Cesta k metě číslo 75


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta k metě číslo 75
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27.října Tréninkový den

STRAVA


Noc: 2chleby, bílý jogurt, marmeláda,130g rýžové chleby, 500ml mléka
Snídaně : 2ks tousty s medem, káva
Před Tréninkem: rozinky
Trénink
Po Tréninku : 3 odměrky Compress B.I.G.
Oběd : 3/4 sáčku rýže, 100g kuřecí maso, kečup (přijde mi to málo...dám pořádnou sváču)
Svačinka : sáček rýže natural se skořicí a medem, půl litru mléka
_________________
Ať to roste


Naposledy upravil Pavelito dne pá říjen 28, 2011 2:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kurňa tys byl dobrý řízek.. já věřím, že to dotáhneš zpátky a chceš něco se sebou dělat a tak to má být, takže přeju hodně štěstí v nabírání

jinak můžu se zeptat kolik měříš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemas nejake fotky, jak jsi vypadal pred anorexii? A to jsi take posiloval nebo jsi zacal az ted?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Nemas nejake fotky, jak jsi vypadal pred anorexii? A to jsi take posiloval nebo jsi zacal az ted?



To jsem hrál fotbal a svalů jsem měl požehnaně no. Jako, že bych se tomu nějak věnoval to ne, ale chodil jsem jednou dvakrát týdně, když nebyl fotbal. Asi tak. Teď to mám jako drogu no. Baví mě to moc. Váha stoupá, řekl bych tak nějak rozumně...jak na činkách tak ta člověčí
btw. za poslední týden jsem slyšel snad 10x, že mi to začíná slušet, což mě těší, ale neuspokojuje jedu dál....motivace je obrovká vůle též

Nějaké zkusím splašit, pro zajímavost.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nestiik napsal:
kurňa tys byl dobrý řízek.. já věřím, že to dotáhneš zpátky a chceš něco se sebou dělat a tak to má být, takže přeju hodně štěstí v nabírání

jinak můžu se zeptat kolik měříš?


185 cm
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:

je tu jen jedna "negativní" položka.....větší hmotnost = víc toho sežeru
teď ješte zdražujou syrečky, maso a cottage ani nemluvím...takže jsem se naučil nakupovat v Lidlu, cottage občas nahradim tvarohem nebo jortem s ovocem/zeleninou, ale steně to neni ono no

Všichni máme v hlavě že Lidl je odpad, nicméně co vidím různé nezávislé testy potravin, tak Lidl s kvalitou nevychází vůbec špatně ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě pro všechny otázka. Plno lidí v gymu mě sice chválí pokyvujou, že jdu nahoru a mám píli, ale od spousty z nich jsem slyšel, že kreatin by mi pomohl k ještě většímu nárůstu. Nemám s ním zkušenost, jen jsem ho zkusil brát týden a cítil jsem tlačení ve svalech, tak jsem ho vysadil. Cvičím od března. Když jsem ho bral měl jsem o nějakých 8 kilo méně. Díky za názory. Peníze na nákup doplňků mám. Ale upřednostňuju nákup potravin. Radši koupím maso než protein apod. Ale s tim kreatinem si nechám poradit.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Pavelito napsal:

je tu jen jedna "negativní" položka.....větší hmotnost = víc toho sežeru
teď ješte zdražujou syrečky, maso a cottage ani nemluvím...takže jsem se naučil nakupovat v Lidlu, cottage občas nahradim tvarohem nebo jortem s ovocem/zeleninou, ale steně to neni ono no

Všichni máme v hlavě že Lidl je odpad, nicméně co vidím různé nezávislé testy potravin, tak Lidl s kvalitou nevychází vůbec špatně ...


Ano vsichni tenhle nesmysl maji v hlave a pritom nechapu proc. Naopak s kvalitou vyrobku z Lidlu jsem maximalne spokojenej. Vsechny bezne veci, co zde kupuji (zelenina, tvarohy, cottage, sunky, syry, tunaky, ryze, vlocky atd...) mne ve srovnani s jinymi retezci pripadaji minimalne o stupen lepsi jak kvalitou tak predevsim chutove a i ceny jsou v mnohych pripadech nizsi. Takze nevim, co porad vsichni nadavaji na Lidl. To treba v Tesku jsem mnohem mene spokojenej.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito: Jake tlaceni ve svalech? Mozna jsi jen poprve zazil, co je to pumping :) Mne spis pripada, ze se lidi kreatinu boji a tyhle ruzne vedlejsi efekty si jen namlouvaji. Samozrejme ty mas teoreticky na kreatin jeste cas, ale kdyz ho das, tak se vubec nic nestane. Spise bych to bral tak, ze pokud se zlepsujes bez nej, pockal bych, az prijde nejaka stagnace, ktera prijde tak jako tak, tak bych ho pouzil. Ale jak rikam, pokud ho moc chces brat, nic se tak dvakrat nestane a rozhodne bych ho nepovazoval za zdravi skodlivou vec.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o tom pumpingu jsem slyšel no, jako nebylo to zlé, ale měl jsem strach, zažil jsem to poprvé ještě po anorexii, tak jsem to radši utnul. Asi s tím kreatinem počkám po Vánocích. Ještě něco naberu a pak ho tam zařadím.

K tomu Lidlu....mám stejný názor........lidi podívejte se na složení třeba jen blbé šunky....V Lidlu najdete minimálně 90% obsah masa, v Tescu tohle nenajdete ani maximálně a to beze srandy
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.října Tréninkový den

STRAVA

Noc: 2chleby, bílý jogurt, marmeláda,130g rýžové chleby, 500ml mléka
Snídaně : 2ks tousty s medem, káva
Před Tréninkem: rozinky
Trénink
Po Tréninku : 3 odměrky Compress B.I.G.
Oběd : 3/4 sáčku rýže, 100g kuřecí maso, kečup (přijde mi to málo...dám pořádnou sváču)
Svačinka : sáček rýže natural se skořicí a medem, půl litru mléka
Svačinka 2 : protože nákup se koná až zítra jedu pořád sladkou rýži a bílkovinu honím z mléka
Večeře : Bude 100g kuřecí x 120 tuňák x 100g syrečků + 3 tousty /nebo/ omeleta ze 3 celých vajec a 5 bílků se 3 tousty
K fotbalu : 250g Tvaroh, cca. 30 piškot
Noc: 200g knackenbrotu připraveno a k tomu snad budu připíjet mléko nebo proteinový nápoj

Zhodnocení : Dnes spíše sacharidová strava, jelikož jsem po tréninku cítil takovou tu těžkou únavu. Nejvíce mi z toho pomáhá vždy rýže, která se mi dobře tráví a postupně mi vrátí síly zpět.

Trenink

Nohy: Dřepy 60kg 5x20
(už klasika....nevím jestli zvednout váhu, vyhovuje mi to celkem a pokroky na svalech jsou také znát, tak ještě chvíli zůstanu na této zátěži) k tomu jsem dal v superserii před a zakopávání 3x s lehkými váhami a musím říct, že to zafungovalo výborně, nohy jako by se rozehřáli a dřepy šly lépe.

Záda: Hyperextenze 15kg 3x20
Přítahy kladky na hrudník 3x10
Přítahy velké činky 35kg 3x10

Mezi sériemi se pokouším držet ve visu, trénuji tak na shyby...které bych si chtěl nadělit pod stromeček (třeba 3 poctivé sám, to bych si přál)

Prsa : Tlaky s jednoručkami 21kg 4x10
Benchpress 45kg 1x12
50kg 3x10
55kg 2x6 (podruhé poslední s dopomocí)
Peck-deck jen na protažení 2x10

Ramena : Tlaky na multipressu 30kg 3x12
Trapez : Zvedání ramen s velkou činkou
Biceps : Scottova lavice 3x15
Triceps : Kliky 3x20 vlastní váha plus 10kg

Kardio : 15 minut výklus na páse

Zhodnocení: Dnes jsem využil přítomnosti kamaráda, tak mě alespon jistl na benchi) Jelikož jsem včera řekl bych pozapomněl se pořádně najíst ( ač myslim na jídlo každou minutou...) byl jsem unavenější, teď mě čekají dva dny kynutí - snad vydržím nejít si zacvičit.

Poznatky : při cvičení se maximálně soustředím na to, abych cítil ten sval, který posiluju, něco jsem o tom načetl a řekl bych, že mi to pomáhá, to soustředění. Jestli né fyzicky tak psychicky každopádně.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nohy: Dřepy 60kg 5x20
(už klasika....nevím jestli zvednout váhu, vyhovuje mi to celkem a pokroky na svalech jsou také znát, tak ještě chvíli zůstanu na této zátěži) k tomu jsem dal v superserii před a zakopávání 3x s lehkými váhami a musím říct, že to zafungovalo výborně, nohy jako by se rozehřáli a dřepy šly lépe.


Urcite pridat a snizovaat pocet opakovani. Ja vim, ze te tohle asi bavi, protoze je to tak trochu kardio a citis, ze si u toho pekne maknes, ale urcite pridavej vahu, jinak ti dal sila neporoste a ty paratka ti taky zachvili zacnou stagnovat.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak je možný, že Tvá noční svačinka je nutričně bohatší a lepší, než snídaně?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude to tím, že chodím ráno do posilky poslední dobou a špatně se mi cvičí když jsem plnej. To noční žraní...chtěl bych se ho zbavit, ale nějak to nejde no, spíš bych se chtěl vyspat alespon 4-5 hodin v kuse...což se mi nepodařilo dlouhou dobu
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to tak mam taky uz par let a zvykl jsem si. Diky tomu nemusim snidat, coz by mne pak delalo problem pri cviceni a cele dopoledne vydrzim v posilovne bez potreby jidla nebo nejakeho prisunu energie. Ale samozrejme nerikam, ze nocni jezeni je v poradku, mne to ovsem vyhovuje.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: