vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31. května 2011, úterý

Prostě to teď nestíhám 2x týdně a ani tento týden už to podruhé nedám, tak snad od příštího už to zase půjde.

Dřepy: 8x 120 kg, 8x 120 kg, 8x 120 kg, 8x 120 kg
Pro dnešek optimální váha, oproti minule jsem šel ze šesti na osm opáček, navíc jsem si zkusil nic nedávat pod paty, takže to šlo poněkud hůře na parallel, ale snažil jsem se a i tak se zvedalo se pěkně těžce :). V poslední sérii jsem chtěl po šesti skončit, ale překonal jsem se - dokud to nešidím, tak je potřeba se zvedat.

Shyby, úzký úchop podhmatem, pod bradu: 11x, 6x, 5x, 4x, Total: 26x
První séria dobrá, ale pak to šlo zase do háje. U tohoto cviku zřejmě nedokážu rychle regenerovat.

Tlaky, šikmá lavice nahoru, velká činka: 8x 70 kg, 3x 90 kg, 3x 90 kg, 3x 90 kg, 2x 90 kg
Ve srovnání s minulejškem bylo hned po druhé sérii jasné, že maximálky nebudou, ale jsem rád, že jsem to udržel na těch devadesáti a třech opáčkách, akorát v poslední sérii už jsem nechtěl riskovat.

Tlaky vsedě, od těla (Decline Press): 8x 140 kg, 5x 160 kg, 6x 140 kg, 5x 140 kg
Podobně jako posledně, šlo to dobře.

Veslování, úzký paralelní úchop, k pasu: 8x 100 kg, 0 (+2)x 150kg, 2 (+1)x 140 kg, 4x 130 kg, 8x 120 kg
Opět - opakování v závorce jsou nepočitatelná, tahal jsem to celým tělem s cílem si "odlehčit" další série. Podobně i poslední dvě opáčka na 120. Docela to funguje a postupně přidávám váhy a opakování.

Ramena, tlaky za hlavou na multi-pressu: 5x 50 kg, 4x 50 kg, 3x 50 kg, 6x 40 kg
Pořád je to těžké, někdy to zařadím na začátek cvičení a uvidím.

Udržovací trénink, od zítřka začínám opět brát Creatin, tak už se těším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. června 2011, pondělí

Šest dní od minula, snad poslední delší přestávka a teď už opět 2x týdně. Dokud nepřijdou dovolené ;). Taky začínám brát Creatin, tak snad se to brzo projeví i na výkonech. Váhovka 90 kg, z toho nejmíň 5 kg nadbytečného tuku v oblasti břicha. S tím budu muset něco udělat.

Mrtvý tah: 4x 155 kg, 3x 175 kg (PB) , 2x 175 kg, 4x 155 kg
Zahřívací série docela šly, tak jsem zkusil vylepšit maximálku, aby alespoň jedna dneska padla ;). Povedlo se, i když podruhé už jsem na 175 kg ty tři opáčka nedal - nějak mi ta tyč klouzala v ruce. Taky bylo dnes pěkné vedro.

CG bench-press: 4x 100 kg, 4x 100 kg, 4x 100 kg, 4x 100 kg
Sice to nebyla maximálka - jsa poučen z vlastních chyb už jsem tam to páté opakování v první sérii nedával, protože by to mohlo jít dost špatně nahoru, ale dost mě potěšilo, že jsem tam dokázal udržet ty čtyři opáčka ve všech pracovních sériích. I když to poslední bylo vždy s přestávkou.

Tlaky vsedě, šikmo nahoru (Incline press): 8x 100 kg, 6x 100 kg, 4x 100 kg, 4x 100 kg
Nejdřív to šlo a pak už to nešlo, ale svůj účel to asi splnilo. A že nemá smysl si přihazovat jsem pochopil hned v první sérii.

Stahování kladky za hlavu, široký úchop max.: 6x 90 kg, 6x 84 kg, 6x 84 kg, 5x 84 kg
Na nějaké velké počty opakování jsem neměl chuť, tak jsem šel na maximálku. Sice to šlo, ale musím si dávat pozor na techniku a záda. Nějaký ten sval dole na boku se tváří, že by se docela rád natáhnul ;).

Ramena, tlaky před hlavou (Shoulder press): 8x 80 kg, 2x 100 kg (PB) , 6x 80 kg, 5x 80 kg
Docela to šlo, tak jsem si udělal výlet na vyšší váhu, ale asi budu muset postupně přes 90 kg, protože tohle je fakt velký skok.

Zkracovačky, vleže nohy na lavici: 16x, 16x, 16x, 16x
Nepřehnal jsem to s počtem opakování v první sérii a vrátilo se mi to v dalších ;).

Překvapivě dobrý trénink, kdy jsem žádný velký pokles síly nepozoroval - po těch několika výpadcích v tréninku. Předloktí sice ještě bolí, ale ustupuje to a při tlacích už to příliš neomezuje. Když to bude během dvou měsíců pryč, budu jenom rád. A už druhý trénink, co jsem byl spocený jako myš - léto je tady :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2011 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. června 2011, středa

Domácí cvičení, oprášil jsem jednoručku, ke které jsem se od vánoc nedostal a jal se procvičovat menší partie :).

Bicepsové zdvihy, jednoručka: 8x 20 kg, 8x 20 kg, 8x 20 kg, 6x 20 kg
Nic lepšího zatím nevytvořím, poslední opáčko v každé sérii už nebylo čisté, tak jsem radši poslední sérii zkrátil. Rád bych se dostal na těch 12 opáček, čistých a dynamických.

Tricepsový zdvih, ve stoje, jednoručka za hlavou: 8x 14 kg, 8x 14 kg, 8x 14 kg, 8x 14 kg
Tohle mi docela sedí, ale chtělo by to přidat váhu. Časem, dnes to bylo max.

Žádné velké cvičení to nebylo, doma to člověka tak neba, ale když se to dává po jedné ruce, tak je to hned dvojnásobek sérií a to už chvíli trvá :). A protože mě další den pěkně bolely tricepsy, tak je vidět, že bych v tom měl pokračovat a že "velké" cviky mi je tak neprotáhnou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2011 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10. června 2011, pátek

Dnes jsem se cítil docela dobře, měl to být druhý trénink tento týden a tedy to, čeho bych se rád držel, takže jsem se přinutil jít do posilky a dobře jsem udělal :).

Tlaky, šikmá lavice nahoru, velká činka: 8x 70 kg, 6x 90 kg (PB) , 4x 90 kg, 7x 80 kg, 6x 80 kg
Na dřepech bylo plno, takže jsem začal tlaky na prsa a snažil se využít toho, že je to první cvik a energie je dostatek. Povedlo se a první série na 90 vedla ke slušné maximálce. Stejnou váhu jsem si dal ještě jednou, ale pak už jsem si shodil, abych tam měl nějaký slušný počet opakování. Dobrý začátek.

Dřepy: 4x 120 kg, 3x 140 kg (PB) , 3x 140 kg, 3x 140 kg, 2x 140 kg
Na těch 120 jsem si chtěl dát pro zahřátí 8 opáček, ale při dodřepu jsem byl na špičkách a chytal mě balanc, tak jsem to raději neřešil a na maximálku si připravil dva asi centimetrové kotouče pod nohy. Čekal jsem, že budu mít dost práce s činkou a nechtěla se mi ještě řešit stabilita. Povedlo se, nová maximálka a příjemný pocit, když jsem se narovnal a činka se ještě setrvačností pěkně zhoupla. V poslední sérii už jsem to poslední opáčko v nohách necítil, tak jsem to nechal být.

Tlaky vsedě od těla (Decline press): 8x 120 kg, 8x 160 kg (PB) , 5x 160 kg, 8x 140 kg, 6x 140 kg
Když už jsem byl dnes u těch maximálek, tak jsem se rozhodl pokračovat a povedlo se. 160 je max. co se tady dá naložit v těch kotoučích, co k tomu jsou a myslím, že mi to ještě nějakou dobu vystačí než budu dělat dynamicky 8 opáček ve 4 sériích ;).

Shyby, úzký úchop podhmatem, pod bradu: 10x, 6x, 6x, 5x (27x total)
Žádná sláva, poslední opakování v každé sérii už bylo jenom po nos, ale rozhodl jsem se, že si ho započítám. Důležité je, že jsem odjel všechny série, příště to třeba půjde líp.

Veslování, úzký paralelní úchop, k pasu: 8x 100 kg, 4 (+4)x 130 kg (PB) , 6 (+2)x 120 kg, 8x 110 kg
I tady jsem se cítil na maximálku, tak jsem se nešetřil :). Je fakt, že o technice na těch 130 by se dalo diskutovat, ale první 4 opáčka jsem si ještě uznal, další 4 už byl ovšem boj o přežití -- utáhnout to jakkoliv, což se nakonec povedlo, tak jsem si to dal do závorky. Teď už jenom zlepšovat techniku a dávat tam poctivá opáčka :). Maximum na tomhle stroji máme 150, takže už se těším, až se tam jednou dostatnu.

Ramena, tlaky za hlavou, multi-press: 8x 40 kg, 8x 50 kg (PB) , 2x 60 kg, 5x 50 kg, 4x 50 kg (+ osa cca 25-30 kg)
A proč nezakončit trénink poslední maximálkou, když se na to člověk cítí :). I tady se povedlo. Pak jsem si ještě zkusil přihodit na 60, ale to už bylo těžké, takže si ta 2 opáčka ani nebudu počítat, když je to na stroji. Byla to spíše taková vlaštovka.

Zkracovačky, vleže, nohy na lavici: 16x, 16x, 16x, 16x
Pohodička, náročnost jsem přizpůsobil počtu opakování, snad to nějak pod tím tukem zabírá :).

Příjemný páteční trénink, 5 nových maximálek, to se pokaždé nepovede, ale tímto tempem se to brzo někde zasekne ;).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. června 2001, neděle

Opět takové to "domácí pumpování" :).

Bicepsové zdvihy, jednoručka: 10x 20 kg, 8x 20 kg, 8x 20 kg, 8x 20 kg
O něco lepší než minule, jde to pomalu, ale hlavně, když se to zlepšuje :).

Tricepsový zdvih, ve stoje, jednoručka za hlavou: 8x 17 kg, 8x 17 kg, 8x 17 kg, 8x 17 kg
Od minula jsem si přihodil váhu, takže dobrý, buď ještě kilo přihodím nebo zkusím jít až na 12 opáček.

Nechtělo se mi, ale jsem rád, že jsem se přinutil :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2011 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. června 2011, pondělí

Příliš se mi dnes nechtělo, cítil jsem se zbitý ještě z pátku, ale tři dny by na regeneraci měly stačit, tak směle do toho.

Bench-press: 8x 100 kg (PB) , 7x 100 kg, 6x 100 kg, 5x 100 kg
Po několika měsících jsem opět zkusil klasický široký benč. Proto jsem si ho taky dal jako první cvik. Čekal jsem, že to bude lehčí :). Nebylo a tak jsem si po první pracovní nepřidával na svou maximálku, ale poctivě to odjel. Nakonec je z toho slušný zápis a začínám tam, kde jsem byl ve své nejlepší formě. Příště už to ale bude chtít přidat a někam se posunout.

Mrtvý tah: 8x 120 kg, 3x 165 kg, 3x 165 kg, 2x 165 kg
Tak přesně tohle byl ten cvik, kvůli kterému se mi dnes moc nechtělo. A zahřívací série na 120 potvrdila, že záda po tom pátečním veslování ještě nejsou úplně ready. Ale šel jsem do toho. Měla to být 4 opáčka a 4 pracovní série, nakonec to byla jenom 3 opáčka a ve třetí pracovní sérii už ani to, ale zase jsem byl rád, že jsem to přečkal ve zdraví :).

Tlaky, lavice šikmo nahoru, jednoručky: 12x 32 kg (PB) , 12x 32 kg, 12x 32 kg, 10x 32 kg
Po širokém benči další cvik, od kterého jsem si dal několik měsíců pohov. Ale když vyšel ten benč, tak jsem zkusil i tohle. Předloktí jsem sice cítil hned po první sérii, ale nebylo to nijak omezující, tak jsem pokračoval. Potřeboval bych přejít na vyšší pracovní váhu, ale dnes jsem si ještě nebyl jistý, jestli bych si to nahodil.

Stahování kladky za hlavu, široký úchop max.: 0 (+3)x102 kg, 0 (+3)x 96 kg, 4x 90 kg, 4x 84 kg
Opět jsem začal vlaštovkama na vyšších váhách, ale dnes to nevyšlo. První série byla pouze k temeni, což by ještě šlo, ovšem druhá taky, takže opět v závorce a třetí, která měla být pracovní, byla dost mizerná. A ani když jsem si ještě shodil, tak to nešlo -- stejně jako minule cítím, že něco dole v zádech je natažené a nemůžu to moc namáhat. Tak jindy.

Ramena, tlaky před hlavou (Shoulder press): 8x 80 kg, 8x 80 kg, 8x 80, 3x 80 kg
Po předchozím cviku už se mi do žádných výkonů nechtělo, tak jsem si dal rozumnou váhu a docela rozumně to dopadlo - až na poslední sérii. Prostě došly síly ;).

A to dnes úplně stačilo. Ověřil jsem si, že předloktí se zlepšilo, že už lze i jednoručky a že budu muset zařadit pravidelný benč, abych se dostal na výkony odpovídající aktuální formě. A taky už mě začínají ty těžké tréninky zmáhat, záda si potřebují odpočinout. Zvážím na prázdniny nižší váhy a vyšší intenzitu.


Naposledy upravil vlk# dne pá červen 17, 2011 2:24 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2011 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17. června 2011, pátek

Pátek, záda namožená, těžké série už mě nebaví, do posilky se mi moc nechce... tak jsem se rozhodl, že si něco shodím, pojedu dynamičtěji, aspoň těch 8 opáček na sérii, aby to dnes bylo lehčí a zábavnější. Váhovka 91 kg, jde to polehoučku nahoru, musím to hlídat.

Tlaky, šikmá lavice nahoru, velká činka: 8x 80 kg, 7x 80 kg, 6x 80 kg, 6x 80 kg
A hned u prvního cviku jsem špatně odhadl váhu a i když dynamika šla, tak počet opakování taky šel, ale dolů. Jinak zase tak špatný zápis to není, jen jsem si to dnes plánoval jinak :).

Tlaky vsedě od těla (Decline press): 8x 140 kg, 7x 140 kg, 6x 140 kg, 6x 140 kg
Tak jsem ani druhého cviku váhu příliš neřešil a zopakoval si počty opakování z prvního cviku. Dnes tedy taková sub-maximální cvičeni :).

Shyby, úzký úchop podhmatem, pod bradu: 8x, 5x, 5x, 5x (23x total)
Slaboučké, tady se potvrdilo, proč se mi dnes nechtělo a proč se moc necítím. Na shybech se toho moc ošidit nedá - pokud se jedou poctivě.

Dřepy: 6x 130 kg, 6x 130 kg, 6x 130 kg, 5x 130 kg
Na tohle jsem se dnes moc netěšil a po těch shybech už se mi vůbec nechtělo. Podle původního plánu jsem si chtěl naložit ke 120 a zkusit odjet těch 8 opakování. No ale kotouče a rozehřívací série vyšly tak, že jsem si nakonec naložil 130. Očekával jsem tak 3 opáčka a trápení. Překvapivě jich bylo slušných 6. Tak jsem byl ochoten ještě odjet další sérii, ale na třetí už jsem si nevěřil. Nakonec jsem odjel ještě 3 série a teprve v poslední, kdy už jsem jel na pohodu, jsem to poslední opakování nelámal přes koleno. Zápis mě příjemně potěšil, ale přesvědčovat se k tomu byl tedy slušný očistec :).

Ramena, tlaky za hlavou, multi-press: 5x 50 kg, 8x 40 kg, 8x 40 kg, 7x 40 kg (+ osa cca 25-30 kg)
Už při zahřívání jsem cítil, že záda bolí, když je prohnu, takže jsem se chtěl držet dnešního plánu. Sice jsem zkusil 50, ale pak jsem si radši shodil na 40 a nějak rozumně to odjel.

Dnes to byl spíše trénink z povinnosti a původní plán příliš nevyšel, ale i tak jsem byl alespoň se šikmými tlaky a s dřepy spokojený. Taky jsem čekal, že už bude zabírat více Creatin.


Naposledy upravil vlk# dne čt březen 19, 2015 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. července 2011, pondělí

Tři a půl týdne odpočinek, dovolená, žádné doplňky výživy, svaly měly čas se doléčit... protáhnul bych si to i dýl, ale o to hůř by se pak vracelo zpět. Jdu tedy rozhýbat menší svalové partie, ať můžu zítra do posilky.

Bicepsové zdvihy, jednoručka: 12x 12 kg, 12x 15 kg, 8x 17 kg, 6x 20 kg, 6x 20 kg, 6x 20 kg
Podle očekávání žádná sláva ve výkonech, ale napumpování slušné.

Tricepsový zdvih, ve stoje, jednoručka za hlavou: 12x 12 kg, 12x 15 kg, 12x 15 kg, 8x 15 kg
Ani tady jsem to nehnal k maximu, spíše se protáhnout, ale ruky už mám teď nafouklé z obou stran ;).

Ramena, tlaky ve stoje, jednoručka: 12x 20 kg, 12x 20 kg, 12x 20 kg
Tohle bylo poměrně rychlé a lehoučké, ale větší váhu teď na jednoručku nemám.

Splněno, tak snad to zítra vyjde do posilky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. července 2011, úterý

Vyšlo to (jít do posilky), plán je přežít to dnes a hlavně následující dny, takže žádné vysoké váhy a pokud možno 8-12 opáček na sérii. Jo a váhovka 89 kg, po dovolené jsem byl opět přes 91 kg, tak už mě to začalo štvát a do konce prázdnin se zkusím dostat na 85 kg, což by se na výkonech projevit nijak nemělo ;).

Dřepy: 8x 110 kg, 8x 110 kg, 8x 110 kg, 8x 110 kg
Nejtěžší na začátek ať vidím, jak na tom jsem. Váhu jsem chytil dobře, i když v poslední sérii už se mi poslední dvě opáčka docela třásla kolena :). Ale spokojenost, brzo to snad půjde výš.

Bench-press: 8x 80 kg, 8x 90 kg, 6x 90 kg, 5x 90 kg
Od tohoto cviku jsem si moc nesliboval, tak jsem raději brzdil, zůstal na 90 a dobře jsem udělal.

Tlaky vsedě, šikmo nahoru (Incline press): 8x 80 kg, 6x 80 kg, 6x 80 kg, 6x 80 kg
I tady jsem čekal rychlejší vyčerpání, takže jsem zůstal na 80.

Shyby, úzký úchop podhmatem, pod bradu: 7x, 5x, 4x, 4x (20x total)
Zkusil jsem, co to dá, moc to nedalo, ale nějak se začít musí.

Veslování, úzký paralelní úchop, k pasu: 8x 80 kg, 8x 100 kg, 8x 100 kg, 8x 100 kg
Zůstat na rozumné váze, ale i tak jsem měl v poslední sérii dost a tahal už jsem to do záklonu. Záda sice nebolala, ale jsou taková nějaká ztuhlá. Asi by to chtělo cviky na protažení nebo nějakou masáž.

Ramena, tlaky před hlavou (Shoulder press): 12x 60 kg, 8x 60 kg, 4x 60
Únava už byla značná, taky jsem zapomněl, že jsem to včera dělal s jednoručkama, takže první série ještě dobrá, ale ve třetí už technické k.o., prostě došly síly ;).

Břicho, zkracovačky, vleže, nohy na lavici: 20x, 12x, 12x, 12x
Odpočinkové, trochu vychladnout a protáhnout břišní svaly, ať je příště můžu zatížit více.

Výkony podle očekávání, ale spokojenost, že jsem to po tak dlouhém odpočinku dal a snad i v té intenzitě, aby příští dny nebyla svalovka. Taky jsem opět začal brát Creatin, BCAA a proteiny, tak snad se to brzo projeví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 26, 2011 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. července 2011, úterý

Tak opět po dovolené... posledně jsem to chtěl zvládnout 2x mezi dovolenýma, ale nepodařilo se, tak už je čas opět pořádně začít.
Váhovka: 90 kg, Spánek: 6 h

Mrtvý tah: 8x 125 kg, 8x 125 kg, 8x 125 kg, 8x 125 kg
Tušil jsem, že bude potřeba začít velmi opatrně, tak jsem zůstal na 125 a po osmi opáčkách jsem se pěkně zadýchával, takže bylo potřeba dost vydýchávat. A poslední opakování v poslední sérii už byla nadoraz. Žádná sláva.

Tlaky, šikmá lavice nahoru, velká činka: 8x 70 kg, 8x 70 kg, 6x 70 kg, 5x 70 kg
I tady jsem na to šel pomalu, protože jsem se po té mrtvole cítil dost vyčerpaný, tak jsem se raději zastavil na 70. I tak došly ve třetí sérii síly. Dnes to bude náročné. A ještě navíc jsem cítil pravé předloktí - to jsem myslel, že už je pryč.

Tlaky vsedě, od těla (Decline Press): 8x 120 kg, 8x 120 kg, 6x 120 kg, 8x 100 kg
Naložil jsem si rozumnou váhu, aspoň jsem si to myslel, ale i ta poslední shozená série byla nadoraz. Únava a vyčerpání, co nejdříve se dostat do formy.

Shyby, široký úchop max., k čelu: 4x, 4x, 4x, 4x
Bez komentáře, několikrát jsem se někam přitáhnul, spíš aby si záda zvykla, že to příště bude horší ;).

Záda, přitahování šikmo shora (High Row): 8x 100 kg, 8x 100 kg, 8x 100 kg, 8x 100 kg
Zde již zcela bez ambicí s cílem přežít dnešní trénink.

Ramena, tlaky za hlavou na multi-pressu: 8x 30 kg, 8x 30 kg, 8x 30 kg, 8x 30 kg
Poslední cvik a konečně jsem se začínal trochu vzpamatovávat. Váhu jsem nechal minimální.

Dnes to tedy bylo hodně náročné. Měsíc a půl bez tréninku - ten jeden před dvěma týdny radši nepočítám - a jak je to znát. No, pár tréninků to ještě potrvá než budu zpět. A v posilce jsme byli jenom dva :). Prázdniny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2011 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. srpna 2011, úterý

Dnes jsem se do posilky docela těšil. Minulý týden mi to ještě nevyšlo dvakrát - taky jsem měl v pátek ještě lehkou svalovku :), ale teď už to snad půjde a do měsíce je forma zpět. Váhovka: 90 :/, Spánek: 8h :)

Dřepy: 8x 110 kg, 4x 130 kg, 4x 130 kg, 4x 130 kg, 3x 130 kg
Nová pěkná holka ve fitku, to je neštěstí :). Původně jsem měl v plánu 120, ale jak tam bylo těch 110, tak jsem si říkal, že malé kotouče přece přihazovat nebudu, šel jsem na 130 a byl jsem zvědavý, co to udělá. No, aspoň ty 4 opáčka, i když v poslední sérii už jsem do toho nešel, když za mnou nikdo nestál. PS: Zase tak pěkná nebyla ;) a navíc začátečnice.

CG bench-press: 8x 80 kg, 8x 80 kg, 8x 80 kg, 7x 80 kg
Tady už jsem se držel při zemi a i když byla první série lehká, řekl jsem si udělej čtyři takové a příště si přihodíš. No... a neudělal :). I když těsně a spíše proto, že v poslední za mnou nikdo nestál a úzkým úchopem se to těžko doluje, když dojdou síly.

Tlaky jednoručkama, šikmá lavice nahoru: 8x 32 kg, 8x 32 kg, 6x 32 kg, 6x 32 kg
Šel jsem na svou oblíbenou váhu, na kterou si věřím a jak se ukázalo, ta síla tam zatím není. Ale jinak dobrý.

Stahování kladky za záda, široký úchop max.: 8x 72 kg, 8x 72 kg, 6x 72 kg, 6x 72 kg
Chtěl jsem to jet poctivě, takže jsem se po rozehřátí zastavil na 72 a to úplně stačilo, abych jel v posledních dvou sériích na doraz.

Veslování, úzký paralelní úchop: 8x 80 kg, 8x 100 kg, 8x 110 kg, 8x 100 kg
Šlo to lépe než jsem čekal, takže jsem si i přihodil nad plán a ubral jednu pracovní sérii, protože trénink už trval dlouho a ještě mě čekala ramena.

Ramena, tlaky na stroji (Shoulder press): 12x 60 kg, 10x 60 kg, 7x 60 kg, 6x 60 kg
Více koutoučů jsem na zahřívací sérii neměl a dobře, že jsem na ní zůstal. Rapidní pokles síly.

Dobrý to dnes bylo. Teď už jenom chodit 2x týdně a půjde to zase nahoru. Creatinem už jsem nasycený, ale že bych to nějak pozoroval, to zatím ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. srpna 2011, pondělí

Ani minulý týden to ještě nevyšlo 2x, tak že by tento?
Váhovka: 90 kg, Spánek: 8 h

Mrtvý tah: 7x 145 kg, 5x 145 kg, 4x 145 kg, 4x 145 kg
Žádná sláva, ale dařilo se zvedat poměrně čistě a dynamicky. Jenom by to chtělo udržet více opakování.

Tlaky, šikmá lavice nahoru, velká činka: 5x 80 kg, 5x 80 kg, 5x 80 kg, 5x 80 kg
První série byla slaboučká, ale pak mě potěšilo, že jsem nemusel shazovat váhu a ještě více, že jsem udržel pět opakování.

Tlaky vsedě, od těla (Decline Press): 8x 120 kg, 8x 120 kg, 6x 120 kg, 6x 120 kg
Nějak to nešlo, stejně jako posledně, když jsem to dělal.

Shyby, úzký úchop podhmatem, pod bradu: 8x, 5x, 4x, 4x (21x total)
Těžké tělo, slabá záda, ale zvládli jsme to ;).

Záda, přitahování k pasu, dlaně nahoru (D. Y. Row): 8x 80 kg, 8x 80 kg, 8x 80 kg, 8x 80 kg
Nový stroj Hammer Strength v našem fitku, tak jsem ho vyzkoušel a tahle značka fakt umí. Pěkně to bralo jak záda, tak bicepsy.

Ramena, tlaky za hlavou na multi-pressu: 8x 40 kg, 8x 40 kg, 7x 40 kg, 6x 40 kg
Čekal jsem, že to bude horší, ale možná jenom budu muset kouknout pár měsíců zpět, abych viděl, kam se potřebuji dostat ;).

Pořád se v tom plácám a je mi jasné, že dokud nezačnu 2x týdně, strava a spánek, tak to nepůjde.

Dnešní perlička z fitka: Jeden "ruský Drago" - tak 1.85 m a vysekaných 100 kg, si tam nakládal velkou činku na krčení rameny. Na každou stranu začal dávat kotouče 25, 25, 25, ... pak už to začala být nuda a navíc v naší místnosti došly ;), tak tam ještě přihodil 20, matice, celkem 215 kg a začal krčit rameny. Po 15 opáčkách jsem pochopil, že se rozehříval :). Přihodil ještě desítku na každou stranu a i s tímhle zvládl skoro 10 opáček. Fakt to poctivě tahal trapézama. Týpek, který vám přizvedne menší auto, když píchnete a odejde vám hever ;).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. srpna 2011, čtvrtek

Podruhé tento týden! A to jsem tomu ani ráno a ještě ani před polednem příliš nevěřil, ale donutil jsem se a to je půlka úspěchu :).
Váhovka: 90 :/, Spánek: 8h :)

Bench-press: 8x 90 kg, 8x 90 kg, 5x 100 kg, 4x 100 kg
Dřepy byly obsazené, tak jsem začal benčem, pln síly a zvědav, jak to půjde. První série byla těžká, ale po druhé už jsem si řekl, že vyzkouším, jak na tom jsem a nedopadlo to úplně špatně.

Dřepy: 4x 130 kg, 5x 130 kg, 4x 130 kg, 4x 130 kg
Očekával jsem lepší výsledek než před týdnem, ale moc to nešlo. Těch pět opáček tam asi bylo, což jsem si ověřil ve druhé sérii, ale ještě jsem to nelámal přes koleno. Chtělo by to přidat cvik na stehna i na druhý trénink v týdnu.

Seated dip (stroj, vsedě): 12x 90 kg, 10x 100 kg, 8x 110 kg, 8x 100 kg
Opět zkouška nového stoje Hammer Strength. Sice jsem zatím nenašel optimální polohu, ale není to špatné a dobrá alternativa ke klikům na bradlech s nutností věšet si něco na opasek.

Stahování kladky za záda, široký úchop max.: 8x 72 kg, 0 (+4)x 90 kg, 4 (+1)x 84 kg, 6x 78 kg
První série byla technicky čistá, pak jsem se vydal oťuknout vyšší váhy, ale zatím žádná sláva. Opakování v závorce byla poloviční, tak na zátylek. Ještě to tam není.

Veslování, úzký paralelní úchop: 8x 80 kg, 0 (+4)x 130 kg, 4 (+2)x 120 kg, 8x 110 kg, 6x 110 kg
Opět jsem otestoval maximálku, abych věděl, opakování v závorce jsem tahal celým tělem, podobně jako u předchozích cviků to odpovídá aktuální formě a do maximálky ještě kus cesty.

Ramena, tlaky na stroji (Shoulder press): 8x 80 kg, 6x 80 kg, 6x 80 kg, 4x 80 kg
I tady jsem zkusil dřívejší pracovní váhu a nedopadlo to úplně špatně. Při troše práce se dostanu zpět.

Zkracovačky na lavičce šikmo dolů: 50x
Nějak to břicho zanedbávám, tak jenom zlehka, ať se protáhne.

Dnes to bylo ve stylu dotknout se bývalých maximálek a zjistit, jak na tom jsem. Výsledky jsou poměrně reálné a zhruba za měsíc už by mohla být forma zpět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16. srpna 2011, úterý

Včera to nevyšlo, dnes málem taky ne, ale povedlo se a to se počítá. Vynechat trénink znamená ztratit týden a to teď nechci.
Váhovka: 91 kg : (, Spánek: 8 h :)

Tlaky, šikmá lavice nahoru, velká činka: 8x 80 kg, 3x 90 kg, 6x 80 kg, 5x 80 kg
První série byla slibná, tak jsem se zkusil dotknout maximálky a povedlo se, i když šest opáček to ještě není.

Tlaky vsedě, od těla (Decline Press): 8x 120 kg, 6x 140 kg, 4x 140 kg, 8x 120 kg
Přidávám váhu, ať se dostanu zpět na 160. Zatím to ale nejde.

Shyby, úzký úchop podhmatem, pod bradu: 10x, 4x, 4x, 4x (22x total)
První série už byla slibná, ostatní pak k pláči, zvláště když ani to čtvrté opáčko nebylo čisté.

Záda vsedě, přitahování šikmo shora (High Row): 8x 120 kg, 6x 120 kg, 6x 120 kg, 6x 120 kg
Opět přidávám váhu, ať se dostanu někdy zpět.

Zvedání T-osy v předklonu, pološiroký úchop: 8x 40 kg, 8x 40 kg, 8x 40 kg, 8x 40 kg
Na mrtvý tah jsem dnes čekal marně, tak aspoň tohle. Ale byla to pouze slabá náhrada.

Ramena, tlaky za hlavou na multi-pressu: 8x 50 kg, 3x 60 kg (PB) , 6x 50 kg, 5x 50 kg (+ osa cca 25-30 kg)
A to jsem si zrovna říkal, jak dlouho asi budu čekat, než se opět dostanu k nějakému tomu osobáčku... a je to tady :). Na jiných cvicích to asi ještě bude chvíli trvat, ale tohle beru jako první vlaštovku.

Zkracovačky, vleže nohy na lavici: 20x, 12x, 12x, 12x
První série do únavy a pak už to pěkně zabíralo.

Těch mrtvých tahů je škoda, u ostatních cviků se ukázalo, že se forma lepší, ale že pár tréninků ještě chybí a ten jeden osobáček mi fakt udělal radost ;).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2011 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22. srpna 2011, pondělí

Minulý týden se opět nezadařil druhý trénink - přes týden hodně práce a o víkendu různé aktivity a těžko přinutit se jít do fitka. Tak snad tento týden.
Váhovka: 91 kg : (, Spánek: 9 h :)

Dřepy: 8x 120 kg, 8x 120 kg, 5x 130 kg, 3x 140 kg, 8x 120 kg
Původně jsem chtěl dát mrtvé tahy, ale protože minulý týden jsem nejel ani jedno a na čince bylo plno, tak jsem šel na dřepy. Po první sérii jsem myslel, že na té váze zůstanu. Šlo to ztuha a na poslední opáčka už jsem si musel chvíli počkat. Druhá série dopadla podobně, ale přinutil jsem se zvýšit zátěž a dobře jsem udělal. Počet opakování na třetí sérii podle očekávání a tak jsem opět jsem zkusil zvýšit zátěž doufaje, že tam ty tři opáčka budou. Nakonec byly, ale do toho poslední už jsem nešel s úplnou jistotou. Poslední série už byla "lightweight" ;), po čtyřech opáčkách jsem se musel přemluvit do šesti a po šesti jsem se ještě přemluvil do osmi, spokojenost.

CG bench-press (úzký úchop): 8x 90 kg, 5x 95 kg, 4x 95 kg, 4x 95 kg, 7x 90 kg
O mrtvém tahu už jsem po těch dřepech neuvažoval a zkusil jsem jak se vrací format tady. Na stovku jsem si netroufnul, abych udržel slušný počet opakování, to jedno tam asi ještě bylo, ale u tohohle cviku ho bez jištění nedělám, no a poslední série opět na doražení. Taky spokojenost.

Shyby, široký úchop max., za hlavu: 4x, 4x, 4x, 4x
Dnes to mělo být s dotekem čehokoliv, většinou temene, takže žádné velké počty opakování se nekonaly. Navíc, když jsem odcházel po čtvrté sérii, tak jsem měl pocit, jako bych si špatně sesadil dva obratle a následné vyvěšení už nepomáhalo.

Ramena, tlaky vsedě na stroji před sebou (Shoulder Press): 8x 80 kg, 2x 100 kg, 4x 90 kg, ... a šmytec
Hned v první sérii jsem cítil, že po těch shybech je něco v zádech špatně, asi natažená, tak jsem se snažil vyhýbat tomu, aby to bolelo. Ve druhé sérii jsem si naložil maximálku, povzbuzen výsledky z minula, ale s těmi zády jsem tomu moc nevěřil. Nakonec se mi to podařilo přece jenom nahodit a pak se dokonce povedly dvě opáčka - takže ramena jsou zpátky ve formě. Na třetí sérii už jsem si ubral, aby to mělo smysl, pěkná čtyři opáčka, ale když jsem se pak postavil, tak jsem pochopil, že s těžkým tréninkem je pro dnešek konec. Žádná další série na 80 kg ani žádné další veslování.

Břicho, zkracovačky vleže, nohy na lavici: 20x, 14x, 12x, 12x
Omezený pohyb tak, aby to bralo břicho a záda jsem při tom necítil.

Dnes jsem neskončil příliš slavně, ale zase je dobře, že to přišlo až v předposledním cviku a ne na začátku. Taky se to stalo až při čtvrté sérii cviku, jako už několikrát v minulosti, asi budu muset dávat pozor na techniku. Jsem zvědavý, jestli se do konce týdne dám dokupy na další trénink. Jinak vedro jak... venku přes třicet, na konci jsem byl mokrý jak myš a studená sprcha to jistila.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: