Tvaroh na noc


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvaroh na noc  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Tvaroh na noc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sei


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3dcl mleka, 1/2 vany tvarohu, banan - ponorny mixer. Hotovo za 20 vterin.
Btw, neni malo bilkovin na noc?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
blazen


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Study napsal:
o sachrech se píše že 100g je max., ale v praxi se ti vůbec nic nestane aj když to přeženeš xkrát;)

btw: co se týče toho proteinu v noci... já se třeba vždy kolem 2 vzbudím na záchod a u postele mám už nachystané vločky ve vodě a k tomu si dám ještě trochu proteinu, protože se vždy vzbudím se strašným hladem (ale je to jen v noci po tréninku)... a před spaním normálně dávám tvaroh + protein + vejce

Tak že když sním 2 pytle rýže na posezení, tak už je to zbytečné?


být tebou tak si to rozdělím a ke každýmu pytli rýže dám nějaký maso..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sei napsal:
3dcl mleka, 1/2 vany tvarohu, banan - ponorny mixer. Hotovo za 20 vterin.
Btw, neni malo bilkovin na noc?


10g z mlieka + 15g z tvarhou = 25g ... zalezi od vahy ale bral by som to ako minimum
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
01Smajdalf napsal:
Study napsal:
o sachrech se píše že 100g je max., ale v praxi se ti vůbec nic nestane aj když to přeženeš xkrát;)

btw: co se týče toho proteinu v noci... já se třeba vždy kolem 2 vzbudím na záchod a u postele mám už nachystané vločky ve vodě a k tomu si dám ještě trochu proteinu, protože se vždy vzbudím se strašným hladem (ale je to jen v noci po tréninku)... a před spaním normálně dávám tvaroh + protein + vejce

Tak že když sním 2 pytle rýže na posezení, tak už je to zbytečné?


být tebou tak si to rozdělím a ke každýmu pytli rýže dám nějaký maso..

Ale tak když se bavíme o tych Sacharidoch ,tak jsem tam maso nepsal...Po tréninku mám hrozný hlad a ty 2 sáčky do mě vletíja,ani nevim jak, a za hodinu bych jedl znovu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blbost... klidně si dej i tři, sachry se můžou konzumovat v jakémkoliv množství do té doby, než ti začnou dělat třeba nějak blbě... ale to se mi zatím nestalo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
blbost... klidně si dej i tři, sachry se můžou konzumovat v jakémkoliv množství do té doby, než ti začnou dělat třeba nějak blbě... ale to se mi zatím nestalo

ok... ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
blbost... klidně si dej i tři, sachry se můžou konzumovat v jakémkoliv množství do té doby, než ti začnou dělat třeba nějak blbě... ale to se mi zatím nestalo


jak ktere..dat si treba 100g rychlejch sachru asi neni nic extra pro telo..jinak opravdu 2 pytliky rejze po treninku je ok [zalezi taky na trenalu] ..ja osobne daval pytel ale uz potrebuju vic protoze do hodiny nebo dvou tam musim soupat dalsi jidlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samozřejmě že jsem myslel komplexní... jednoduché jsou věc úplně jiná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: ne únor 06, 2011 10:51 am    Předmět: ,,, Odpovědět s citátem

Tvaroh si dělám tak, že do Shakeru dám vaničku tvarohu, 200-300ml mléka a přídám pulku odměrky proteinu... (nebo granko) Vypiju a mohu jít spat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceiro


PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tvaroh + oblibene ovocí
tvaroh + pepř,sul, chili
tvaroh + nastrouhaný sýr
je hodně možností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepa28


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, kolika % tvaroh jíte? Je možné že po 8% tvarohu se udělá pneumatika?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pepa28 napsal:
Ahoj, kolika % tvaroh jíte? Je možné že po 8% tvarohu se udělá pneumatika?



ahoj Pepo,
je to o neco vic moznejsi nez se ti udela treba po 5%, 3%, 1% nebo 0,1% ale znas to, zivot si s nami obcas dela, co chce a zakony prirody vzdy neplati, takze ti s urcitosti odpovedet nemuzu, zvlast kdyz o tobe, tve strave, cviceni atd nic nevim
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crewe


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem endomorf, začínám cvičit - rýsovací a redukční trénik, myslíte, že vadí, když si dávám na noc 250g nízkotučného tvarohu (Teďka nevím názec, ale je to tvaroh v kterým je cca 22g bílkovin a 1g tuku na 100g tvarohu) - pokuď máte nějaký lepší tvaroh, poraďte mi prosím ;-), později, až zjistím název toho tvarohu, tak ho sem přídám i s odkazem. + 2DCL sojového přírodního mléka, myslíte, že to sojové mléko (www.alprosoya.cz/fileadmin/www_alpro-soya_com/content/www.alpro-soya.cz/PDF/Drinks/Natural___calcium_1_L_CZ_NEW.pdf) vadí, nebo by bylo lepší obyčejné (www.meggle.cz/Sortiment/Mleko-%281%29/UHT-Mleko-1,5-.aspx)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apolo


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crewe napsal:
Ahoj, jsem endomorf, začínám cvičit - rýsovací a redukční trénik, myslíte, že vadí, když si dávám na noc 250g nízkotučného tvarohu (Teďka nevím názec, ale je to tvaroh v kterým je cca 22g bílkovin a 1g tuku na 100g tvarohu) - pokuď máte nějaký lepší tvaroh, poraďte mi prosím ;-), později, až zjistím název toho tvarohu, tak ho sem přídám i s odkazem. + 2DCL sojového přírodního mléka, myslíte, že to sojové mléko (www.alprosoya.cz/fileadmin/www_alpro-soya_com/content/www.alpro-soya.cz/PDF/Drinks/Natural___calcium_1_L_CZ_NEW.pdf) vadí, nebo by bylo lepší obyčejné (www.meggle.cz/Sortiment/Mleko-%281%29/UHT-Mleko-1,5-.aspx)?


Co je to za tvaroh? Normálně je v tvarohu tak 13g bílkovin na 100g ne?
_________________
John Spartan: Jednu věc bych ale chtěl vědět. Jak sakra fungujou ty tři mušle?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drive jsem kupoval cerstvy tvaroh (ne ty klasicke ve vanicce, ale zabalene v obalu) od Zeletavy a ty mely myslim 18g bilkovin / 100g a i chutove byly lepsi
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvaroh na noc Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: