UFC 128: Shogun vs. Jones *spoil*


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 128: Shogun vs. Jones *spoil*  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 128: Shogun vs. Jones *spoil*
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Maurício Rua -vs- Jon Jones
Maurício Rua
64%
 64%  [ 11 ]
Jon Jones
35%
 35%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jones bez diskuze .. sice mě to mrzelo (J je mi prostě od xichtu maxinesympatický, což jej jistě velmi trápí:-))) a oceňuji, že Rua vydržel fakt dost, ale prostě to bylo jednoznačné.
CC mě vyloženě nasral, snad poprvé v životě jsem mu fandil, a na své poměry nešel vůbec zle, v tom třetím jsem si už říkal, že ho má na lopatě a konečně slušný výkon a výhra, a ono hovno . No, co se dá dělat, své si vydělal a život jde dál .... Dana to myslím rozštípnul dobře.

Jinak se připojím k těm, co by s těmi prognózami o Jonesově dominanci na příští dlouhá léta spíš počkali ... když ne na ta léta, tak aspoň tak na rok a pár dalších fajtů. Potenciál VELKÝ, o tom žádná, ale co bude nikdo neví.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jones neni takovej nesympaták jak možná vypadá na první pohled, viz. příhoda před UFC 128, jak chytil zloděje:

http://www.ufc.com/media/ufc-128-jon-jones-robbery-story
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
c87


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hammer_Fist napsal:
c87 napsal:
presne tak ako pise Mike Priest, Jonsova vyhoda je ze proste nema stres, on sa preto asi narodil, narozdiel od neho dnes Shogun bol uplne strateny, Jones je urcite talent ale je tam par ludi i v LHW co by ho potrapili pripadne dali dole....

Cro cop no comment, nech uz to zabali

v LHW? kto ?
v HW si viem predstaviť, že by ho trápil jedine Velasquez prípade JDS, ale aj ta výhoda váhy je neurčitá, keďže do LHW určite zhadzuje, takže mimo zápasu može vážiť tolko čo Velasquez


nekdo z mozkem, ako Evans napriklad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

geroj: aj v klietke spomínal nejakú jeho charitatívnu afterparty, možno to nebude tak stratený prípad :D
c87: reshad bol zneho posratý už včera večer, jones rozhodne nie je blbý a evans je po úraze a oproti jonesovi nevyzápasený, proste v súčasnej LHW nemá konkurenciu, asi ako Silva v MW a GSP vo WW
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rashad je z neho posraty jooo ? boze to je konspilace, tohoto zapasu sa nedockame jelikoz sou kamosi a z jednoho klubu, ale kto vy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geroj
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
Rashad je z neho posraty jooo ? boze to je konspilace, tohoto zapasu sa nedockame jelikoz sou kamosi a z jednoho klubu, ale kto vy...


já si taky myslim, že Evans sám cejtí, že Jones je někde jinde. A k tomu zápasu dojde, už je to oficiální. Evans chtěl původně couvnout s tím, že když bude Jones šampión, tak půjde buď do těžký nebo střední váhy, aby se mu vyhnul, ale za toho dost zkritizizoval White a dokonce i vlatní tým, tak nakonec změnil názor a jde do toho. Oba se budou na ten fight připravovat samostatně, Greg Jackson řekl, že nebude trénovat ani jednoho pro tenhle fight.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ursus.


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

inac ste si vsimli ? shogun skoro vobec nekopal - okej bal sa takedownu, ale na druhej strane dva krat mal chrbat jonsov a skusal ten leglock z toho, co mi pride ovela "nebezpecnejsie" kedze ostava na chrbte automaticky ked mu to nevyjde, vzdava poziciu no..nvm..take mi to prislo ze to shogun takticky nejako neuhral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geroj napsal:
c87 napsal:
Rashad je z neho posraty jooo ? boze to je konspilace, tohoto zapasu sa nedockame jelikoz sou kamosi a z jednoho klubu, ale kto vy...


já si taky myslim, že Evans sám cejtí, že Jones je někde jinde. A k tomu zápasu dojde, už je to oficiální. Evans chtěl původně couvnout s tím, že když bude Jones šampión, tak půjde buď do těžký nebo střední váhy, aby se mu vyhnul, ale za toho dost zkritizizoval White a dokonce i vlatní tým, tak nakonec změnil názor a jde do toho. Oba se budou na ten fight připravovat samostatně, Greg Jackson řekl, že nebude trénovat ani jednoho pro tenhle fight.


to si ja prave nemyslim, Evans tam ma hodne kamaratou, je to v tomto biznise divne ale on s lidma ku kterim neco citi nefajtuje, kazdopadne je novinka pre mna ze sa ten fajt uskutocni, sem hodne zvedavy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Evanse bych hned neodepisoval. Sice jsem velkej fanda Jonese, ale v posledním zápase ukázal Evans jak inteligenci, tak rychlost, kdy se dokázal prakticky pořád držet z dosahu a byl v dobrý formě. Druhá věc je, že se navzájem znaj (ze stejného týmu), tak uvidíme, jestli evans třeba nezná nějakou Jonesovo slabinu. Bohužel si myslim, že do toho kluci nepůjdou na sto procent, když jsou to takový kamarádi....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hammer_Fist


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
Evanse bych hned neodepisoval. Sice jsem velkej fanda Jonese, ale v posledním zápase ukázal Evans jak inteligenci, tak rychlost, kdy se dokázal prakticky pořád držet z dosahu a byl v dobrý formě. Druhá věc je, že se navzájem znaj (ze stejného týmu), tak uvidíme, jestli evans třeba nezná nějakou Jonesovo slabinu. Bohužel si myslim, že do toho kluci nepůjdou na sto procent, když jsou to takový kamarádi....

jones vyzeral velmi odhodlane, a zatial vždy zápasil chladne a bez emocii, ten do toho podla mňa pojde na 100% ale Evans ho bude brať ako kamaráta, aby neskončili ako Chuck a Tito
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 128: Shogun vs. Jones *spoil* Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: