Divnej Drejprd


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Divnej Drejprd  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Divnej Drejprd
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poman


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
tož ať ti to vyjde :) aby ti náhodou třeba neoperovali tu zdravou nohu a jaký máš šance, že po operaci budeš moct zase cvičit nohy? ikdyž naplno už to zřejmě nikdy nebude že?


Proč by ne?
Simulant je to


U Anny nebo kde tě budou mít v péči?
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vedel ze budes mit radost :)

Jo u Anny, Mudr Konecny
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Dnes jsem mluvil s dokotorem, on dokonce nad operaci vahal, rikal, ze je tam celkem zepseni a snazil se mne na 2 mecice nacpat na rehabilitaci, ale pak se nakonec priklonil k operaci a nasledna rehab. potom.
Sance na cviceni nohou nevim, neptal jsem se a nejak tohle ted neresim. Pro me bude uspech, kdyz si na koleno kleknu, coz se mne za vice nez 2 roky nepovedlo a nasledne drep s vlastni vahou tela a podobne bezne veci a nejake cviceni noh s cinkama me zatim nezajima. Ale dobry to nebude uz nikdy.


to je jasný.. nedokážu si představit, co to musí být.. vlastně dokážu, několik lidí kolem mě taky trápí kolena (resp. vazy) a ty omezení v pohybu.. nechtěl bych
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doktor naznal, ze je tam celkem slusny progress, ktereho jsem si take vedom a to bylo, jak uz jsem o tom psal predtim, nekdy prosinec - leden a vubec nechapu, jak se to najednou samo od sebe takto zlepsilo (rekl bych tak o 25% zlepseni z niceho nic). Predtim (jeste nekdy v listopadu) jsem neprotocil pedal na rotopedu a najednou jsem zacal delat vykony, jake jsem nikdy nedelal ani se zdravou nohou. Nejhorsi je, kdyz jsem celkove pretazenej a unavenej, to je na tom kolenu znat nejvice, je otekle, obcas patela boli pri doslapu, pak se zniceho nic treba rano probudim a ja to skoro normalni (tim normalni u me myslim asi 70% funkcnosti zdraveho kolene). A dalsi vec, proc chci na tu operaci co nejdrive, je to, ze vim, ze pretrenovani je u me neodvratiltelne, pokud neprestanu cvicit a abych prestal cvicit, to by muselo propuknout naplno jako treba loni, do cehoz jeste neco chybi. Zatim jen citim, ze unava se kumuluje, do posilovny jdou ne s odporem, ale ani ne s radosti jako drive, obcas jsem u cviceni otraveny, obcas jsem morous a na nektere lidi protivnej a nektre dalsi priznaky , za ktere asi mohou kortizoly a tomu chci predejit, loni jsem se dojebal dost, protoze jsem to vcas nezastavil.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau přečetl jsem si půlku logu a chtěl bych vědět co přesně denně jíš, protože to je taky důležitý. Můžeš to semka hodit třeba zítra po tréninku nebo tak?. díky
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shooter napsal:
Čau přečetl jsem si půlku logu a chtěl bych vědět co přesně denně jíš, protože to je taky důležitý. Můžeš to semka hodit třeba zítra po tréninku nebo tak?. díky


Presne ti to nenapisu, protoze zadny jidelak nedodruzji. Dosud jsem se hrozne dlouho stravoval prevazne vlockama a proteinem (z toho ovesna kase) ale bylo to vzdy obrovske mnozstvi bilkovin a sachru najednou a rozhodl jsem se, ze si na to proste odvyknu a povedlo se :) jinak dale strasne moc zeleniny, ted mne nejak zacaly chybet syry, ryze, maso atd, takze jim prevazne ryzi (pouze jasminovou denne cca 250g), 2-3 cememberty light denne, hodne kureci sunky (vybiram kvalitni), maso, obcas tunaka nejake tvarohove pomazanky do zeleninovych salatu a opet mraky zeleniny (a to myslim opravdu hodne a verim, ze tolik tu z vas denne nesni nikdo:) ). Obcas to proleju proteinem s mlekem. Jak rikam, zadny jidelak nedorzuji, zadne casy a podobne veci nehlidam, jim vylozene tak, jak mne chutna a vyhovuje. Nikdy bych nejedl nic, na cem bych si nepochutnal a pokud neco takove zacnu jist, tak to vyhodim a dam si neco jineho a nebo budu radeji hladovej :)

doplnky zadne (zadne PTN, PrTN...), protein davam jako nahradu sledkeho ne jako doplnek stravy
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc jis takove mnozstvi zeleniny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Proc jis takove mnozstvi zeleniny?


protoze mne chutna, pokud si z ni delam sve salaty, je ji hodne a nema moc energie, dela mne moc dobre na traveni (zadne problemy od doby co ji v tomto mnozstvi jim) atd atd

hlavne nereste proc a jak jim tak, jak jim nebo budu odpovidat "proste proto" :-)
Jim tak, jak mne chutna a vyhovuje, to je cele.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Proc jis takove mnozstvi zeleniny?

protože si jí může dovolit, darebák =)

drejpe, ať se hlavně operace povede, musíme si do tý doby eště zacvičit =)
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
70mMyW!53 napsal:
Proc jis takove mnozstvi zeleniny?

protože si jí může dovolit, darebák =)

drejpe, ať se hlavně operace povede, musíme si do tý doby eště zacvičit =)


dik :)
ja uz bych jit sice cvicit nemel, protoze i tak budu mit nejspise rozhaseny predoperacni testy diky te zatezi, co podstupuji :) ale stejne jeste 1-2x pujdu
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
guruhonza napsal:
70mMyW!53 napsal:
Proc jis takove mnozstvi zeleniny?

protože si jí může dovolit, darebák =)

drejpe, ať se hlavně operace povede, musíme si do tý doby eště zacvičit =)


dik :)
ja uz bych jit sice cvicit nemel, protoze i tak budu mit nejspise rozhaseny predoperacni testy diky te zatezi, co podstupuji :) ale stejne jeste 1-2x pujdu

:D takovou odpověď sem přesně čekal...
nahoru
Merrao


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ta zelenina mě vyprovokovala k otázce,...předpokládám, že pokud nemáš jídelák, ani si ji nevážíš, mohl bys jen říct kolik ks denně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Tak ta zelenina mě vyprovokovala k otázce,...předpokládám, že pokud nemáš jídelák, ani si ji nevážíš, mohl bys jen říct kolik ks denně?


radeji ne :) a fakt to ani nevim presne....
hodne ale co se mnozstvi tyka delaji zelne salaty (takove ty smeysy ve sklenici. kde je z 80% zeli, nekdy nejaka i mrkev, cibule, okurka, paprika) tech snim denne nekolik sklenic, par ledovych salatu, rajcata, okurky, zavarene okurky, nakladane cibulky a ja nevim co jeste.... V lete je to samozrejme pestrejsi.

a uz dost o mem stravovani :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ať to dopadne u Anny líp, než doufáš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to to trvalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Divnej Drejprd Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: