Plán na prázdniny



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Plán na prázdniny  Úvodní stránka -> Trénink -> Plán na prázdniny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Tak jak teda ?
možnost 1, posilovna
56%
 56%  [ 14 ]
možnost 2, crossfit
0%
 0%  [ 0 ]
možnost 3, domácí šmrdlání
16%
 16%  [ 4 ]
možnost 4, udržovačka
28%
 28%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Reiben


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:53 am    Předmět: Plán na prázdniny Odpovědět s citátem

Zdravím,
prázdniny se blížej strašnou rychlostí a já začínám přemýšlet jak je nejlíp využiju.

možnost 1) koupit si permici do posilovny, cvičit základní cviky a pořádně se obalit masem

výhody : nabrání svalů, zvýšení výkonů v základních cvicích
nevýhody : nutné dojíždění do prahy, s tím spojený finanční výdaje, utracené peníze za permici, málo času a energie na vše ostatní

možnost 2) koupit si permici na crossfit, pořádně nahnat kondici i nějakou tu funkční sílu

výhody : nejlepší kondice v životě
nevýhody : nutné dojíždění do prahy, s tím spojený finanční výdaje, utracené peníze za permici

možnost 3) koupit kettlebell a doma s ním cvičit, + jednoručky, cvičení s vlastní vahou a hodně běhání

výhody : kompromis mezi kondičkou a tréninkem s vahami, ušetření peněz za dojíždění a permici, více času
nevýhody : asi nijak velký posun v tréninku, co se týče síly a nabrání kg

možnost 4) cvičit jen nějakou udržovačku, najít si brigádu (vydělat prachy) více se věnovat přátelům, rodině a jiným zájmům

výhody : více času na všechno, peníze z brigády, ušetření peněz za dojíždění a permici
nevýhody : pokles už tak mizerných výkonů, pokles kondice

Stojí přede mnou velký rozhodování. Protože když se rozhodnu pořádně makat, tak o prázdninách to bude jenom trénink, strava a regenerace. Na víc nebude čas.
Zase nadruhou stranu prázdniny jsou jediný 2 měsíce volna, kdy člověk může hodně času trávit s kamarády, rodinou, balit holky, popřípadně přichází k úvahu i brigáda.
Jak by jste mi poradili se rozhodnout ?
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4...mladi a vse co k nemu patri uz ti nikdo nevrati..pro me by byla volba jasna..vratit se o cca 14let zpatky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

snad máš svoje životní priority, ne? :D v tomhle ti radit nikdo nemůže.....
nahoru
Saint-Jimmy


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl bych to na nějakej rozumnej kompromis..
_________________
"Eating chicken makes you weak. Eggs are god for two reasons: First, they´re excellent for helping you build muscle and strenght. Second, they keep chicken from being born." -Pavel Tsatsouline-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím kolik ti je, ale jak už bylo řečeno výše - mladí jsme jen jednou :) Mě čekají poslední prázdniny, a nehorázně se těším, takhle jsem se netěšil nejméně 3 poslední roky.
Samozřejmě nechcu ztratit ani ten malý progres, který jsem udělal, ale určitě bych tomu neobětoval prázdniny. Já sice můžu cvičit v pohodě (fitko mám 3 minuty z domu, takže dopoledne si zacvičím, a odpoledne už mám volno), ale být v tvé situaci s dojížděním, tak volím nějaký kompromis-udržovačku, a užívám si prázdnin :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já myslím, že se to vzájemně nevylučuje. Dá se zvládnout kvalitní cvičení, brigáda i užívání prázdnin. Ale rozhodně bych nevylučoval bod 4, užívej si dokud můžeš. Já jsem obětoval cvičení před lety jedny celé prázdiny-jel jsem dvoufázově posilovna+běh a mezitím prakticky jenom ležel doma a odpočíval, nepařil prostě nic. A kdybych to mohl vzít zpátky tak zredukuju cvičení a běh na polovinu a zbytek času využiju na bod 4 .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup si kompa a wowko a máš o zábavu postaráno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady to bych vůbec neřešil...já prožil prázdniny od 13 do 19 (nejproduktivnější věk na paření ) dojížděním na fotbalový tréninky s tím, že ze mě něco bude...pak přišly zdravotní problémy a teď jsem rád, že se vůbec k fotbalu po roce vracím. Nechodil jsem pořádně ani na koupaliště, pařit, nic...ani nevíš jak mě to teď když se podívám zpátky mrzí. Do 19 jsem trávil prázdniny po trénincích, od 19 do teď je trávím zavřenej v nějaké dílně u pásu, kde se vždycky snažím vydělat si co nejvíc peněz, aby mi naši nemuseli platit celý studium...takže jednoznačně užívej dokud můžeš...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden měsíc brigádu, kamarády po práci a pařby PÁ,SO.
Druhý měsíc pořádně posilovat z peněz z brigády a na kamarády čas bude.. Minimálně obden
EDIT: Někdo lituje, že v mládí dost nepařil, někdo zase, že v mládí dost neposiloval.. To už je na Tvých prioritách.. Každopádně se to dá skloubit


Naposledy upravil Moocha dne út květen 31, 2011 1:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně plánuju velkou ožíračku (musí se ta maturita zapít ), ale pak určitě na ráno a dopoledne brigádu a odpoledne si užívat, sem tam zajít do posilky a spíš jenom udržovat.. rozhodně nepromarni prázdniny cvičením nebo prací, takový aktivity zařazuj jenom nějak rozumně, aby tě to omezovalo co nejmíň při užívání si života
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 4:46 pm    Předmět: Re: Plán na prázdniny Odpovědět s citátem

Těžký rozhodování pro tebe, ale máš svoje priority a nikdo jiný ti s tímhle radit nemůže.
Já osobně jsem za 3), případně najít si brigádu, měsíc makat, a měsíc "užívat" stihneš doma odtrénovat (+ venku běh) a pak máš čas na kámoše, kalby, a holky jak ty říkáš :). Sice se moc nahoru neposuneš, ale kondici si udržíš (zlepšíš) a tenhle domácí trenink (když bude dobře sestavený) + běh (zabere max hodinu/hodinu a půl) nemusí být vůbec špatný. A pak ještě budeš mít dost volnýho času a ušetříš .
Osobně bych třeba vynechal nějaký kalby (stejně nepiju) atd. a místo toho bych o prázdinách trénoval, bohužel už jsem v takový situaci že si musím najít brigádu a něco alespoň vydělati.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přes den pracovat, odpoledne cvičit a večer pařit a užívat si..na pohodu :-))
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cele prazdniny prokalit na koupaku :-D
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Plán na prázdniny
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: