Exodus - doktoři


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Exodus - doktoři  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Exodus - doktoři
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co myslíte, odejdou?
Ano
21%
 21%  [ 11 ]
Ne
78%
 78%  [ 41 ]
Celkem hlasů : 52

Autor Zpráva
AniCitronAniBanan


PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rall_ napsal:
Supporter:
Pro hlupáka každý hloupý?


Jasně, však uvidíš sám, až se vydáš s pytlíčkem buchet do světa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AniCitronAniBanan


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 1:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je idiot prvni tridy....kreten
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 2:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rall_ napsal:
http://zlin.idnes.cz/reditel-nemocnice-v-hradisti-otocil-lekare-vezme-zpet-i-s-puvodnimi-platy-1r2-/zlin-zpravy.asp?c=A110224_212114_zlin-zpravy_brm

" Ovšem pod podmínkou, že už jim nemocnice nebude vyplácet penzijní připojištění, které je jakýmsi příplatkem za věrnost. Ročně může činit až 24 tisíc korun. "
tem chudakum, co nemaji ani na rohlik, vyplaci nemocnice 2000,-Kc mesicne na penzijko?? no, kdo z vas to ma ....... :) at se dou bodnout ... uknouranci .....
to nedava ani CEZ ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broken


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AniCitronAniBanan napsal:
to je idiot prvni tridy....kreten


škoda,že tam neděláš šéfa nemocnice ty,to bychom se za pár chvil dozvěděli jak hrdina ředitel,který neustupuje nátlaku, musel zavřít špitál,protože neměl doktory
_________________
Kdyz jsem byl mlady,byl jsem namysleny.Ale ted uz nemam chybu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AniCitronAniBanan


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken napsal:
AniCitronAniBanan napsal:
to je idiot prvni tridy....kreten


škoda,že tam neděláš šéfa nemocnice ty,to bychom se za pár chvil dozvěděli jak hrdina ředitel,který neustupuje nátlaku, musel zavřít špitál,protože neměl doktory


HÁHÁHÁHÁ jsi mě rozesmál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Broken napsal:
AniCitronAniBanan napsal:
to je idiot prvni tridy....kreten


škoda,že tam neděláš šéfa nemocnice ty,to bychom se za pár chvil dozvěděli jak hrdina ředitel,který neustupuje nátlaku, musel zavřít špitál,protože neměl doktory


Tohle jsem tedy nějak nepochopil .... trotl samozřejmě je, protože si měl ona silácká prohlášení nechat, když je není schopen dodržet. Jsem ochoten připustit, že on sám by do toho možná i šel, ale na kraji mu to politicky vysvětlili:-), ale i v tomto případě je to trubka, protože to měl mít s krajem vše předjenané. A pokud měl a kraj náhle otočil .... tak má ze školy vědět, že Karel Havlíček nebyl žádný blbec, a řídit se podle něj
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rall_ napsal:
mirio napsal:
Jo, Rallovu_ teorii o stovkách mladých a nadějných lékařů odcházejících do ciziny už jsem četl...

BTW Už máš jízdenku (letenku, lodní lístek, tramvajenku, doplň sám...)?
Tak ona to není teorie, to jsou lehce ověřitelná fakta. Jee, já vlastně zapomněl, oni to nenapsali na iDnesu, ani na Novinkách...
Ralle_, demagogie mně nezajímá. Ukaž mi, odkaď bereš podklady k tvé teorii ty, když jsi ji tady tak podrobně vypsal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Rall_ napsal:
mirio napsal:
Jo, Rallovu_ teorii o stovkách mladých a nadějných lékařů odcházejících do ciziny už jsem četl...

BTW Už máš jízdenku (letenku, lodní lístek, tramvajenku, doplň sám...)?
Tak ona to není teorie, to jsou lehce ověřitelná fakta. Jee, já vlastně zapomněl, oni to nenapsali na iDnesu, ani na Novinkách...
Ralle_, demagogie mně nezajímá. Ukaž mi, odkaď bereš podklady k tvé teorii ty, když jsi ji tady tak podrobně vypsal.


Uff, tak ještě jednou polopaticky. V ČR máš 7 lékařských fakult (3 v Praze, Plzeň, Hradec, Brno, Olomouc), si spočteš počet přijatých a počet absolventů, co dokončí ročně fakulty, tak ti vyjde číslo v průměru někde kolem 800 (to si spočteš na stránkách příslušných fakult). Že zhruba 20-25% automaticky odchází do zahraničí (a nějaké malé procento úplně mimo obor) a kolik lékařů odchází do důchodu si můžeš ověřit ve statistikách ČLK, případně si je od ní mailem vyžádat.

EDIT: Pokud bys chtěl argumentovat těmi horami Slováků, Bulharů, Ukrajinců a Rumunů, co se sem hrnout, tak to je naprosto zanedbatelné číslo, za minulý rok to bylo tuším asi 40 doktorů, co jsem přišlo.

EDIT2: Ještě jsem zapomněl dopsat, proč jsem vlastně o těch počte psal. Pokud někdo tvrdí (např. pan Bc.Šnajdr), že se počet nemocničních lékařů od roku 2000 v ČR téměř zdvojnásobil, tak to je lhář, protože každému musí dojít, že by to bylo možné jen za té situace, že by všichni absolventi museli jít pracovat do nemocnic v ČR, museli by sem přijít další lékaři z ciziny, co zde nestudovali, a nikdo by nesměl odejít do důchodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha a ty procenta máš odkud? A odcházející lékaře sis vyžádal teda od ČLK taky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirio: Ano
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč to tady nepostneš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rall_


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirio:
Myslíš, že mám schované všechny odkazy a maily, co jsem hledal nebo dostal třeba před rokem?
Pokud tě to tak zajímá a chceš prokázat, že si vymýšlím nebo vás tady balamutím, tak si ta čísla zjisti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ona ta absolutní čísla nejsou až tak rozhodující .... primární by totiž byl nějaký nástin optimálního systému zdr.zařízení, a teprve pak je možno začít řešit, koho je moc, koho málo, kde, proč, za kolik atd.

Jinak téměř OT ... jestli nemá ODS na zdravotnictví nikoho lepšího než Šnajdra, tak potěš.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Exodus - doktoři Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: