Pman VOLUMEtric log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pman VOLUMEtric log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pman VOLUMEtric log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petrman


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do prosince dojedu tenhle trenink a od ledna začnů s něčím novým...
Jinak protein a kreatin mam ještě tak na 17 dni,doberu to v pulce prosince,dam si pauzu 14 dni a od nového roku začnu BCAA , Protein 100, Gainera a Creatin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 4:02 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

pondělí 28.listopadu 2011

Dneska to byl nejhorší trenink co jsem zažil,po cca 15 minutovém rozhybávání nohou jsem se na to vrhnul a začal jsem dřepovat s prazdnou osou,pak jsem si naložil 40 kilo abych nedaval hned velkou vahu a protahoval jsem se s tím.Potom jsem přidal 50kg.Odjel sem jednu serii po 8 opakování a v pohodě,vaha akorat.Prokopal sem nohy,vyšlapal se a po cca minutě a pul jsem šel na druhou serii.Při 3 opakování mi prasklo v koleni,ohromna bolet jak by mě někdo do něj pichnul nožem.Měl jsem v 16 nehodu na motorce a odneslo to leve koleno.Od te doby jsem měl problem z legpressem,proto jsem jej necičil a volil dřep při kterem koleno drželo celou dobu až dodnes,tak ty nohy dneska stali za hovno a ramena jsem si vubec neužil protože to bolelo jak čert celou dobu,teď už to mam zledovane a pohoda.

Proto bych uvital jestli mi někdo nemužete poradit jak s tím kolenem,mam pocit že je to skřiply nerv,neda se to nějak vymazat nebo zmasirovat,popřipadě nějake mastičky nebo nalevy???

Nohy - Ramena

Dřep 1x8 (90kg)
Předkopy 3x10 (40)
Lytka v sedě 3x8 (60)
Lytka ve stoje 3x10 (92,5) + 3x105 , 3x92,5 , 3x85.....

Tlaky jednoruč v sedě 3x8 (25)
Kladka rozpažování 3x10 každa ruka (12,5)
MZ osa ku bradě s uzkym uchopem 3x10 (25)

40x sed leh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz ti prasklo v koleni, tak to asi nebude skriplej nerv. A navic snad nechces, aby ti nekdo delal diagnozu pres internet
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pman VOLUMEtric log Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: