ruce 3x týdně.. ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - ruce 3x týdně.. ?  Úvodní stránka -> Trénink -> ruce 3x týdně.. ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seccoo99


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 1:21 am    Předmět: ruce 3x týdně.. ? Odpovědět s citátem

Zdravím, nevím si rady.. cvičím čtyři roky a po všech možných tréninkách jsem vyzkoušel následující:

Po: břicho, 5x6-8 MT, 3x12 shyby, 5x12 kliky na bradlech, 5x12 zdvihy vč ve stoje, 5x12 pullovery, 5x12 kladiváky, 5x12 kliky s úzkým úchopem

St: břicho, 5x20 kliky, 3x10-12 rozpažování na rovné lavici, 5x10-12 tlaky s vč za hlavou (ramena), 5x8 zdvihy vč ve stoje, 5x8 francouzské tlaky vleže, 5x8 zdvihy jč/nebo 5x6 kladiváky, 5x8 úzký bench

Pá: břicho, 5x10-12 dřepy, 5x12 výpony, 5x10 kliky s úzkým úchopem, 5x10 dvihy vč ve stoje, 5x10 franc. tlaky, 5x10 kladiváky

tohle jsem jel 4 týdny, výsledky celkem slušné, ale.. je to proti všemu co sem se tu na fóru dočetl.. problémy s regenerací jsem neměl, přibral jsem, dá se říct, že to zafungovalo pozitivně.. a tak se chci zeptat, bylo by dobré v tom pokračovat ? nebo je to přilíš na hlavu ?..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 4:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud to není trénink z Muscle and Shitness tak to v žádným případě necvič, ikdyž ti to přináší výsledky jaké chceš!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nejspíše si tento trénink našel někde na netu nebo v časopise jako zaměření na ruky co? Já myslím, že pro změnu na kratší dobu by se to vyplatit mohlo jako odskok ze stereotypu, ale dále bych jel nějaký normalní osvědčený trénink.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 10:08 am    Předmět: Re: ruce 3x týdně.. ? Odpovědět s citátem

seccoo99 napsal:


tohle jsem jel 4 týdny, výsledky celkem slušné, ale.. je to proti všemu co sem se tu na fóru dočet l.. problémy s regenerací jsem neměl, přibral jsem, dá se říct, že to zafungovalo pozitivně.. a tak se chci zeptat, bylo by dobré v tom pokračovat ? nebo je to přilíš na hlavu ?..


Nechci byt arogantni a nechci znevazovat tohle forum a uz vubec ne nektere lidi tady, ale to, co se tu mnohdy doctes, jsou jen teoreticke blaboly internetovych odborniku, kdezto v praxi je to mnohy uplne jinak.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak, nezabývej se tím, co se tady kde dočteš...spoustě lidí tady by prospělo kdyby míň četli, teoretizovali, hádali se jestli je lepší split nebo fullbody, jestli 5x5 nebo 6x3, jestli tvaroh nebo night protein a místo toho radši víc makali...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seccoo99


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tenhle trénink jsem nikde nevyčetl a už vůbec ne v M&F.. postavil jsem si ho sám, chtěl jsem se zaměřit jen na ruce a přitom nezanedbávat ostatní. Radši sem to zkusil, než abych sem o tom psal a pomalu ani nevěděl o čem píšu.. Díky za názory
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak v tom případě asi ty víš jak na tebe co působí, ale i tak bych dal tento trénink např. jenom na měsíc jako zpestření, když ti třeba zaostávají ruce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1ro


PříspěvekZaslal: so listopad 12, 2011 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme ze to muze na ruce v pohode fungovat a dokud se sila a objem rukou zlepsuje, tak to jed proste dal. Pro zmenu pak zkus treba ty cviky dat do superserii, proste zkousej cokoliv. Vzdy je nejlepsi sam si vyzkouset na co tvoje telo reaguje nejlip a ne je se jen slepe ridit radami. Treba ja jsem v posledni dobe celkem slusne prekonal stagnaci jen tim, ze jsem jel kazdej druhej trenink s velmi tezkyma vahama, treba 2-3 opak casto i s cheatingem a objem i sila stouply opravdu znatelne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - ruce 3x týdně.. ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: