MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NEMOC...v tom nejlepším mě to postihlo, to mi tady někdo musel snad přát.
10 dní volna,teploty do 38, 50 % žrádla + slivovice jako netréninkový nápoj mi vzala sotva 2 kg tak mám aspon radost že se to hovězí opravdu uloží do kvality a tělo nemusí brát ze sebe.
Zítra BONUS den, pořádně se nažeru a ve středu mužu zase rozjet svuj, závistivci neceněnej - TRICERATOPS......zdravím vás, kulturistíci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...tak jsem nakonec celej rok odtrénoval jak jsem asi chtěl. Necelých 118 kg je tak akorát tak teď zkusím trochu něco jinýho. Jak v tréninku tak v dietě. V lednu mě hned čeká artroskopie tak snad nebudu dlouho mimo. Maximálně budu psát víc sem at mají co cenzoři mazat

Tak Vám všem přeju nadcházející rok jen a jen zdraví a pohodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2011 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TAK KONEČNĚ OD ZÍTŘKA ZAČÍNÁM TRÉNOVAT A TENTOKRÁT SEM UŽ PŘIDÁM TRÉNINKOVÉ FOTKY A VIDEA
První to odstartuju mou nevlastní dcerou Alexandrou kdy symbolická 20tka představuje její skutečnou váhu, pozoruhodné že už si ji drží více než rok



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to velice srandovní ale mazat věcné příspěvky k tématu je zhovadilost člověka kterej má tu moc....tak sem se nasral a poslal vás právem do (♦)
Díky za b a n
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so únor 05, 2011 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dunnoWayne napsal:
Je to velice srandovní ale mazat věcné příspěvky k tématu je zhovadilost člověka kterej má tu moc....tak sem se nasral a poslal vás právem do (♦)
Díky za b a n


mel sis to alespon jeste napsat cerveno zelene, kdyz uz to ma byt naposledy

edit: cau
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začátek diety:

Nebudu se rozepisovat v "aktuálkách" ale rovnou tady protože je to stejně běh na dlouhou trať a budu určitě potřebovat i poradit.
Rozhodně do toho jdu nenásilně ale volným stylem, nechci dojít kam až to pujde ale jen zredukovat. Aspoň teda dnes to píšu, třeba mě to bude bavit a vydřu co se bude dát ale asi ne :-)
Za 13 měsícu jsem nabral 36kg, bez jakýkoliv potřeb nějak sám sebe v jídle krotit, zkrátka jen nějakej čas zustat v objemu a tréninku což se více méně podařilo. Nepřežíral jsem se aby "co nejvíce hned všechno bylo" ale taky neměl potřebu si odepírat. Zkrátka nějaký rohlíky a salámy nežeru ale hovězí stejk s oblohou sem si dal klidně i o pulnoci, asi tak.
Sám sebe vidím jinak, je to opravdu drahej objem co se týče jídla ale pro mě je lepší volba čas od času změna, než si držet figuru na které bych nemusel tolik dietit jak budu teď.

Srovnal jsem si následující:

Vycházím z toho že jsem přibíral 50:50 takže bych skutečně měl být na nějakých 100 kg OK. Jestli a jak moc se mýlím se uvidí později.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle informací co mi zatím stačí jsem si "schody" zatím nastavil takhle.

1. Viditelný tuky pryč - Tady jsem právě teď
2. Bez večeře - Jen proteiny
3. Zmenšení všech jídel o 20% - Proteiny stejný
4. Ráno kardio
5. Ráno kardio + snížení jídel o 50% - Bílkoviny navíc
6. Vlny? ....tak nějak to na následujících 8 měsícu vidím já.

Nemám s dietou tohodle typu vubec žádnou zkušenost ale vycházím z toho že mám dost času takže v mojím zájmu je mít klid a udržet co nejvíc hmoty.

Co se týče tréninku zatím nic neměním. Tempo mám spíš na větších otáčkách, více jak hodinu cvičit, s tím má špatné zkušenosti....

ROZHODNĚ SI NECHÁM SI PORADIT
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejde o nejake snizeni jidel o X %. Jde o vyrazeni sracek z jidelnicku. Bez vecere, to je taky nesmysl. Ten hovezi steak se zeleninou jak is psal si dat muzes, to je uplne bez problemu. Nejlepsi bude, kdyz sem budes psat to jidlo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FilipDruss


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodně zdaru budu sledovat. Já loni zkusil sachr vlny cca 4 měsíce a shodil jsem šíleně svalů. Jsem zvědavý jak se zadaří tobě, kolik toho udržíš.
_________________
...„I´m living my life too, I´m doing exactly what I wanna do, I found my passion, I´ve created my true calling in life, I´m living life on my terms..."

http://www.youtube.com/watch?v=yfGO3pr6rq4&feature=player_embedded
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zatím ani tak neubral na kvalitě žrádla jako na porcích, odpadla mi večeře /3h před spaním poslední jídlo a než lehnu tak protein - kasein/v netréninkových dnech a řeším jen protein, ráno poloviční porce sacharidu/vloček -asi 70g/ jinak vše při starém. Bílkoviny necelých 200g, sacharidu max do 300g, tuku normálně co sem žral jen ten viditelnej se snažím nežrat.

Váha je 115 a na břichu sem spadnul asi o 3 cm ale jinak jsem naopak spokojenější a uvolněnější, je to žrádlem že se tak neplním. Tréninky jsou perfektně zvládnutý do 60 minut a nemám slabší místa, naopak, myslím že sem nepatrně zesílil, série jsou s rezervou takže bych mohl i přidat kdybych chtěl.

Trénink 2+1 2+2....břicho 2x týdně 4 série....bcaa a kreatin+ glutamin a ten zasranej whey core kterej sem zasypal bílkem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 18, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Váha je 115 a na břichu sem spadnul asi o 3 cm ale jinak jsem naopak spokojenější a uvolněnější, je to žrádlem že se tak neplním


Jojo, take se vzdy citim vyborne, kdyz se neprejidam a jim taknejak rozumne jako treba ted (az na vyjmecne zkraty ). Ono je to i tim, ze telo si na traveni toho velkeho mnozstvi jidla bere energii a celkove je to pro nej zatez navic.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2011 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Před 2 týdny jsem prochladnul asi na bazéně tak sem dal pár dní klid a od té doby jsem dal fullbody 3 po sobě jdoucí tréninky s volnem, zatížením 50%, 75% a 90% dřívějších vah a stáhnutí všech sérii na pulku, jen cviků na partii jsem nechal stejný.

Vůbec se to nezdá ale ten krok zpátky pro tělo je produktivní, tělo si odpočinulo a když z ničeho nic nevytáčím série do maxima ale normálně ukončím i když bych zvládnul těžší i víc opakování, jsem uplně jinak napumpovanej i druhej den, po těch letech co cvičím stejně něco novýho. Je pravda ale že tréninku kdy položím činku, dá se říct uprostřed série, moc do roka nemám ale jak je vidět i tady se dá něco těžit a naučit se odpočívat.

Dneškem teda už pojedu zase split a 100% váhy s rezervou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BackyW


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mužu se zde přítomné nadvlády a cenzorů zeptat jestli smím pokračovat ve svém logu po změně bydliště, IP , nicku, po zpytování svědomí a příslibem že se budu už chovat slušně nebo je potřeba zaplatit nějakej poplatek za oficiální odBANování? Díky dunnoWayne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Typl bych ze jo, ale trochu tu ted blbnou barvicky, tak kdyztak musis rucne
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BackyW


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Jakoby poslední aktuálka......
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MOSKYTA - TAKHLE HNĚTU PRSA JÁ Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: