Orbb » comeback to Crossfit


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Orbb » comeback to Crossfit  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Orbb » comeback to Crossfit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Orbb


PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 6:08 pm    Předmět: Orbb » comeback to Crossfit Odpovědět s citátem

Tak jsem se také rozhodl udělat si log, abych si mohl porovnat výkony.

Věk: 15
SMT: Ektomorf

Výška: 170cm
Váha: 57kg




30.12. Warm UP !!!

Prosinec se nám chýlí ke konci a je čas se odpoutat ze světa cukrovinek a začít zase makat. Sice jsem přes Vánoce cvičil, ale nebylo to ono. Z dnešní ho tréningu jsem měl dobrý pocit, váhy jsem hodně shodil dolu a chci se spíš zaměřit na vypilování techniky a její dynamiku.



Rozcvička:
Strečink
Široké kliky s nohama na lavičce - 2x24 (pauza 20 sec)
Dřepy bez zátěže - 2x24 (pauza 20 sec)


Kliky na Bradlech - 4x8 - dopomoc 25 kg.
Nejdříve jsem tam prdnul dopomoc 20 kg, ale po první sérii mi bylo jasné že druhá by byla konečná. Ačkoliv to dělám nerad tak jsem musel ubrat.

JC Bench Press mírně hlavou nahoru - 4x12 - 6; 7; 7; 7 kg
To byla pohoda, sice v poslední sérii se mi pokrčila ve vrchní fázi samovolně ruka (hold mě nebaví čekat ty pauzy a nejraději bych šel azse cvičit, tak je mám vždy pod minutu a občas je únava znát), ale jinak brnkačka.

Zadní Kliky - 4x8
Zkusil jsem si dát nohy výše než kdy jindy a soustředil jsem se na techniku, mohu konstatovat že v klidu můžu přihodit závaží.

Dýchací Pullover - 4x8 - 15; 17,5; 17,5; 17,5 kg
Krásné protažení, ale asi zvýším počet opakování na 12, série mi přišla příliš krátká

Poté měl následovat Dřep, ale bohužel bylo plno jak na Stojanu, tak na Hackenu i na Leg Pressu. Lenost dala znát a tak jsem se na čekání vybodl (stejnak bylo plno i když jsem končil)

Mohamed - 4x12 - 30kg
Nevím... Když cvičím se 30kg tak necítím břicho, ale když si dám více tak lano neudržím v rukou (popravdě i těch 30 kg mi dává zabrat a odlepuji se koleny od země v negativní fázi pohybu). Asi zkusím snížit zátěž, ale zvýšit počet opakování na nějakých 20-25.


Naposledy upravil Orbb dne pá srpen 19, 2011 11:49 am, celkově upraveno 10 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.12. Borec na Konec

Poslední tréning letošního roku přinesl novinku - 1. tréning ve dvou. Cvičil jsem s bývalým spolužákem, který cvičí asi 3,5 roku doma. Tréning se protáhl na dvojnásobek času (tak není se čemu divit, byl v posilce prvně, já prvně v posilce byl 4ři hodiny). Další novinka - Tabata. Tato tréningová metoda se mi strašně zalíbila,hodlám jí cvičit jednou týdně a v neposlední řadě jsem zkoušel nějaké nové cviky, když je ten konec roku.



Rozcvička
5 min Kardio
Strečink
Široké Kliky s nohama na lavičce - 2x12 (pauza 15 sec)


Tréning

Tabata - Bench Press - 137 opakování - holá osa (20 kg)
Jak jsem řekl v předmluvě, Tabata mě neuvěřitelně nadchla. Zvolil jsem Bench Press z důvodu, jelikož tréning byl orientovaný na Záda, Biceps a Předloktí, takže jsem si nechtěl odrovnat žádnou z těchto partií hned na začátku. První čtyři série byli až neuvěřitelně lehké až jsem si říkal, jestli jsem neměl dát 25kg, druhá polovina dala ale znát a výkony šli rapidně dolu, až jsem si říkal v posledních sérií, že přece 10x tu činku musím vytlačit. Opakování mi počítal kámoš a konečné výkony jsou:
19;21;21;20;18;15;12;11 . BTW: Tempo bylo dodrženo, mám mp3 na to.

Přítahy VC v předklonu - 4x8 - 30; 35; 35; 35 kg
Pohodička, můj oblíbený cvik jsem zvládl bez problému

Shyby - 4x8 - dopomoc 35; 30; 30; 25 kg
Rozcvičení na kladce, první 3 série bez problému, třetí jsem ale podle mě trošku ošulil.

Pullover s VC- 4x8 - 13; 13; 13; 23 kg
Nebavilo mě přihazovat si závaží a pak ho zase sundavat kvůli kámošovi, tak jsem jel z lehka 13 kg, poslední sérii jsem si teda přisolil.

Bicepsový Zvih nadhmatem - 4x8 - 13; 17; 17; 17 kg
Poslední 2 série mi nepřišla úplně korektní technika, ale kotouče 0,5 a 1,25 byly všechny vypůjčené tak jsem si říkal 13kg nebo 17? No dal jsme si těch 17

Krčení Zápěstí podhmatem - 4x8 - 13; 13; 13; 13 kg
Zase nebyli kotouče, tak jsem se spokojil s 13ti kg

Sedlehy s nohama pokrčenýma nohama ve vzduchu - 4x8 - 5; 5; 5; 5 kg
Nový cvik, nadchl mě, určitě ho zařadím do tréningu pravidelně

Kardio 2,5 min
Ještě jsem si dál pár dynamických opakování na Benchi s holou osou tak pro pocit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 5:36 pm    Předmět: Nový Rok Odpovědět s citátem

1.1. New Opportunity

Dneska nebyl tréning, ale chci si sem zaznamenat novoroční míry, abych měl s čím srovnávat. Je to velká bída, snad se hodně polepším.

Výška - 171
Váha - 58,7

Hrudník - 92 cm
Ramena - 106 cm
Pas - 73 cm
Stehno - 51
Lýtko - 36
Nadloktí - 29,5
Předloktí - 29

- no... je to bída, vím, ale také zároveň vím že dokážu zesílit a dosáhnout dalšího "lvlu". Jojo, ono to půjde.


Naposledy upravil Orbb dne čt únor 24, 2011 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:03 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

4.1. 2011 Open!

1. tréning v novém roce...

Tréning

Bench Press - Xx8
Dneska jsem zkoušel (spíše se pokoušel) lifterský bench s tempem 2010 a musím uznat, že je to mnohokrát lepší cvik než klasický kulturistický. Cejtil jsem krásně prsa namísto ramen, které jsem vždy cítil u kulturistického s tricepsy a prsa skoro vůbec. Takže s kulturistickým neck/bench pressem je ámen a jede se pwl only.

Rozpažování - 4x12 - 6kg
Když jsem šel na lavičku, tak na té sousední byl chlap co tam dělal rozpažky s 25kg, ale nebyly vůbec striktní, spíš takovej mutant mezi tlakama s jednoručkama a rozpažkama, takže jsem si vzal nižší váhu o 3 kg, ale soustředil jsem se abych nepokrčoval ruce a už vůbec né abych dělal pravý úhel jako ten jouda vedle mě.

Francouzské Tlaky - 4x8 - 15kg
Pohoda :)

Pullover s jednoručkou - 4x12 - 12,5kg
Krásné protáhnutí

Sed Lehy s nohama ve vzduchu (pravý úhel) - 4x8 - 2,5kg
Fakt super cvik... jak lehce se dá z nudných a obyčejných cviků udělat taková super věc.

Plate Twist - 4x24 - 5kg
Normál...

Úklony s holou osou - 4x16 - 20 kg


Krásnej tréning a start v novém roce... jsem rád že jsem viděl na rozpažkách a benchi ještě někoho vedle mě a zamyslel se nad jejich chybama, vyvaroval jsem si je a v duchu se jim smál... Sice nezvedám metráky, ale alespoň tak u toho nehekám a nejedu tempo 1-0-10-0.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: čt leden 06, 2011 5:47 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

6.1. School Open

1. tréning ve škole, v roce 2011 (chodím každý čtvrtek do školního fitka, místo na Chodov, je to zadarmo a vybavení je opravdu dobré).

Rozcvička + Tréning

Angličani s klikem- 2x15
Tak jsem si tady včera přečetl výborný článek o tomto cviku. Zase jsem ho zapojil do tréningu a je to podle mě ideální rozcvička. 2x15 mi stačilo bohatě.

Přítahy VC nadhmatem - 4x8 - 32,5kg
Můj oblíbený cvik, ve kterém mám opravdu velký progres, pohodička, takové rozehřátí před Rumuny

Rumunský Tah - 4x8 - 32,5kg
Taky opravdu dobrý cvik, krásně cítím Hamstringy a hlavně dalo vědět i předloktí.

Dýchací Pullover - 4x12 - 15kg
Krásné protažení, před každou sérií jsem si dal ještě 15 dřepů, abych se zadýchal a pullover měl vyšší účinek.

Bicepsový Zdvih nadhmatem - 4x8 - 15kg
Technika striktní, měl jsem z toho lepší pocit než minule, akorát jsem to spletl a měl jet dneska podhmat, ale to nevadí, vyměnil jsem úchop tedy u klopení zápěstí.

Klopení Zápěstí podhmatem - 4x8 - 12,5kg
Značná rezerva, asi to zní šíleně, ale naložím si na klopení, stejně jako na bicepsový zdvih :).

Břicho jsem již nestihl. Dneska je den otevřených dveří, takže jsem museli jít o půl hodinky dřív, na druhou stranu v sobotu odjíždím na týden na hory, kde se pěkně zregeneruju a odpočinu.

PS: Držte mi palce, ať se naučím na snowboardu a ať přežiju túry na běžkách se zapáleným panem ředitelem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 1:20 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

16.1. Come Back!

Odjel jsem se školou na hory v sobotu. Relaxace, od cvičení pokoj, naučil jsem se na snowboardu, zaplaval si, prostě krása. Po deseti dnech jsem se vrátil do posky a tady jsou mé výkony. Osobně jsem se bál že nezvednu nic, ale opak je pravdou! Ani jsem netušil jak mi taková pauza prospěje a určitě budu odpočívat týden pravidelně. Byl jsem ten typ co když nešel jeden den do posky tak si myslel že má vše ztraceno (asi jako zpousta motivovaných začátečníků). Jsem rád že jsem vyveden z omylu a o zkušenost víc :).

Tréning

Angličani - 1x15 - Tělo
Začal jsem z lehka, taková pidi rozcvička, ale stačila.

Kliky na Bradlech - 4x6 - Já
Po Angličanech jsem už automaticky šel ke stroji na bradla a on obsazen. Tak koukám a říkám si, co budu dělat? Po 20ti sekundách mrknu na bradla klasická a řeknu si že by mě to stejnak čekalo v budoucnu, tak jsem na ně vyskočil. Typoval jsem že dám 4x3 max, ale ono ne, 4x6 a to rezerva i v poslední sérii... Opravdu jsem nečekal když jsem před 2 týdny zápasil s dopomocí 20-25kg a dnes jsem klikoval jako bych nic nevážil

DB Bench Press mírně nahoru - 4x12 - 7kg
Krása, sice poslední dvě opakování už to bylo znát, ale mé oblíbené předloktí se nedalo zahanbit.

Zadní Kliky - 4x8 - 5kg
Konce posledních sérií drhly, ale neřešil jsem to, kliky na bradlech mě neskutečně nakoply a připadal jsem si jako nejsilnější v posilovně :D

Dýchací Pullover - 4x12 - 15kg
Před každou sérií 20 dřepů, řeknu vám, udejchanej jsem byl jak kre*én, ale zvládl jsem to.

Squat - 4x8 - 35kg
Na stojan jsem vlítl okamžitě po pulloveru, jelikož celý tréning byl zabraný (nějaká holka tam dřepovala s metrákem na ramenou). Toto jsem ale neměl dělat. Ještě udýchaný jsem málem omdlel, točila se mi hlava a po třetí sérii jsem si říkal že snídani ze sebe vyklopim, nakonec jsem vše hrdinsky ustál, dal jsem si pauzu 3 minuty a šlo to dále (jsem totiž zvyklej pauzy mezi sériemi do minuty a mezi cviky do minuty-2, nerad totiž čekám, nejradši bych jel jednu sérii celou hodinu)

Výpady ve stoje - 2x12 - 20kg
Pročítal jsem si trénign a řekl jsem si že bych měl trošku více nasolit nohoum, hledal jsem a hledal a nakonec jsem našel ten pravý cvik, výpady. 2 série, v každé střídání nohy krásně vyprázdnily zbylou sílu po dřepech

Mohamed - 4x8 - 30kg
Bál jsem se že lano neudržím v předloktí jako obvykle, ale zase jsem byl mile převapen, žádný problém v žádné sérii ani opakování... připadal jsem si jako s 15ti kily.

Plate Twist - 4x16 - 5kg
Pohoda, možná zkusím vzít příště 10 kg, řekl bych že ten kotouč udržím.

následoval opravdu důkladný strečink a šel jsem s krásným pocitem domů, který i převyšoval pocit který jsem zažil při první návštěvě posilovny.
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 5:41 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

18.1. Dynamic Technique
číslo tréningu: 7
čas: 52 minut

četl jsem si tady na ronnie.cz článek než jsem šel do posky, už ani nevím jak se jmenoval, ale kdybych si ho nepřečetl, tak je dnešní tréning úplně jiný. Psalo se tam o špatné technice shybů a přítahů v předkolnu, kde lidé tahají váhu rukama a necítí záda. Zamyslel jsem se a uvědomil jsem si že je to přesně můj případ (teda jen u shybů, přítahy mám super podle mě :D). Tak jsem si zvýšil dopomoc. Začal cítit záda namísto bicáků a jsem happy.

Tréning

Angličani s klikem - 1x20 - Já
Bomba Rozcvička :)

Přítahy VC podhmatem - 4x8 - 37,5
good

Shyby - 4x8 - dopomoc 35
Sice větší dopomoc než obvykle, ale zase dynamicky a správně technicky a tyto dva faktory jsou pro mě hlavní :)

Bicepsový Zdvih nadhmatem - 4x8 - 12
Zase, dnešní tréning ve znamení 100% techniky a 100% dynamiky, chci mít takhle už úplně každý :)

Klopení zápěstí podhmatem - 4x8 - 12
good

Farmer´s Walk - 1x2xpřes posilovnu - 15
Jelikož jsem spíše příznivcem Powerliftingu a Strongmanů, namísto Kulturistiky, napadlo mě zapojit mou oblíbenou disciplínu i do tréningu. Řeknu vám, chtěl jsem si vzít dvacítky, ale byl jsem vzal že jsem vzal ty 15ky jednoručky. Takovéhle peklo moje předloktí ještě nezažilo. Kam se hrabe klopení zápěstí, to nesahá ani po kotníky tomuhle.

Sed lehy s nohama ve vzduchu (90 stupňú) - 4x8 - Já
Krásně mě bříško pálilo :D

Russian Twist - 4x16 - 5kg
Nový cvik, ještě uvidím jak s ním naložím. Chci postupně prozkoušet fůru cviků na šikmé břicho.

Pullover s obouručkou - 4x8 - 17kg
Krásné protažení, jako obvykle

+Strečink - 3 min
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: so leden 22, 2011 7:55 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

22.1. End
číslo tréningu:8
čas: 54 minut

dneska mi to vůbec nesedlo a celkově budu upravovat tréning. Některé cviky mi totiž nesedí a navíc jsem zkrácenej v zádech, takže je musím pořádně protáhnout ,abych se nehrbil u mt a nešidil dřepy. Protahuji se každý den a výsledky jsou znát ,takže za chvíli doplním arsenál i o tyto cviky na trvalo :)

Tréning

Angličani s klikem - 2x12 - Já
Super cvik na začátek, už začínám chytat plynulost a pravidelné dýchání.

Bench Press - 4x8 - 40kg
pohoda, mého osobního krále cviků jsem zvládl na jedničku

Rozpažky - 4x12 - 7kg
tenhle cvik u mě končí... ze začátku mě bavil, jelikož mě krásně protahoval, ale to dělá db bench press taky, takže mi tenhle cvik toho moc nenabídne do protažení a pozice sekundárního cviku je pevně obasezna pulloverem a klikem na bradlech :), navíc při vyšších vah člověk krčí podvědomě ruce a furt se ohlížet do stran jestli držím techniku mě nebaví a navíc když to omylem přeženu a jdu o 2 cm níž než normálně, tak už činka padá někontrolovatelně k zemi

Francouzské Tlaky - 4x8 - 15kg
Sice to není můj oblíbený cvik a moc se na něj nikdy netěším, ale je opravdu kvalitní a nezaslouží si opustit můj tréning :)

Dýchací Pullover - 4x12 - 17,5kg
Zvýšil jsem váhu, krásné protažení... tohle je přesně ten typ cviku, který je pro mě základ... dokavaď mě neomrzí tak bude v každém mém tréningu. Prostě má v sobě kouzlo, kterým si mě ten cvik omotal kolem prstu, stejně jako Bench Press.

Front Squat - 4x8 - 20kg
Co jsem tak četl o úchopech, tak jsem tady narazil na problém... nejsem tak protažen, abych měl striktní úchop a překřižovat ruce nechci, protože je pak celá váha na ramenou a to by bylo nebezpečné při vyšších vahách. Hold se musím hodně rychle protáhnout, protože tenhle cvik mám fakt rád :).

Výpady - 4x12 - 20kg
Hodně dobrej cvik, hlavně mi piluje rovnováhu.

Zdvihy nohou na Bradlech - 4x8 - Já
dobrý, s plně nataženýma nohama makají i vnitřní stehna, takže se to krásně hodí jako doplněk ke cviku nohou
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 11:08 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

dneska pořádný desetiminutový strečink celého těla + plus jsem si přeskládal tréning, takže kdyžtak ohodnoťte, poraďte. BTW: potřeboval bych jestli někdo neznáte dobrej cvik na strečink zad... snažim se tam něco vyšmoulit a cejtim je, ale i tak potřebuju pro ně něco extra, protože nejvíc zaostávaj, hlavně bederní oblast, která je ztuhlá jako beton.

Tréningový styl A,B,A,B jsem ponechal

A1 (Prsa, Záda, Triceps, Ramena)
0) Rozcvička
1) Bench Press
2) Shyb
3) Přítah VC nadhmat
4) Dýchací Pullover
5) CG Bench Press
6) Upažování

B1 (Nohy, Biceps, Předloktí, Břicho)
0) Rozcvička
1) Dřepy s Výskokem
2) Bicepsový Zdvih nadhmat
3) Zavěšení na Hrazdě
4) Hercules Hold
5) Sed Leh s nohama ve vzduchu
6) Zdvih nohou na hrazdě

A2 (Prsa, Záda, Triceps, Ramena)
0) Rozcvička
1) DB Bench Press UP
2) Klik na bradlech
3) Přítah VC podhmat
4) Dýchací Pullover
5) Francouzský Tlak
6) Upažování v předklonu

B2 (Nohy, Biceps, Předloktí, Břicho)
0) Rozcvička
1) Leg Press
2) Bicepsový Zdvih podhmat
3) Zavěšení na Hrazdě
4) Sed Leh s nohama ve vzduchu
5) Zdvih nohou na hrazdě
6) Farmer´s Walk


- uvidíme jak mi to bude vyhovovat, příští týden začnu zkoušet a pilovat :)
- proč né dřep? jelikož jsem ztuhlej, tak jsem musel váhu dávat přes kolena, ale začaly mě bolet úpony a když jsem jel správnou technikou (začínal pohyb z kyčlí), tak jsem se převážil a spadl a nebo jsem měl záda skoro paralel s podlahou :D
- proč né mt? protože mám tak zkrácené záda, že jsem měl hrb jak kopule od planetária a s rovnýma zádama, bych dělal jen 1/2 rozsahu pohybu. btw: když se předkloním, tak s rovnýma zádama se dotknu dlaněma pod kolena :P)
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 6:44 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

25.1. New Plane

dneska první tréning z nového plánu, mám z něj dobrý pocit, naučil jsem se CG Bench Press a nechal si zkontrolovat Bench Press, prej dobrý, takže jsem spokojen :). btw: odešel mi mobil,takže jsem dostal náhradní, kterej má kameru, takže si natočím nějaké cviky a hodim je ještě sem na kontrolu. A ještě jedna zajímavost , po půl roce jsem se dozvěděl že ty velké osy různě váží , takže dnes v domnění že mám naloženo 40 jsem jel s 35 kg . Po těžkém rozhodování mezi jednotlivými osami jsem se rozhodl pro tu nejtěžší co má 21,5kg, je totiž pěkně tlustá, takže to bude lepší na grip, větší váha (je o 5 kg těžší než ta nejlehčí) mi pomůže při 0. sérii a celkově je i taková nejhezčí
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 6:27 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

27.1. Training Duo

Dneska dva tréningy (B1 dopoledne, A2 odpoledne). Potěšila mě připomínka profesora tělocviku, poté co mě naučil upažování v předklonu: "Hmm, né že bych byl na chlapečky, ale začínáš se mi líbit, jen tak dál" + jsem se zase krásně protáh a progres je vidět každým dnem :)
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: so leden 29, 2011 12:41 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

29.11. Beta 2
číslo tréningu: 12
čas: 40 minut + 15 min strečink

2 slova: super tréning... nevím ani proč, ale hezky mi to sedlo dneska.

Tréning

Angličani s klikem - 2x12 - Já
good, budu zvyšovat opakování na 15, nebo dám 3x10...

Leg Press - 4x8 - 40kg + konstrukce
Super, soustředil jsem se na úplný rozsah, po tom co jsem si pročetl Topic "Nohy" v sekci "Tréning".

Výpony - 4x8 - 30kg
Vím, jak se snažím zmohutnit a zesílit mé předloktí, tak jsem si řekl, že bych měl náležitou pozornost věnova také lítkům, protože tyto dvě partie jsou si podle mě velice podobné (už jen z pohledu, že ruce jsou vlastně nohy zavěšené na ramenou). Váha to byla příliš lehká, takže přisolím tak na 40-45 kg

Bicepsový Zdvih podhmat - 4x8 - 13kg
good :D

Ježíš - 2xMax - Já
Aneb, zavěšení na hrazdě, název vznikl tento čtvrtek, když jsem se zavěsil za hrazdu, zkoušel jak dlouho se udržím a kámoš řekl: ty vole, Dane, ty vypadáš jak Ježíš . Takže od té doby takhle tomuto cviku říkám

Sed Lehy s nohama v pravém úhlu - 4x8 - 5kg
good

Zdvih nohou na Bradlech - 4x8 - Já
Díky usilovnému protahování se dostanu již s nohama výš a neomezují mě zkrácené hamstringy tolik jako dříve. Teprve teď se začíná projevovat potenciál mého břicha, ale věřím, že kdybych nebyl zkrácenej, tak se dotknu s nohama hlavy v pohodě :)

Farmer´s Walk - 2xMax - 20kg
Maximální drtič všeho co ještě v těle zůstalo

+ strečink
pozn: úspěch! v předklonu se dotknu prsty podlahy! a s rovnými zády se už dokážu překlonit mírně pod paralel s podlahou, takže ještě týden, dva a můžu zapojit i ostatní cviky. Dále, mě už nebolí úpony na koleni, což je tak super a celkově tělo je krásně protaženo, cítím se jako atlet, idkyž k tomu mám ještě daleko.
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 12:03 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

30.1. Bazének
číslo bazénu: 1
čas: 45 min

Plavání

Styl Prsa - 45 min


Good, jen musim vypilovat techniku, abych nezabíral nohama dřív než rukama, jinak fajn. Taky mě bolely prsty při nabírání vody, ale to se spraví podle mě, chce to jen zesílit :)
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4.2. Bazének
číslo bazénu: 2
čas: 45 min

dal jsem si asi tejden oraz od cvičení a dneska jsem si šel zaplavat. KRásná regenerace hlavně po včerejší atletice a gymnastice ve škole .

Plavání

Styl Prsa - 45min


Dneska hezky 45 min v bazénu, minule to bylo asi 35 min a 10 v šatně . Prsty už tolik nebolely, vypiloval jsem dýchání, jen ještě doladit ty nohy a zdá se mi, že se u toho moc hrbim jako babička, takže ještě ty lopatky a bude to fajné
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orbb


PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 6:14 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

5.2. Alfa 1
číslo tréningu: 13
čas: 50 minut

tak, konec zkoušek, tréningový rozpis hotov (konečně po 17ti úpravách) a dneska první tréning podle něj

Kliky s Tlesknutím - 2x12xJá
pěkná rozcvička, změna od stereotypních angličáků... taková příprava na bench

Bench Press - 4x8x41,5kg
krásně mi sedl... přišlo mi to extrémně lehké že jsem chtěl ještě 10 kg přidat, ale nakonec jsem se rozhodl že pojedu podle papíru lepší dneska nepřidat, než aby mi příště to zůstalo na krku

Přítahy VC nadhmat - 4x8x41,5kg
Bída... vůbec mi to nesedlo... odešel jsem od stojanu zahanben

Shyby nadhmat - 4x8x30kg (dopomoc)
Takhle si představuji série... těžké, ale s rezervou a dobrou technikou!

Dýchací Pullover - 4x12x15kg
gut...

CG Bench Press - 4x8x26,5kg
nový cvik, učím se techniku, nejde mi to vůbec . furt se mi rozjížděj lokty a celý je to takový o hubu... - musím napravit

Upažování - 4x8x2kg
ano, 2kg , dělám tohle prvně, tak se učim techniku a je to podobný jako s CG benchem .

+strečink - už jen malinko doprotáhnout hamstringy a zlepšit ohebnost zápěstí, abych mohl zařadit čelní dřep a rumuny
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Orbb » comeback to Crossfit Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: