Exodus - doktoři


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Exodus - doktoři  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Exodus - doktoři
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co myslíte, odejdou?
Ano
21%
 21%  [ 11 ]
Ne
78%
 78%  [ 41 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuju si hned pustit Hyde Park...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čebyšev


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Čebyšev napsal:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/225950-madarsti-lekari-davaji-vlade-ultimatum-po-vzoru-ceskych-kolegu.html?ref=boxE
Paráda! Češi jdou do Německa, Maďaři do ČR. Koloběh života...

On tě ten humor přejde, až přijdeš za 10 let do nemocnice a tam ti maďar v bílém plášti řekne: "Megeš fegeš hegeš..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, Rallovu_ teorii o stovkách mladých a nadějných lékařů odcházejících do ciziny už jsem četl...

BTW Už máš jízdenku (letenku, lodní lístek, tramvajenku, doplň sám...)?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Jo, Rallovu_ teorii o stovkách mladých a nadějných lékařů odcházejících do ciziny už jsem četl...

BTW Už máš jízdenku (letenku, lodní lístek, tramvajenku, doplň sám...)?

Tak ona to není teorie, to jsou lehce ověřitelná fakta. Jee, já vlastně zapomněl, oni to nenapsali na iDnesu, ani na Novinkách...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kucííí, když už do sebe ryjete, nedávejte tam ty smajlíky.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doktor jako doktor , Polák , Ukrajinec ,Větnamec ........ , když budete v zahraničí a něco se vám stane , tak budete chtít ošetřit od doktora z Čech , protože je nejlepší ?
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi bude rozdíl minimálně v možnostech kvality praxe u třeba doktora z rumunska a doktora z německa.

Jinak ale já třeba obavu nemám - zažil jsem slováka chirurga, anesteziologa, v podstatě na mé operaci byli minimálně čtyři slovensky mluvící lékaři a žiju.

A upřímně, na začínající čechy doktory v zahraničí jistě taky nahlíží skrz prsty.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
doktor jako doktor , Polák , Ukrajinec ,Větnamec ........ , když budete v zahraničí a něco se vám stane , tak budete chtít ošetřit od doktora z Čech , protože je nejlepší ?
přesně! ...pro mě cikán jako černoch ...jak by řekl Bolek Polívka. Pokud dělá svou práci dobře - ať je to třeba Mongol...to je přeci jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Tak asi bude rozdíl minimálně v možnostech kvality praxe u třeba doktora z rumunska a doktora z německa.

Jinak ale já třeba obavu nemám - zažil jsem slováka chirurga, anesteziologa, v podstatě na mé operaci byli minimálně čtyři slovensky mluvící lékaři a žiju.

A upřímně, na začínající čechy doktory v zahraničí jistě taky nahlíží skrz prsty.

Právě v tomhle je obrovský rozdíl u nás a v zahraničí - tam si absolventy hrozně předchází (a je úplně jedno, jestli je to Čech nebo domorodec), protože je doktorů nedostatek a je potřeba ty odcházející nahrazovat. Naopak tady jsou většinou odhozeni na ambulanci a nikdo se jim nevěnuje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Culda13 napsal:
doktor jako doktor , Polák , Ukrajinec ,Větnamec ........ , když budete v zahraničí a něco se vám stane , tak budete chtít ošetřit od doktora z Čech , protože je nejlepší ?
přesně! ...pro mě cikán jako černoch ...jak by řekl Bolek Polívka. Pokud dělá svou práci dobře - ať je to třeba Mongol...to je přeci jedno.


Taky to tak vidim. Je mi naprosto jedno, jestli mne bude osetrovat cech nebo cizinec. Dulezity je, aby to byl dobrej doktor. Ze by byla nejaka zaruka, ze cesi jsou lepsi doktori nez cizinci si rozhodne nemyslim....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rall_ napsal:
Bombay napsal:
Tak asi bude rozdíl minimálně v možnostech kvality praxe u třeba doktora z rumunska a doktora z německa.

Jinak ale já třeba obavu nemám - zažil jsem slováka chirurga, anesteziologa, v podstatě na mé operaci byli minimálně čtyři slovensky mluvící lékaři a žiju.

A upřímně, na začínající čechy doktory v zahraničí jistě taky nahlíží skrz prsty.

Právě v tomhle je obrovský rozdíl u nás a v zahraničí - tam si absolventy hrozně předchází (a je úplně jedno, jestli je to Čech nebo domorodec), protože je doktorů nedostatek a je potřeba ty odcházející nahrazovat. Naopak tady jsou většinou odhozeni na ambulanci a nikdo se jim nevěnuje.


a) Tohle už trochu zavání naivitou.

b) Nedělají si to páni dochtoři náhodou sami navzájem, nebo za to opět mohou ministři a vlády?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid napsal:
Rall_ napsal:
Bombay napsal:
Tak asi bude rozdíl minimálně v možnostech kvality praxe u třeba doktora z rumunska a doktora z německa.

Jinak ale já třeba obavu nemám - zažil jsem slováka chirurga, anesteziologa, v podstatě na mé operaci byli minimálně čtyři slovensky mluvící lékaři a žiju.

A upřímně, na začínající čechy doktory v zahraničí jistě taky nahlíží skrz prsty.

Právě v tomhle je obrovský rozdíl u nás a v zahraničí - tam si absolventy hrozně předchází (a je úplně jedno, jestli je to Čech nebo domorodec), protože je doktorů nedostatek a je potřeba ty odcházející nahrazovat. Naopak tady jsou většinou odhozeni na ambulanci a nikdo se jim nevěnuje.


a) Tohle už trochu zavání naivitou.

b) Nedělají si to páni dochtoři náhodou sami navzájem, nebo za to opět mohou ministři a vlády?

a) Pokud mi to řekne X lidí z osobní zkušenosti z různých zemí, pokud X lidí popisuje obdobné zkušenosti ve formě např. různých článků nebo jakékoli jiné a naproti tomu nevím o nikom, kdo by opravdu měl ze zahraničí opačnou zkušenost, tak tomu myslím můžu věřit.

b) Jsou to spojité nádoby, v našem systému jsou doktoři přepracovaní a tak se není čemu divit, že nemají náladu ještě navíc někoho učit. V praxi to tady vypadá tak, že neatestovaní absolventi se vyučují navzájem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AniCitronAniBanan


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čebyšev napsal:
mirio napsal:
Čebyšev napsal:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/225950-madarsti-lekari-davaji-vlade-ultimatum-po-vzoru-ceskych-kolegu.html?ref=boxE
Paráda! Češi jdou do Německa, Maďaři do ČR. Koloběh života...

On tě ten humor přejde, až přijdeš za 10 let do nemocnice a tam ti maďar v bílém plášti řekne: "Megeš fegeš hegeš..."


Ýlëg urát Magyár, nemtudom paprikáš, manyihárom halászlé
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AniCitronAniBanan


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jak vidim, tak Rall je jeden z nejnaivnějších lidí tady, asi se moc dívá na sestřičku Stefany
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Supporter:
Pro hlupáka každý hloupý?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Exodus - doktoři Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: