MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hormony po Korte ještě jedou, 116 kg
Pěkně jsem si odcvičil 3+1 a zítra se těším jak dál.....

Pozoroval jsem poslední dobou logy tady kluku a docela jsem se podivil nad bicepsovým zdvihem s činkou. Snad u drtivé většiny vidím váhy kolem 56 - 60 kg ale ručičky poloviční, oproti váze a odhodlání zvedat činku prakticky nic.
Je možný že by nikdo nevytěžil z dřívějších chyb kdy se cvičilo jak chtělo? Je to vážně náhoda zvedat jako profík a nemít žádnou kvalitu a objem? P t á m se teda kde je ta chyba?
Já sám se včera udělal krok zpět a zkusil kdy mužu říct že cvičím opravdu bicepsy. No musel jsem ubrat ale asi jen 5 kg, abych miohl říct, takhle.....kolik ale vy tady kluci? Sílu máte ale oběmy ne, tak kde je ta ch y b a ??????
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:

D N E S jsem dal poslední 11ctý z puvodně 12ti naplánovaných tréninku Korte. Ten poslední jsem si nechal na někdy příště jako další inspiraci a jako třešnička na dortu je i docela malej klam na sebe samotnýho že jsem puvodních a zamyšlených 70% maxima sice dodržel ale jen v kotoučích, osu a závaží jsem nepočítal jako to nedělám už řadu let takže jsem to zvládnul víc než dobře, uregeneroval a přibral /ráno necelých 115/ to znamená +- asi 7 k g.

V posledním tréninku jsem místo MT zařadil Přítahy s činkou a mužu říct že se už těším na split protože po měsíci jsem tenhle cvik zkusil jako doporučenou náhradu za MT a šlo to zkrátka nějak samo.

V pátek si dám fullbody zřejmě 3-4 cviky na partii po 1 sérii u základních cviku + konečně něco nazdvihat klikama /bradla, lavice/ atd, zkrátka ve větší míře projet cviky které normálně používám a pak si dám 3 dny volna.

Nikde jsem nenarazil na to, kterej trénink kromě té další silové časti je ideální po Korte zařadit tak myslím že jde čistě o individuální přístup, v mém případě platí že za každou cenu sílu udržet nemusím a je na čase zvednout zase opakování.
Od uterka pojedu klasicky split ale protože se cítím až moc dobře, silnej i odpočinutej, čas na regeneraci, výživa prostě vše jak má být, tak pojedu místo 2+1 2+2 stylem 3+1 2+1 pokud bych necítil potřebu nebo nutnost to nějak poupravit. Budu mít jeden den navíc a podle potřeby tam začlením především ramena které moc samostatně necvičím + něco z menších partií, jinak partii 2x do týdne.

Takže jednou větou: Korte šlape jak má, je čas jet zase dál....
Sežeru rybu a jdu chrápat


po kortem jsi měl zkusit GVT tak jak to doporučuje freimen...jel jsem to a v každým tréninku se mi z toho chtělo blít:D ale výsledek stál za to:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, jak sem psal, nenarazil jsem nikde na to co by bylo přesně k tomu ideální ale splitem sem se zlepšoval vždycky tak ted jedu takhle, vrátím se do normálu a až bude čas pujdu vyzkoušet určitě i GVT


Naposledy upravil dunnoWayne dne pá listopad 05, 2010 5:53 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
witus


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
Hormony po Korte ještě jedou, 116 kg
Pěkně jsem si odcvičil 3+1 a zítra se těším jak dál.....

Pozoroval jsem poslední dobou logy tady kluku a docela jsem se podivil nad bicepsovým zdvihem s činkou. Snad u drtivé většiny vidím váhy kolem 56 - 60 kg ale ručičky poloviční, oproti váze a odhodlání zvedat činku prakticky nic.
Je možný že by nikdo nevytěžil z dřívějších chyb kdy se cvičilo jak chtělo? Je to vážně náhoda zvedat jako profík a nemít žádnou kvalitu a objem? P t á m se teda kde je ta chyba?
Já sám se včera udělal krok zpět a zkusil kdy mužu říct že cvičím opravdu bicepsy. No musel jsem ubrat ale asi jen 5 kg, abych miohl říct, takhle.....kolik ale vy tady kluci? Sílu máte ale oběmy ne, tak kde je ta ch y b a ??????


otazka muze znit i takhle ? "Obemy (objemy) mas, ale silu ne, tak kde je ta ch y b a ???????"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neřekl bych že nemám sílu. Já tyhle váhy jel už ve dvaceti taky se 40cm rukama takže sem byl přesně to samý o čem píšu ale taky vím a dám ruku do ohně za jeden fakt. Lidi dovedou lecos překousnou i tu lehčí činku pro pár cm navíc ale jen tak na trénink,dva. Pak horlivost a ego přemuže a znovu jsou na vahách po kterých toho zatím moc nevyrostlo.
Celkově mě zkrátka jen zaráží že je všeho nadbytek a mělo by to posunout kluky směrem vpřed ale nestalo se nic, za desítky let, nic!..... Jen poznatek, pravdivej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

.....Dříve jsem zmínil trénink který jsem si měl možnost dlouhodobě zkoušet a sám otestovat abych vypracoval konkrétní plán cviku a vložených sérií.
Cílem bylo:
Odcvičit celý trénink ve stejném tempu, což znamená, rozcvičovací série následujícího cviku vložit mezi poslední série cviku předchozího. Tím odpadají volnější vlny odpočinku u rozcvičky ale nejedná se o supersérie!
Celý trénink rozdělit na zdvih,tah nebo tlak v pravidelném poměru pro co nejlepší regeneraci uchopu atd. *Myšleno jedna série tah nebo zdvih, druhá tlak.*
Snaha o co nejlepší výběr cviku pro tenhle konkrétní plán ale výběr se dá určitě obměnit,nicméně píšu to nejlepší, vyzkoušené. Trénink je určitě zábavnej, při perfektním napumpování a rozsahem aspon 10 opak. Rozhodně je ale i zajímavé cvičit střídavě sérii pro 10-12 a další sérii třeba 6
Cviky jsou rozděleny 3 cviky pro první partii, 2 pro druhou a jeden pro třetí.
Rozhodně nedoporučuji pro ty kteří nezregenerují nebo nevěří cvičit partie nepřímo celý týden ale dá se cvičit i stylem 1+1 kde je více času na zotavení. Osobně cvičím 2+1

T R I C E R A T O P S Den první
Záda - Ramena - Triceps

Přítahy velké činky v předklonu 4 série

Hrazda 4 série

Obloukovité stahování kladky k pasu s lanem (nebo pullover)+ tlaky ramen s jednoruč.
1 m a x + 1 rozehřívací
1 m a x + 1 - 12 opakování
1 m a x + 1 - m a x

Tlaky ramen s jednoruč. + Přítahy k bradě s činkou
1 m a x + rozehřívací
1 m a x + 12 opakování
1 m a x + 1 m a x

Přítahy k bradě s činkou + Triceps stahování kladky
1 m a x + rozehřívací
1 m a x + 12 opakování
1 m a x + 1 m a x
+ 3 m a x

Přestávky jsou mezi uplně všemi sériemi stejné takže záleží na zvoleném tempu. Tip střídat v jedné sérii / cviku / 12 opakování a ve druhé / 2hého cviku třeba 6 je myšlen ve smyslu MAX , v další trénink jednoduše prohodit a je to super, hlavně pro silácký tipy.


Naposledy upravil dunnoWayne dne po listopad 08, 2010 11:18 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si taky z jine planety , ten log je absolutne necitelnej.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lunreal napsal:
Ty si taky z jine planety , ten log je absolutne necitelnej.

Tak se přihlaš do matematickýho kroužku když neznáš písmena Ováde!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
Lunreal napsal:
Ty si taky z jine planety , ten log je absolutne necitelnej.

Tak se přihlaš do matematickýho kroužku když neznáš písmena Ováde!


jenze on ma naprostou pravdu, pocinaje nazvem logu, pres tve treninky konce tim, jakym stylem pises mne pripada trochu scifi
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
dunnoWayne napsal:
Lunreal napsal:
Ty si taky z jine planety , ten log je absolutne necitelnej.

Tak se přihlaš do matematickýho kroužku když neznáš písmena Ováde!


jenze on ma naprostou pravdu, pocinaje nazvem logu, pres tve treninky konce tim, jakym stylem pises mne pripada trochu scifi

já se zápisy taky snažil pochopit, ale nebyl jsem úspěšný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi to uplně jedno co si kdo o tom myslí.....rozhodně vím co píšu, vím co to obnáší a vím že pokud to někdo nepochopí, spíš nechce protože jednoduchej trénink a tupej zvyk něco nazdvihat tu vyhrává už 100 let ale to je asi tak všechno. Pokud to někdo vyzkouší tak minimálně pro změnu nebo pro věrohodnost toho co píšu. Pak muže napsat cokoliv ale rozhodně ne nuda nebo scifi trénink kterej je chaos.
Na druhou stranu, proč se tady rozepisujete na logu kterej není zjevně pro vás??? To nechápu zase já...
Mimochodem zrovna vy bando nevypadáte že bych se měl rozhlídnout po vašem logu a zhánět informace a inspiraci tam, možná tak něco o dietě :-))) Co k tomu mužu víc dodat.
Poslední trénink jsem zkoušel dost dlouho abych si stál za kvalitou. Pokud někdo nechápe pravidelně se opakující 4 série s pribývající váhou je tupej IDIOT kterej mi muže přijít vytřít hajzl těma ohromnýma ručičkama které nejspíš mají slíbeno rust ale kde nic tu nic ....
PAK SI NECHAM RADIT AZ BUDEME ASPON PODOBNÍ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok MOSKYTO BEZ SI HNETAT PRSA DAL, my tupi idioti si te nebudem vsimat.

jinak jeste je tu i vic barev nez jen cervena , cerna a zelena , tak je skoda je nevyuzit
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele MOSKYTO, jestli si ten log píšeš sám pro sebe, tak je mi to fuk a klidně si tady hněť svoje prsa dál (wtf...), ale jen ti chceme naznačit, že to nikdo kromě Tebe a tvýho terapeuta NEPŘEČTEME! Ta forma vyjadřování/myšlení/zápisu je prostě nepřehledná,zmatená a mimozemská, ale jsem rád, že to po sobě přečteš aspoň ty.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
grogy


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přidávám se k ostatním, ta forma psaní je hrozná.
podívej se k pár lidem do logu a zkus získat inspiraci ohledně formy zápisu
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole. Dyslektik Bruno to rozsek. Jestli jím fakt jsi, tak sorry. Jen ta hláška skvěle zapadla do tématu.
Dunno, není důvod se rozčílit. Je to fakt trochu nepřehledný, nic víc nic míň. A je to škoda, protože ten tréning není úplně nezajímavej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: