MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brun0


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak hned ma zamazali tu cenzúra funguje sto percent sak aspon neco
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brun0 napsal:
tak hned ma zamazali tu cenzúra funguje sto percent sak aspon neco

Cenzura řádí a já chrápu....copak se tu dělo??? ...aspon archív cenzur by tu mohl býti :-))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

....a PRO TY ZBÝVAJÍCÍ !!!!
Nepíšu tady tréninky které potřebuji za každou cenu hlásat do světa protože obyčejnej trénink vždycky vyhraje a hlavně funguje. Komu a jak dlouho už je věc jiná.
Snažím se jen podělit i o něco jiného než o klasické rozpisy jako u většiny logu tady kam mě posíláte at nahlídnu. Nemám, den po dni , týden po týdnu napsáno v čem jsem se zlepšil. Koneckoncu by to bylo jen o nudných tabulkách protože tak nějak vypadají rozpisy kolem.Je to dobré se čas od času ohlídnout ale jinak pro každý den čtení o ničem, spíš pořád o tom samém. Taky je čtu ale popravdě jsou to jen nazdvihané série bez nápadu, výběr cviku se zužil spíš na cviky populární nebo nejvíce používané. Nic proti, to funguje, ano tak se cvičí ale znamená to že nic jinýho není dost dobrý? Možná není dobrej muj log pro kritiky nebo naopak, právě pro ně je ideální at si smlsnou ale co se týče tréninku, supersérií a cviku které jsem popsal se nebudu s nikým bavit o tom jestli je to scifi nebo ne.
Rozhodně nic z toho není tak jednoduchý a nepoužitelný jak to asi vypadá ale to je spíš smula těch kteří mi něco chtějí vytknout a přitom ani neví co.
Nepřehlednost logu, možná. Možná je to jen formou příspěvku- občasnýho sdělení než každodenních zpovědí, to potom uznávám něco takovýho je určitě přehlednější ale jen to. Zajímavější ne.

Takže se ptám: Vy co mi tu píšete, mužu nahlídnout k vám a něco zajímavýho si přečíst, co by mi třeba mohlo být užitečný? Něco novýho, něco z vlastních poznatku a ne vyčtený na webu, něco produktivního, něco k zamyšlení, hlavně k vyzkoušení?

Draper: Jen proto že vypadáš jako honič gayú tě nemusím pestrobarevně louskat nebo jo? Já použil jen dvě, sere tě to?

Lunreal: Nepřečteš nebo nerozumíš? Kdyby něco tak nemám problém se opravit takže: Konkrétně.

grogy: Ty už to máš vysvětleno.

BrunO : Ty si tady v noci prováděl co?

Johncreasy: Ten poslední (dnes ještě bude jeden)je určitě dobrej, klidně ho s kýmkoliv odcvičím ale nechápu jak líp to mužu ještě napsat? Slovy, sérii po sérii?


Naposledy upravil dunnoWayne dne po listopad 08, 2010 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

T R I C E R A T O P S Den druhý
Nohy - Prsa - Biceps

Dřepy s činkou 4 série pro 6 opak

Dřepy s činkou pro 12 opak + RMT
1 m a x + 1 rozcvičovací
1 m a x + 12 opakovaní
1 m a x + m a x

RMT s jednoručkama + Bradla
1 m a x + 1 rozehřívací
1 m a x + 1 série s rezervou
1 m a x + 1 m a x

Bradla + Polotlaky na rovné lavici
1 m a x + 1 rozehřívací
1 m a x + 12 opakování
1 m a x + 1 m a x

Polotlaky + Bicepsový zdvih s činkou
1 m a x + 1 rozehřívací
1 m a x + 12 opakování
1 m a x + 1 m a x
3 m a x
Biceps s tricepsem je ideálně občas prohodit v trénincích, myslím že obě varianty mají svoje +
V tomhle případě pořád platí že MAX je myšleno 10- 12 opakování v pracovní sérii.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brun0


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nechcem nejak provokovat ale sam tam by si mohol napisat aj váhy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Brun0 napsal:
ja nechcem nejak provokovat ale sam tam by si mohol napisat aj váhy

Jo to bych mohl, pokud se to zdá někomu duležitý ještě dnes to tu bude
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bez zápisu hmotností je to třeba pro mě naprosto o ničem. I u kulturistů (kondičních i závodních)a jejich tréningů sleduji čísla a jejich silová zlepšení. A vůbec mě nazajímají jejich průpovídky a blicí smajlíci o tom jak se u toho cítili Akceptuji názory na téma, že na tréningovývh vahách nezáleží, ovšem tento pohled mě nezajímá. sleduji tréningy mohutných chlapů, co jdou do opravdových hardcore činek.
Maratony mě nezajímají. Pokud někdo odjede 30 sérií s kure.sky těžkejma činkama, tak klobouk. Ale když odjede 30sérií s ničím se kochá pumpingem a vlastní vytrvalostí..... Alespoň pro mne, jako pro diváka jeho logu. Pokud to ale cvičícího naplňuje...nemám s tím problém a držím mu palce...jenom halt bez mé pozornosti.


Naposledy upravil Johncreasy dne po listopad 08, 2010 4:42 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Bez zápisu hmotností je to třeba pro mě naprosto ničem. I u kulturistů a jejich tréningů sleduji čísla a jejich silová zlepšení. A vůbec mě nazajímají jejich průpovídky a blicí smajlíci o tom jak se u toho cítili
Zvedl si víc, než před měsícem? Fajn mělo to smysl .

kokotina na n-tou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne úplně, ale právě tuhle větu jsem smazal (byl si rychlejší), protože permanentní zlepšování v tak malých časových horizontech skutečně není možné, a takyaby si z toho kubík nedělal hlavičku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy....ano, váha je duležitá pro kohokoliv cvičího ale pro mě určitě není prvořadá protože vím že jen zvyšující kg nejsou zárukou kvality.
Co takhle bicepsový zdvih s cheatingem a o 3 měsíce později ty samý váhy a opakování v tom nejlepším provedení? Při 4 sériích po 12 opakování To je kurevsky velkej pokrok!
Byl to jen příklad ale jen o kg to zlepšování není. Koneckoncu jako kulturisti se tady lidi moc nezlepšují ale silově bych řekl že ano, minimálně to tak prezentují a když pak vidím sílu ale žádný tělo tak nevěřím těm lidem že jsou přesně tam kde chtějí být.

Popíšu tady ten trenink i s váhama přesně jak jsem ho cvičil ale pár měsícu musím počkat než bude co porovnávat. Dám ho znovu a pak mužete porovnávat, zkusit ho ale muže každý hned. Já zkoušel 2 varianty.
Středně težkej jen o 12 opakováních a středně těžkej v kombinaci o 12 a 6 opakováními.
Bližší mi byl ten první ale podle mé představy ho zařadit jednou za 3 až 4 měsíce jen s 1-2 kilogramy navíc ...což je víc než reálné tak i při minimálním zlepšení se každej v horizontu 3 let muže zlepšit a to víc než by čekal a to mě zajímá nejvíc.
V každým směru posilování platí že po malých kručcích se mužete zlepšovat pořád, po velkých skocích ale ne, nejde to a ani nemuže.
Tím se snažím řídit a je pravda že mě zatím nepotkalo ani minimální zranění v posilovně, nemusel jsem nikdy odložit trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T R I C E R A T O P S - konkrétně.

Záda
Rozcvička přítahy v předklonu s jednoručkama - 3 série
Přítahy v předklonu s činkou - 4 série m a x - 90 kg, 12 opak. Hrazda - 4 série m a x - 12 opak.
Pullover - 3 série - pyramida

Pullover + Tlaky s jednoručkama
1 m a x / 40kg + rozcvičení 15 kg, 12 opak
1 m a x + lehká série 25 kg, 12 opak
1 m a x + 1 m a x 30 kg, 12 opak

Tlaky s jednoručkama + Přítah činky k bradě
1 m a x + rozcvičení 20kg, 12 opak
1 m a x + lehká série 30 kg, 12 opak
1 m a x + 1 m a x 40 kg, 12 opak.

Přítahy činky + Triceps kladka
1 m a x + rozvičení 15 kg, 12 opak
1 m a x + lehká série 30 kg, 12 opak
1 m a x + 1 m a x 50 kg, 12 opak
+ 3 max

Váhy mužou vypadat díky rozdělení bud pul na pul 12/6 opakování .....6/6 opakování což je při té vložené sérii dost času na regeneraci. Rozhodně se přikláním to poprvé vyzkoušet pro více opakování, každej si na tom přijde co si muže dovolit ale rozhodně je to SUPER TRÉNINK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čas od času taky jídelníček

Včera:
150g vloček, 80g Syntha
Trénink 55 min. - po tréninku 40g syntha+ malto+ banán
120g těstovin 200g hovězího - vařeného
Vaječina (5) + 2 plátky debrecínky, slunečnicový chleba (5)
120g těstovin + 200g kuřecích prs
Hermelín + 300g brambor a tatarka! + Jerky k Tv
200g Cottage + 1 celozrný rohlík

Dnes:
150g vloček, 80g Syntha
Indická placka bramboro-sýrová + 200g hovězího
120g těstovin + 200g kuřecích prs
Vaječina (7) + nějakej plátek debrecínky nebo šálu + chleba +banán
Trénink atd
120g těstovin + 200g hovězího
Něco na chut před spaním
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digitalm


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak toto je poriadny objemovy jedalnicek ako ma byt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaječina ze sedmi? Závidím, já jsem nacpaný na půl dne po čtyřech (:
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

..tak 7 je limit a navíc k tomu musím mít něco kyselýho, rohy nebo okurky.
Jinak to je rozhodně míň jak 7 knedlíku a to není třeba na oběd až tak moc. Nakonec tenhle týden bych si dal, rajskou knedlík vařené hovězí, to už něco sakra dá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: