Tvaroh na noc


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvaroh na noc  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Tvaroh na noc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuckt napsal:
co byste doporucily ke tvarohu pred spanim abych pribiral ? diky


ryza/vlocky/cestoviny z tvrdej psenice...zdroje pomalych sacharidov...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuckt napsal:
co byste doporucily ke tvarohu pred spanim abych pribiral ? diky


tabulku cokolady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jayson


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak moc vadí si dát 1,5 polívkový lžíce cukru na 250g tvarohu před spaní?
Samotný to už prostě nedávám, tak si tam dávám cukr a zaliju to trochu mlékem aby to bylo poživatelný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak mas protein, daj si k tvarohu jednu naberacku, ak mas rad sladke pridaj 1-2 tablety umeleho sladila, dolej mlieko, rozmixuj ponornym mixerom a mas vybavenu vec.
Pokial nie si v nejakej krutej diete, problem v lyzici cukru by som nevidel. Ale osobne by som preferoval med pred rafinovanym cukrom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1-2 tablety sladidla? To tam citis?

Jayson: pokud jsi ektomorf a mas problem s pribiranim, tak si to klidne oslad cukrem, v opacnem pripade bych si to asi rozmyslel i kdyz 1 lzice te asi nevytrhne
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drzim to na uzde, takze chutove pohariky zatial nie su nejak "zhumplovane" Napr. do kavy mi bohate stacia dve tablety (cyklamat). Podobne, ak si robim mliecnu ryzu (200g ryze, objem mlieka netusim), davam 6...pripadne tekute sladidlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tématu: Osobně dávám 3 tabletky na 3/4 tvarohu... i přesto, že jsi ektomorf, tak bych dal radši přednost těm komplexnějším sacharidům, tak si třeba dej do tvarohu sladidlo + vločky + kakao... nebo ten protein

BTW... jaký používáte sladidla?... já mam obyčejný Stolní sladidlo na bázi cyklomátu, acesulfamu K a sacharinu... ... někde jsem četl, že sacharin samotný má hořkou chuť... jak je to se samotným cyklamátem?...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jayson


PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper: Nejsem ani jeden somatotip :) Od přírody mám silné nohy, hýždě a širší ramena. Prostě něco mezi endomorfem a mezomorfem

Takže říkáš, že pokud nejedu dietu, tak to až tak moc nevadí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
supporter napsal:
prochm napsal:
.Když už má někdo strach ,že těch 8 hodin v noci co člověk spí o něco přijde tak je lepší si prostě natočit budíka a hodit do sebe další dávku rozmixovaného tvarohu nebo protein.


jenže tohle dělají už jen magoři, normální člověk je rád, že se vychrápe....


Tak jasně to už je extrém ale člověk co dělá kulturistiku na nějaké slušné úrovni není normální člověk supportere to by jsi mohl za tu dobu co sem chodíš vědět ale
zase takový problém to není nachystat si k posteli láhev s proteinama.Časem si na to člověk tak zvykne,že už se pak budí sám ve stejnou hodinu.Navíc já nevím jak vy ale já se stejně pokud spím těch 8 hodin což je jen opravdu vyjímečně tak se stejně tak minimálně 1 za noc vzbudím sám.Jinak samozřejmě co se týče toho množství bílkovin tak ani Cutler nebo Coleman nejí v jedné dávce 80g bílkovin ale tak zhruba 50g až 60g,což je při jejich hmotnosti , množství svalové hmoty a v neposlední řadě v množství užívaných suplimentů ať už legálních či ne tak akorát.Je pravda,že je to individuální ale pro většinu lidí je těch 40g bílkovin v jedné dávce dostačující a víc tělo stejně nevyužije.

a ze Sachrama to je jak? kolik g tělo využije v 1 dávce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o sachrech se píše že 100g je max., ale v praxi se ti vůbec nic nestane aj když to přeženeš xkrát;)

btw: co se týče toho proteinu v noci... já se třeba vždy kolem 2 vzbudím na záchod a u postele mám už nachystané vločky ve vodě a k tomu si dám ještě trochu proteinu, protože se vždy vzbudím se strašným hladem (ale je to jen v noci po tréninku)... a před spaním normálně dávám tvaroh + protein + vejce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak dej ještě víc tvarohu :D

já jsem si konečně zvykl jíst tvaroh, pěkně vezmu 150g měkkýho tvarohu, 150ml mléka, cca 15g proteinu.. pořádně promíchám - a ono mi to dokonce i chutná :) ideální
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono stačí do 250g misky zamíchat 2-3 lžičky kakaa/granka a je to dobrý =) Takhle jím na bytě, kde nemám mixér
nahoru
blazen


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no my taky nemáme mixér, ehm :) takže to rozmetávám takovou tou šikovnou metlou (z mého zápěstí se tak stává automatický šlehač )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
no my taky nemáme mixér, ehm :) takže to rozmetávám takovou tou šikovnou metlou (z mého zápěstí se tak stává automatický šlehač )

tak já doma dávám
250g tvarohu 500ml mlíka 2 lžičky marmelády a jednu kakaa ... rozmixuju to a vypiju =) šlehání mě nebaví
nahoru
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
o sachrech se píše že 100g je max., ale v praxi se ti vůbec nic nestane aj když to přeženeš xkrát;)

btw: co se týče toho proteinu v noci... já se třeba vždy kolem 2 vzbudím na záchod a u postele mám už nachystané vločky ve vodě a k tomu si dám ještě trochu proteinu, protože se vždy vzbudím se strašným hladem (ale je to jen v noci po tréninku)... a před spaním normálně dávám tvaroh + protein + vejce

Tak že když sním 2 pytle rýže na posezení, tak už je to zbytečné?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvaroh na noc Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: