Déletrvající zvýšená teplota



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Déletrvající zvýšená teplota  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Déletrvající zvýšená teplota
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 11:42 am    Předmět: Déletrvající zvýšená teplota Odpovědět s citátem

Zajímala by mě vaše zkušennost s touto nepříjemnou záležitostí. Mám totiž asi měsíc teploty v rozmezí 37 až 37,5c. Vyzkoušeny dva druhy antibiotik, klid na lůžku, homeopatika, vysoké dávky vitamínů, ale absolutně žádná změna. Pocit menší malátnosti, ale nic víc. Cca před 15lety jsem měl to samý, ale žádné vyšetření nic neodhalilo.
Připadá mi to hodně zvláštní, protože moje nemoci mají průběh asi 3dny, kdy mě vyskočí teplota na 40c a potom ani známky po nemoci. Přemýšlím ještě ze tři dny posečkat a pokud to bude pořád stejný, začnu zlehka trénovat a teploty ignorovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli chces ignorovat teplotu a presto jit nemocny trenovat tak dojed rovnou nekam v okoli ostravy, dojdu taky a pak te milerad osobne z toho fitka vyhodim hlavou dopredu toto uz fakt hranici s nejakou demenci

( nevem si to nejak extra zle nebo arogantne ode me ale je to fakt kravina radsi to vylez tejden )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajdi si na alergologii, taky nechápu, proč ti lékař ordinoval antibiotika, asi jen tak pro jistotu..., možná bych změnil doktora
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už ti po posledních zkušenostech (i co psal Freimen) můžu říct, že nemocnej rozhodně trénovat nechoď. Lituju toho pokaždý, když to udělam, protože se mi ta nemoc ve většině případů vrátí do týdne a na dvakrát takovou dobu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zřejmě dám na pár dní ještě pauzu, jídelníček budu držet na 350g sachrech a 150 až 200g bílkovin na 100kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom pro odlechčení jsem si vzpoměl, na jednoho kapitána nejmenované ozbrojené složky zásahové jednotky, který měl teorii, že jakákoliv nemoc se musí vypotit na boxovacím pytli a lepší než antibiotika je nandrolon s testákem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Déletrvající zvýšená teplota
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: