cvičení a strava



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - cvičení a strava  Úvodní stránka -> Začátečníci -> cvičení a strava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kacule


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 8:56 pm    Předmět: cvičení a strava Odpovědět s citátem

Dobrý den,mám malý dotaz ohledně stravy a cvičení a vše kolem toho.No do posilovny už chodím něco přes dva roky asi 3krát až 4krát týdně,cvičím klasika po každé něco jiného 1den kozy,biceps 2den ramena,triceps 3den záda,břicho a střídavě kolo a k tomu nohy a zadek.Snažím se dodržovat stravu hlavně sacharidy a bílkoviny,ale mám problém,že se málo v posilce potím při mojí váze 55kg a výšce 164cm ,začala jsem brát bcaa ,minerály a spalovač .Nějaké výsledky jsou sice poznat,ale nebudu se sebou asi nikdy spokojená .Nemůžu se zbavit tuku na břiše a zadku nevím,jestli vše dělám spravně ,kdyby byl někdo hodný a poradil mi předem moc děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trošku viac o tej strave napíš, aby sa dalo posúdiť či je niekde priestor na zmenu
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kacule


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No stravu mám celkem různou ,dělam na směny ranní a noční,takže to mám jak kdy .Takže většinou snídam cottage a chlebíčky ryžové,někdy bílky a vločky s bílym jogurtem a oběd rýže a kuřecí maso ne vždy ,svačina kafe ,pak banán nebo co se najde a večer tvaroh,ale mám obavy,že když jsem v práci,tak chuť na sladké,když není co dělata sem tam si někdy něco dám a pak si to vyčítám ,že je to špatně tak nevím jak nato.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ber to tak, když se budeš stresovat, bude to ještě horší. Chtěl jsem nabírat a pořád jsem řešil abych toho co nejvíc snědl atd atd. Ty se "bojíš" si něco dát, abys nepřibrala, přitom je lepší si to dát být v klidu a pak víc zabrat na rotopedu třeba o pět minut si přidat nebo tak. Hlavně žádný výčitky.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Málo potíš?
Není hubnutí náhodou o spalování tuků, ne o pocení?

Bylo by lepší tu rozepsat příkladový jídelníček který se snažíš dodržovat.

Mimochodem tvoje váha se mi k tvé výšce zdá hodně úměrná.
Meřím stejně, vážím 48kg a jsem jak obrácený lavor kolikrát.

Jak dlouho už cvcičíš a dodržuješ stravu?
Mimochodem dáváš rotoped, nebo nějaký běh? Kardio?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - cvičení a strava
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: