv...otázka je ale jestli vy ostatní mužete takhle vážit, jestli chcete vážit, jestli genetika pustí... aby mělo cenu se dál o tom bavit.


Jo určitě o ní dost víš když sis tím taky prošel. No jestli my ostatní můžem takhle vážit, to já nevím nikdy jsem přes 84kg neměl, ani jsem nechtěl. Stačí si jen uvědomit, že dost lidí zde neposiluje a netrenuje jen kvůli vyšší hmotnosti, jsou i úplně jiné priority (fyzička, výdrž, i beach forma...).

dunnoWayne napsal:

Popravdě neznám nikoho kdo by upřímně řeknul o sobě že je saám se sebou spokojenej..vis kolik lidi by chtelo mit třeba metrák ale řekne - neeeeeee me tech mojich 90 stačí..42 přes ruku je málo 43 už moc :-).Znáš někoho? Malokdo to přizná.Sobě nikdo.


Tak znáš, mě, protože já si opravdu upřímně o svojí postavě můžu říct, že jsem s ní naprosto spokojený. Samozřejmě, je pořád co zlepšovat, mě by se třeba líbilo o 3-4kg navíc, zlepšit 6pack ap., to je jasné .

dunnoWayne napsal:

To ne, ale vy si to pamatujte pro další roky v posilovnách jestli u toho vydržíte ...


Zase se nemusíš chovat jak náš tatínek , aktivně sportuju od 5 let takže s tím problém nemám. Měj se fajn, čus
svatá pravda.....klidně pujdu se svou vyškou a objemy do 70 kg kategorie ...já bych to vážně bral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


Rozhodl jsem se že je čas nějak nastínit jak se kolem činek pohybuju když už se učastním diskuzí. Je jedno kdo se odváží to tu prznit ale snad to bude někomu i ku prospěchu a bude ho to zajímat.

Po předchozích X měsících nic nedělání jsem někdy na konci ledna začal na váze 83 kg, dnes před obědem mám nějakých 110.

Cvičím sám příležitostně i se sparingem bez durazu na velké výkony při benchi /bezpečnost/, při dřepech /regenerace kříž vazu/ a M.t. / na téhle urovni nijak všemocnej cvik/ vše v co možná nejlepší technice a bez cheatingu. Asi takové že když při posledním opakování použiju mírný cheating tak sérii končím i když bych ještě 2 opakování dal.

Celých 7 měsícu cvičím split 2+1 2+2 partii 2x týdně, ramena samostatně jen 2x za měsíc, a břicho 1x týdně. Slepě se nedržím rozpisu a použiju podle pocitu co zrovna potřebuji, kdyžtak něco navíc ale neubírám ze základu.

Popíšu poslední 2 tréninky pro představu vah, cviku a sérií + něco navíc a taky proto že začnu ted trošku jinej trénink tak at je co porovnat. jinak zaznamenaný tréninky mám samozřejmě všechny.

Doplnky. Syntha - Bsn, Bcaa - Dymatize, vit C. - Nutrend + poslední měsíc na zkoušku Beef amino- Extrifit, Kreatin ester - Axis ,Z-force - Dymatize...je toho ted víc ale něco z toho novýho funguje a dobře, řekl bych Ester+Force...zkrátka mě přijdou ty tréninky nějaký lehčí. Sacharidak nepoužívám.

Strava- snídaně vločky + syntha...dále každý 3 hodiny větší jídlo. Těstoviny, 2 denně hovězí, vejce a ryby.

Jinak kuřecí, rýži a brambory skoro nejím jen občas v netréningové dny.
K a ž d ý trénink je i s rozcvičením do 1 hodiny !

P.S Pro dámičky -Tepláky mikiknu a tričko peru jednou za týden, ted už jsem v posilce sám tak jedu ve svém smradu....:-)

Ctvrtek - Záda- Ramena

Rozcvičení kladkou- 4 série + Hrazda na široko 4 x 8
Přítahy velké činky na široko- 60kg x 12
80kg x 12
90kg x 8
100kg x 6
Kladka k pasu na uzko- 90kg x 12
100kg x 12
110kg x 8
Mrtvý tah- 90kg x 12
110kg x 10
130kg x 6 + 3 série břicha na odlehčení zad
Ramena- Jednoručky v sed 14 / 20 /25 /30kg x 12
33kg x 8 / 5
Přítahy činky k bradě 30kg x 12
40kg x 10 / 10
Rozpažky v předklonu 13kg x 12 / 12 / 12

Patek - Prsa- Triceps- Biceps
Jednoručky hlavou N 8 / 17 / 25 kg x 12
33kg x 8
40kg x 6
45kg x 6 / 6
Bradla 4 série x 8
Bench-stroj kladivový uchop 80 / 90kg x 8
100kg x5
+ 1 série širokých rozpažek na rovné L 18kg x 20
Pokud necvičím den předtím záda jedu pullover o 3 sériích s 40 a 50kg x 10 opakování
Triceps stahování kladky /nevážené cihly/ 60kg x 12 / 12 / 10 / 10
Mezi posledními 2ma sériemi rozcvičení na biceps, jednoručky v sedě na nakloněné lavici.Následuje superset o 3 sériích-Francouzky tlak s jednoručkou za hlavou+biceps v sedě
40kg + 23 kg x 12
.....dál už nebudu uvadět váhy ale spíš podrobnej rozpis cviku a principu.
dunnoWayne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


I. Supersérie - Triceps - Ramena

Docela pěkná kombinace cviku které nepřetržitě používám, s durazem na triceps /jako první cvik/ a protáhnutí či spíše pnutí tricepsu u přítahu k bradě. Používám tlakový pohyb , lokty do stran a lano těsně podél těla, naproti tomu přítah k bradě je pohyb zrcadlově totožný. Ruce stejně od sebe, stejně tak rovné nebo lomené uchopy. Kdo cvičí přítahy k bradě rád a dobře dovede izolovat boční část, věřím že se mu tahle kombinace po druhé třetí sérii zalíbí jako mě, opravdu je zajímavý mít obě tyto partie rozpumpovaný zaroven. Pro někoho dobrá změna, někdo muže udělat znovu velkej krok. Tak zkuste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

II. Supersérie - Triceps
Francouzký tlak v leže s EZ + bench na uzko s EZ
Sám raději používám na Francouze rovnou tyč ale pro odcvičení série 8 opakování s 50 kg a následným docvičením 8-10 opakování benche na uzko je EZ tyč uplně ideální. Uchop je pod uhlem ideální, lokty jdou krásně povolit do stran, dráha vztlaku jde opravdu vychytat a tricepsy pálí jako prase. Cvičil jsem jen 2 série a následně další 4 kliku na lavici. Pěkná kombinace. Co nevidět se pokusím k téhle kombinaci přidat ještě něco na obří sérii kterou jsem ještě nikdy necvičil ale promyslím to a uvidím a poreferuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...čas od času mám trénink že sám nevím jestli se na něj nevy.rat ale po letech cvičení vím že je chyba hlavně v přípravě než v tom že si tělo žádá klid. Ctvrtek-Pátek jsem měl volno a včera jsem šel až k večeru, takže po tom co sedím celej den u PC a žeru se mi nechtěla zvednout prdel a jít cvičit....Záda- Ramena. Stejně jsem ale musel, poslední dobou se mi daří ve všech směrech tak bych v klidu s čistým svědomím ani neusnul.
Pokaždé ale udělám jednu věc.
Celej trénink jsem odcvičil se cviky které nepoužívám jako hlavní nebo je nepoužívám skoro vubec až na vyjímky....a včera vyjímka byla.
Hrazdu jsem nahradil -
přítahem kladky z vrchu neutrálním uchopem na uzko
Kladku k pasu neutrálním uchopem na uzko - přítahem kladky k pasu širokým uchopem / na šírku ramen/ ale při zachování puvodních vah!
Přítahy velké činky nadhmatem - soupažné přítahy jednoruček k pasu.

Uplně novej pocit napumpování, nejen jinej ale lepší!

Opravdu se mi záda podařilo odcvičit tak dobře že jsem si dal MT i když sem ho jel minule a moc se s ním nepřátelím ale zkusil jsem. Minule 150- 2x, 155 -1x............V tomhle tréninku 155- 3x, 165 -2x

Zbytek tréninku jsem už jel jenom Tlaky za hlavou místo většinou používaných tlaku s jednoručkama. Změnu jsem cítil hlavně na uponech středu tak jsem jen opatrně přidával váhu a stejně sem cvičl dohromady 60kg činku oproti 35 kg jednoručkácm. Ten cvik je ale opravdu nutný mít zvladnutej, nebyl sem si jistej a bezpečnej tak sem neriskoval ale i tak , změna byla znát.

...trénink kdy se mi opravdu z nějakýho duvodu nechce a nebo se necítím na váhy které bych měl zvládnout mě opravdu čas od času potká ale jsem rád že mě vždycky překvapí jak kvalitně se dá odcvičit a to jsem měl přitom umysl najít aspon jedne duvod proč právě dnes nejít.
Myslím že je to dobrá taktika pro spousta dalších tady na foru, včera jsem ho měl já, dnes má ten špatnej den někdo jinej.

Vycházím z tohoto principu -
Změna uplně jiných cviku znamená to, že nemužete vědět jakou váhou mate cvičit takže i kdyby jste neměli podařeně silovej den ani o tom nevíte, což je neskutečná výhoda obelstít hlavu i tělo. Většinou jsou ale ty váhy menší protože je tělo nezná a nemá ten natrénovanej limit toh cviku ale v tom to právě celý je.
Změna číslo 2 je vynikající v tom že měníte trénink jako nouzové náhradní řešení, přitom je mimořádně produktivní a nebýt slabší chvilky tak cvičíte váš puvodní rozpis kterej by jste neměnili protože ho máte za ideální a naplno produktivní.



Nejduležitější nakonec.
Celý trénink je potřeba odcvičit při stejné nebo i vyšší intenzitě což se při nižších vahách nabízí a snadno praktikuje, při stejném objemu sérií.
Tak snad zase někdy, za čas....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

III. Supersérie - Pullover /záda/ - Ramena
Pullover s EZ nebo s rovnou činkou podhmat + tlaky na ramena s činkou podmat.

IV. Supersérie - Biceps - Ramena - Triceps
Obří supersérie se cvičí s velkou činkou ve stoji nebo v sedě na uzko. Zdvih bicepsem do urovně brady, vztlak rameny a následným triceps francozkym tlakem podhmatem. Rovnováha mezi 3mi svaly v tomto cviku není duležitá takže se ze začátku zdá na biceps lehčí, na ramena idealní a na triceps těžší ale postupně se srovná zatížení na všechny partie stejně. Do té doby je možné docvičit partii která ještě muže ale tomu se vyhýbaám právě z tohoto duvodu at není napřed.


Zábavná makačka :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T a h - a - p ř í t a h
* podle výběru uchopu
Rozdělený RMT - negativní fáze + pozitivní fáze - přítahy v předklonu
s jednoručkama nebo činkou, přítah k prsou nebo k pasu,podhmatem nebo nadhmatem.
Cvik začíná hlubokým předklonem a následným přítahem činky k pasu* jako u standartních přítahu činky při tréninku zad. Při dokončení přítahu
se tělo rovná zpět do vzpřímeného postoje při němž se činka libovolně pouští k pasu, svým zpusobem visí činka ve vzduchu před pasem až do uplného dokončení rovného postoje.
Nejzábavněji ale taky obtížněji se mi zdá cvik provedený s jednoručkami do polohy uchopu podhmatem. Pokud se odvážíte na lavici až pod uroven a mirně předpažujete, to je už opravdu síla.
Rozhodně se dá cvičit i s hodně těžkou váhou, dokonce pro samotný přítah s vahou pro 1 - 2 - 3 opakování, podle potřeby.
Kompletní zatížení celé zadní strany těla je vynikající i na konci tréninku.
Stojí to víc než za vyzkoušení.





Připravuji svuj trénink nazvaný TRICERATOPS


Naposledy upravil dunnoWayne dne čt září 30, 2010 6:08 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
trénink nazvaný TRICERATOPS
To už jsi skoro jako koudy. Ten taky vždycky měl pro trénink nejdřív jméno, například Beast, Exodus a kdo ví co ještě. Všechno bezvadně naplánovaný a pak buch, něco urvanýho nebo posranýho. Ovšem nechci malovat čerta na zeď a přeju ti hodně zdaru.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
dunnoWayne napsal:
trénink nazvaný TRICERATOPS
To už jsi skoro jako koudy. Ten taky vždycky měl pro trénink nejdřív jméno, například Beast, Exodus a kdo ví co ještě. Všechno bezvadně naplánovaný a pak buch, něco urvanýho nebo posranýho. Ovšem nechci malovat čerta na zeď a přeju ti hodně zdaru.

NEMALUJ
Trénink už je hotovej i odcvičenej, jen tomu dát trošku formu když už to tu dám...myslím že je to POHODA,jsem pořád sám v posilovně tak mám klid se za to postavit. Pak třeba posoudíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
badevil


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak tohle se neda ani cist, to je neco.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

badevil napsal:
No tak tohle se neda ani cist, to je neco.

Rozhodně to chce video i k těm ss, to vím..časem bude, už to tady řeším s někým z webu .....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje první KORTE : Dneska jsem poprvé v životě odstartoval Korte a nestačím se divit.
Ještě 11 takových tréninku? To se bud poseru nebo přiberu aspon 6-8 kg, takový mám od toho tréninku nároky když u ž : Kdo chce málo, dostane málo, kdo udělá maximum, musí být spokojenej, to já budu :-) Fakt jsem zvědavej, začal jsem na 70% a minutový přestávky. Jsem zvyklej na intenzivní trénink ale zjevně jsem měl přestávky o něco delší a je to poznat. Celkově nijka moc netrénuji bench tak jsem zvědavej jestli mi něco dá. Nevyhovuje mi a co se týče zatížení prs a pomocných svalu, tak bench jsem většinou řešil bradlama, rozhodně to není snadnější nebo min učinný cvik jako je bench, nicméně ted se držím oroginálu a celý měsíc to prostě přestojím se vším všudy.
Hned další trénink udělám aspon foto když už at je co , jestli fakt bude co porovnat i když v oběmovce toho tolik foto nerezkreslí.
U základních cviku jedu 5 x 6 u doplnkových 4x 6-8
Dnešní váha 1 0 8 .....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


Dnešní, po týdnu Korte. 110kg / + 2 kg za poslední týden /
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začíná se mi to líbit. Ve druhém týdnu Korte jsem přidal všude po 5 kg a kupodivu jsou dřepy to nejjednodušší z celého tréninku, každopádně super. Dnešní váha 1 1 3 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

typl bych tě na víc než 113 , kdy budeš hubnout ? na léto ? nebo vůbec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: