Další pc trapnej dotaz...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz...  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Další pc trapnej dotaz...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubaz


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi mas pravdu.. bude to offline navigace.. ale nevadi,koupim do mobilu net stoji to par desitek korun, diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
.....


Tak uz jsem asi prisel na to, co zpusobovalo muj problem s PC. Byl jsem zvykly mit v opere otevrene specialni okno, kde jsem mel v nekolika zalozkach otevrena a nactana ruzna videa z youtube s oblibenyma pisnickama atd, abych je nemusel porad dokola hledat a vzdy si je jen pustil, kdyz bude potreba. Napadlo me, ze by to mohlo byt i tim, tak jsem predevcirem cele okno zavrel a od te doby se problem ani jednou nevyskytl.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Cratach napsal:
.....


Tak uz jsem asi prisel na to, co zpusobovalo muj problem s PC. Byl jsem zvykly mit v opere otevrene specialni okno, kde jsem mel v nekolika zalozkach otevrena a nactana ruzna videa z youtube s oblibenyma pisnickama atd, abych je nemusel porad dokola hledat a vzdy si je jen pustil, kdyz bude potreba. Napadlo me, ze by to mohlo byt i tim, tak jsem predevcirem cele okno zavrel a od te doby se problem ani jednou nevyskytl.

Tak to je potom jasné :-) hodně oken v prohlížeči, zejména kde běží nějaká videa/muzika/flash apod. žerou obrovské množství paměti a procesorového výkonu :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vie niekto ako sa dá spraviť z HDD externý disk na princípe USB flash disku?
Mám disk ako externý, kábel k nemu. K PC a NTB mi ide pripojiť, ale keď ho chcem pripojiť k DVD prehrávaču alebo Xboxu tak ho neregistruje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
usd07


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je jednoduché, jelikož DVD ani Xbox neposkytují takový výkon z toho USB aby to roztočilo HDD, u PC a NTB USB poskytují větší výkon, todle se řeší přídavným napájením k externímu HDD pokud tam je, pokud ne nic s tím neuděláš ;)
_________________
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
smoke


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

problém když cokoli chci uložit na plochu, tak se to podaří... ale na ploše to není. nikde to tam není a ani se to nezobrazí. když ukládám do dokumentů tak vše ok, ale umístění na plochu nefunfuje. co s tím?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smoke napsal:
problém když cokoli chci uložit na plochu, tak se to podaří... ale na ploše to není. nikde to tam není a ani se to nezobrazí. když ukládám do dokumentů tak vše ok, ale umístění na plochu nefunfuje. co s tím?


novej compl
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smoke


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
smoke napsal:
problém když cokoli chci uložit na plochu, tak se to podaří... ale na ploše to není. nikde to tam není a ani se to nezobrazí. když ukládám do dokumentů tak vše ok, ale umístění na plochu nefunfuje. co s tím?


novej compl


bez do...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Secret: zkus jiných filesystem na tom disku, který například fat32
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smoke


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Secret: zkus jiných filesystem na tom disku, který například fat32


daymoone ty hlavo napchana... mne bys poradit nechtel? mne ani za prachy co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr616


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smoke napsal:
daymoon napsal:
Secret: zkus jiných filesystem na tom disku, který například fat32


daymoone ty hlavo napchana... mne bys poradit nechtel? mne ani za prachy co?


Hele jenom takovej napad, zkousel jsi ve Vyhledavani jestli ten stahnutej soubor je nekde na disku, nebo se vubec nestahne ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smoke


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petr616 napsal:
smoke napsal:
daymoon napsal:
Secret: zkus jiných filesystem na tom disku, který například fat32


daymoone ty hlavo napchana... mne bys poradit nechtel? mne ani za prachy co?


Hele jenom takovej napad, zkousel jsi ve Vyhledavani jestli ten stahnutej soubor je nekde na disku, nebo se vubec nestahne ?


tak jsi mi poradil a uz vim kde je problem, donutil jsi me prozkoumat cilovou stanici:-) pripojuju se pres firefox na ironkey USB... to je zabezpecene spojeni a teda veskera komunikace je pres toto usb ktere ma i vlastni "plochu'. vse se uklada do usb. sice to nevim najit, ale uz vim kde je problem. tak dik:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
usd07


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smoke napsal:
problém když cokoli chci uložit na plochu, tak se to podaří... ale na ploše to není. nikde to tam není a ani se to nezobrazí. když ukládám do dokumentů tak vše ok, ale umístění na plochu nefunfuje. co s tím?


koukni se jestli máš zapnutý zobrazování ikon na ploše ;)

pravý tlačítko->seřadit ikony->zobrazovat ikony na ploše

tak je to v xp, pokud máš jinej OS tak to bude hodně podobné ;)
_________________
"Každý chce mít svaly, ale nikdo nechce zvedat proklatě těžké váhy."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
KAKAč


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
je tu nekdo kdo se trochu vyzna v gps navigacich ? hlavne v mobilu

mam xperii x10 a je tam ten WISEPILOT , zaplatil sem si primo pres ten mobil kartou licenci na tejden, pres wifi doma stahl ceske mapy ale furt ta navigace jede jen pokud sem pripojenej k wifi .. kdyz wifi vypnu , v nastaveni normalne nastavim at pouziva mapy z mobilu , tak proste nic .. napise to chyba v siti a nenajde to ani bod kde jsem ..


wisepilot nemám, ale nie je problém dať si nejakú inú s offline navigácií: OVI MAPY, Garmin mobile XT, Sygic navigation, Sygic aura - doporučujem + nahrať najnovšie unlock mapy priamo do mobilu na kartu. Dajú sa stiahnuť na warez dokonca podľa jednotlivých krajín osobitne.

Problém bude u teba taký, že zrejme je to buď iba online navigácia, ale skôr by som tipoval, že máš zle nastavený GPS modul buď v samotnom OS mobile, alebo v navigácii.
Treba mať zaškrtnuté iba interné GPS

Pre čisto offline navigovanie by som nedoporučoval mať zaškrtnuté ani AGPS, WIFI GPS a ak máš aj iné pomocné formy.
potom sa navigácia nechce napojiť na GPS pokiaľ nemá WIFI signál, alebo môže spôsobovať iné problémy.
Ja mám na NOKIA C6-01 tieto voľby:
1. Asistované GPS
2. Integrované GPS
3. Bluetooth GPS
4. Wi-fi/sieť
5. Poskytované sieťou

- zafajknuté mám iba integrované GPS, samozrejme treba mať aj v nastaveniach mobilu zakázané sa napojiť na net /pokiaľ ho nemáš predplatený na karte/. Všetko funguje tak ako má. Ja používam navigáciu veľmi málo a preto mi plne stačí mobil, mám k nemu aj originálny stojan do auta od NOKIE, ktorý bol síce dosť drahý, ale neľutujem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za odpoved, dalsi problem s navigaci urcite budu resit do par dnu co mi dorazi galaxy s II takze naviděnou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: