8Shade - ektomorf - trénink


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 8Shade - ektomorf - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
8Shade


PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondělí - Prsa

Bench press
☞ 4x70 kg PR
☞ 3x70 kg
☞ 3x70 kg
☞ 3x70 kg

Incline tlaky s jednoručkami:
☞ 8x12,5 Kg
☞ 8x17,5 Kg
☞ 5x22,5 Kg
☞ 3x27,5 Kg PR
- sklon 30°

Dnes velká spokojenost, u benche jsem se konečně naučil správně dýchat a bylo to znát. Tímto děkuji Arkanovi, z jehož videa jsem se to správně naučil.


Nikdy předtím jsem se na dýchání moc nesoustředil a zjistil jsem, že pomalejší spouštění s nádechem a pak prudký výdech při zvednutí je pro mě daleko vhodnější, než nádech, zadržení dechu a rychlé spuštění a pak výdech při zvednutí, což jsem jezdil až doteď.

V tréninku jsem toho jel více, píši si jen věci, co stojí pro mě za záznam.

Aktuální váha: 80,5 Kg (+ 0,2 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V sobotu trénink pod vedením trenérky. Jeli jsme prsa a záda. V úterý a sobotu mi čekají ještě dva další tréninky. Jsem velice zvědav na intenzitu.

Nechal jsem se také zkontrolovat od trenérky co se svalového rozvoje týče a měl bych se více soustředit na biceps a ramena. Nohy přes trenky neviděla, ale osobně jsem s nimi spokojen (na to, že je vůbec silově nejedu) a naopak lýtka mi i pochválila. To už je ale dáno genetikou, otec i bratr je mají také dobré (z jízdy na kole). Já pravděpodobně z x let tréninku nohejbalu a všemožných sportů. Co se ramen týče, tak je pravda, že tam se mi nikdy moc nedařilo nabírat hmotu, takže se na to zítra společně s ní podíváme a co se bicepsu týče, tak tam je ten rozvoj menší samozřejmě proto, že mám časté záněty bicepsových šlach, a proto jezdím biceps víceméně doplňkově.

Dnes kardio hned po ránu (35 minut běh na pásu) a musel jsem koukat, protože takhle vysokou ranní váhu jsem ještě neměl. Včerejší oslava svátku přítelkyně se ale nějak musela projevit.

Aktuální váha: 80,7 Kg (+ 0,2 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes trénink ramena břicha pod vedením trenérky. Břicho už jsem delší dobu flákal, takže to pro mě bylo vysilující, ale ramena mi opravdu bavili. Hodně supersérií, shazovaček, předvyčerpání a ramena jsem cítil jako nikdy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden 1

FEST Pondělí-1a

Bench press
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
☞ 4x60 kg
- 90 s pauza, ok

přítahy VČ v předklonu podhmatem
☞ 6x42,5 kg
☞ 6x42,5 kg
☞ 6x42,5 kg
☞ 6x42,5 kg
☞ 6x42,5 kg
☞ 6x42,5 kg
- 60 s pauza, ok

legpress
☞ 8x85 kg
☞ 8x85 kg
☞ 8x85 kg
☞ 8x85 kg
- 60 s pauza, ok

střídavé zdvihy JČ vestoje
☞ 8x10 kg
☞ 8x10 kg
☞ 8x10 kg
☞ 8x10 kg
- 60 s pauza, ok

kliky na bradlech
☞ 8xBW
☞ 8xBW
☞ 8xBW
☞ 8xBW
- 60 s pauza, ok

cable kneeling crunches
☞ 20x30kg
☞ 20x30kg
☞ 20x30kg
☞ 20x30kg
- 60 s pauza, jel jsem poprvé v životě, ale napohodu

Nějakou dobu jsem to tu tolik nenavštěvoval, jelikož jsem jel převážně podle pocitu a tréninky jsem si nepsal. Zaměřil jsem se v tréninku na horní partii těla a hlavně na prsa, kde se mi podařilo přidat 3cm v obvodu, takže velká spokojenost. Nohy jsem necvičil z důvodů, které jsem psal dříve v logu a také z důvodu neustálého zánětu šlach u holení z florbalu. Nohy leduji a začal jsem brát omegy, jelikož jsem slyšel, že působí protizánětlivě, jinak se jim snažim dopřávat klid.

Jelikož jsem nedávno objevil freimenův "nový" trénink, na který jsem slyšel mnoho chvály, tak jsem si řekl, že se do toho pustim naplno. Aby se neopakovaly časté záněty z florbalu, tak ho na 8 týdnů vypouštím a pokusím se jet pouze FEST trénink (viz http://kulturistika.ronnie.cz/c-20305-freimen-s-fest-nova-generace-silove-objemoveho-treninku.html). Počáteční váhy jsem raději odhadem podstřelil, než abych neměl kam přidávat, jelikož jsem některé cviky již dlouho nejel.

Vytvořil jsem také tisknutelný plán FESTu originálního rozpisu na 8 týdnů, který si s sebou beru do posilky: http://uloz.to/xQCwxKkr/freimenrest-zip
Některé cviky nahradím, zejména přední dřep (zápěstí se ani po roce a čtvrt nezlepšilo a asi už to lepší nebude) za hackenpress (jak radil frei v diskuzi), bench press incline u nás v posilce mi ve dřepu na stojany velmi nevyhovuje na ramena, takže půjdu na multipress incline a výpony na lýtka vzhledem k problémům nejspíše vypustím úplně (lýtka mám geneticky dobrá).

Poslední dobou mi nabírání konečně jde, aniž bych se nějak snažil, může za to jednoznačně společné bydlení s přítelkyní, která mi pravidelně vaří. Od teď tedy zas po nějakou dobu budu pravidelně psát do logu.

Dnešní trénink byl zábavný, soustředil jsem se zejména na nízké pauzy a technicky provedené opakování.

Suplementace: Protein, Kreatin, Gainer, Omega3, multivitamin

Aktuální váha: 81,2 Kg (+ 0,5 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2015 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

FEST Středa-2a

Hluboký dřep
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
☞ 4x40 kg
- 60 s pauza, lehké

tlaky s JČ na rovné lavici
☞ 8x17,5 kg
☞ 6x17,5 kg
☞ 6x17,5 kg
☞ 6x17,5 kg
☞ 6x17,5 kg
☞ 8x17,5 kg
- 60 s pauza, omylem jsem začal víc opáček, lehké

shyby nadhmatem širokým úchopem
☞ 7x
☞ 5x
☞ 5x
☞ 5x
☞ 4x
☞ 4x
☞ 3x
- 90 s pauza, těžké, freimen radil při neodjetí 4x8 odjet to ve více sériích do součtu 32 op.

upažování JČ vestoje
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
- 60 s pauza, ok

upažování JČ v předklonu
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
- 60 s pauza, ok


Trénink v rychlém tempu. Nohy (a obzvlášť hluboké dřepy) jsem opravdu dlouho nejel, takže jsem to podseknul o něco víc, abych první týdny znovu nacvičil techniku a neodělal se tak, že bych nemohl chodit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FEST Pátek-1b

Mrtvý tah
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
☞ 4x85 kg
- 60 s pauza, ok

Hackenpress
☞ 6xk (konstrukce)
☞ 6xk
☞ 6xk
☞ 6xk
☞ 6xk
☞ 6xk
- 60 s pauza, nikdy jsem to poradne nejel, i tak pri velke hloubce slusne davalo

Bench press incline na multipressu
☞ 8x36 kg
☞ 8x36 kg
☞ 8x36 kg
☞ 8x36 kg
- 60 s pauza, sklon 5, ok

Bicepsové zdvihy EZ vestoje
☞ 10x20 kg
☞ 10x20 kg
☞ 10x20 kg
☞ 10x20 kg
- 60 s pauza, makačka

Francouzský tlak obouruč s JČ za hlavou vsedě
☞ 10x12,5 kg
☞ 10x12,5 kg
☞ 10x12,5 kg
☞ 10x12,5 kg
- 60 s pauza, moc mi tento cvik nevyhovuje kvůli propínání loktů, jinak ok

Zdvihy nohou ve visu
☞ 3x15
☞ 3x15
☞ 3x15


Mrtvoly s minutovou pauzou byl opravdu záhul. Normálně se má jet 90s, ale v prvních týdnech to zkouším s co nejmenší pauzou. Silově v poho, ale lilo ze mě jako ze psa :). Ty nohy jsem měl po prvním týdnu pěkně zničené (protože jsem je dlouho necvičil) a sotva jsem je stihnul zregenerovat na dnešní trénink. Váhy jsem první týden na většině věcí podsekl tak akorát, abych si zvykl na nové cviky a jiný počet sérií a pauzy. Tempo tréninku parádní, zatím po třech tréninkách musím říct, že je to velmi zábavný trénink.

Váha mi jde teďka trochu dolu, ale to vůbec neni na škodu, protože břicho už se mi přestávalo líbit. Snažím se poslední týden jíst více čistě, vůbec nepiji alkohol (ani skleničku), piju pouze neperlivou vodu (narozdíl od různých džusů a kol z minulých týdnů) a na břiše je to znát, takže mi to vůbec nevadí.

Jinak dneska bylo v posilce spousta namakanců, co dávali na dřep 220+ v pěkné hloubce a pár dalších, kteří se snažili jet za nima mrtvolu. Jeden z nich se nechal natáčet na maxka a s páskem šel dát 180kg. Takhle ošklivě ohnutá záda jsem už hodně dlouho neviděl, ještě se při zvednutí zasekl tak ve 3/4 opakování v pohybu nahoru a asi 7s nedýchal a snažil se to dát. Nakonec to dal takovým podsednutím a pak dal ještě další dvě s odrazem o zem, ale u toho prvního jsem o něj fakt měl strach, až jsem se na to nemohl dívat. Nedýchat po takovou dobu je tak akorát na omdlení uprostřed opakování a ty jeho záda rovnou do nemocnice. Přijde mi, že někteří lidé se prostě naučili to zvedat blbě a i jejich záda si na ten oblouk snad i zvyknou, jinak nechápu, že ještě dněska chodí (bez pásku by to asi vypadalo jinak).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2015 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden 2

FEST Pondělí-2b

Bench press
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
- 90 s pauza, ok, +2,5kg od minule

přítahy VČ v předklonu podhmatem
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
- 60 s pauza, ok, +2,5kg

legpress
☞ 8x90 kg
☞ 8x90 kg
☞ 8x90 kg
☞ 8x90 kg
- 60 s pauza, ok, +5kg

přítahy VČ k bradě
☞ 8x22,5 kg
☞ 8x22,5 kg
☞ 8x22,5 kg
☞ 8x22,5 kg
☞ 8x22,5 kg
☞ 8x22,5 kg
- 60 s pauza, ok

Dnes sice pěkný trénink, ale včera večer mi začlo trochu škrabat v krku, takže jsem asi neměl ani chodit. Uvidíme, jak to ustojim, ale imunitu mam aktuálně sníženou i podle jiných příznaků. A to jsem nebyl nemocnej už pěkně dlouho.

Váha je sice menší, ale oproti minule je tohle ranní váha, takže spokojenost.

Aktuální váha: 81 Kg (- 0,2 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FEST Středa-1a

Hluboký dřep
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
☞ 4x45 kg
- 60 s pauza, +5kg, z posledních sérií jsem krásně cítil nohy

tlaky s JČ na rovné lavici
☞ 6x20 kg
☞ 6x20 kg
☞ 6x20 kg
☞ 6x20 kg
☞ 6x20 kg
☞ 15x20 kg
- 60 s pauza, +2,5kg, poslední sérii jsem zkusil co to půjde

shyby nadhmatem širokým úchopem
☞ 7x
☞ 7x
☞ 4x
☞ 4x
☞ 4x
☞ 3x
☞ 4x
- 90 s pauza, těžké

střídavé zdvihy JČ vestoje
☞ 8x10 kg
☞ 8x10 kg
☞ 8x10 kg
☞ 8x10 kg
- 60 s pauza, ok

kliky na bradlech
☞ 8xBW + 2,5kg
☞ 8xBW + 2,5kg
☞ 8xBW + 2,5kg
☞ 8xBW + 2,5kg
- 60 s pauza, +2,5kg, ok

cable kneeling crunches
☞ 20x32,5kg
☞ 20x32,5kg
☞ 20x32,5kg
☞ 20x32,5kg
- 60 s pauza, +2,5kg, lehké

Tak jsem prodělal nemoc dlouhou něco přes týden, pondělí jsem ještě radši vynechal a zkusil jsem navázat rovnou tam, kde jsem měl cvičit minulý týden. Díky přítelkyni mi váha nespadla ani o píď, takže jsem spokojenej. Dneska hluboké dřepy jsem cítil pěkně, uvidíme, kam až to půjde. Tempo zase neskutečný (na to, co jsem zvyklej).

Aktuální váha: 81 Kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FEST Pátek-2a

Mrtvý tah
☞ 4x90 kg
☞ 4x90 kg
☞ 4x90 kg
☞ 4x90 kg
☞ 4x90 kg
☞ 4x90 kg
☞ 4x90 kg
☞ 10x90 kg
- 60-90 s pauza, nadhmat, +5kg, lehké

Hackenpress
☞ 6xk +5kg
☞ 6xk +5kg
☞ 6xk +5kg
☞ 6xk +5kg
☞ 6xk +5kg
☞ 6xk +5kg
- 90 s pauza, +5kg, těžké

Bench press incline na multipressu
☞ 8x38 kg
☞ 8x38 kg
☞ 8x38 kg
☞ 12x38 kg
- 60 s pauza, sklon 5, +2kg, ok

upažování JČ vestoje
☞ 10x6 kg
☞ 10x6 kg
☞ 10x6 kg
☞ 10x6 kg
- 60 s pauza, +1kg, ok

upažování JČ v předklonu
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
☞ 10x5 kg
- 60 s pauza, +1kg, ok

Tak dnešní trénink naprostá makačka a zároveň mě to nesmírně bavilo. Motivovali mě hlavně chlapi, co tam jeli dřepy s 220, takže jsem si hned na mrtvolách dal na poslední sérii opáček víc a ještě tam byla rezerva. Úchop držel překvapivě naprosto v pohodě a neměl jsem s ním žádný problém (molitany ftw). Spodní záda mě skoro nebolela a krásně jsem cítil horní.

Po přestávce kvůli nemoci a středečním dřepům jsem měl nohy rozsekané a kupodivu jsem to i přes bolest nějak dával (jel jsem hodně hluboko). Naštěstí jsme šli hned po posilce do vířivky, takže svaly se krásně uvolnily.

Zatím musím říct, že je to asi nejzábavnější trénink, co jsem kdy jel. Těším se na další trénink.

EDIT: aspoň některé hrubky odstraněny


Naposledy upravil 8Shade dne pá březen 20, 2015 10:03 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nic proti, rád te sleduju, ale delej něco s tím pravopisem :' ( mám namysli hrubky, to "mi" namísto mě už jsem se naučil přehlížet:D
_________________
Co zmůžu, to zmůžu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

magnesko ftw, molitany jsou pro holky
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wondra napsal:
nic proti, rád te sleduju, ale delej něco s tím pravopisem :' ( mám namysli hrubky, to "mi" namísto mě už jsem se naučil přehlížet:D

Já bohužel píšu tak, jak mluvim (plzeňák) a také pozoruju, že čím jsem starší, tím se v češtině čím dál víc zhoršuju (asi od té doby, co většinu času píšu hlavně anglicky a tento deník je jediná česká forma mého psaní v běžném životě). Budu se snažit si to po sobě kontrolovat (minimálně i/y) a někdy si zkusím všímat i toho mi/mě.


Naposledy upravil 8Shade dne pá březen 20, 2015 10:55 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
magnesko ftw, molitany jsou pro holky

Magnézko věřím, že je nejlepší, sám jsem ho ještě nezkoušel, ale kde jsem byl, tam bylo zakázané. Takže druhá nejlepší možnost je slabý molitan (perfektní ochrana před strháváním mozolů, pro mě daleko lepší síla úchopu než s rukavicemi). Zatím problém s úchopem není a až bude, tak pojedu střídavý úchop, a tím pádem zas problém nebude :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po březen 23, 2015 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden 3

FEST Pondělí-1b

Bench press
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
☞ 4x65 kg
- 90 s pauza, +2,5kg od minule, poslední dvě série už těžké

přítahy VČ v předklonu podhmatem
☞ 6x47,5 kg
☞ 6x47,5 kg
☞ 6x47,5 kg
☞ 6x47,5 kg
☞ 6x47,5 kg
☞ 10x47,5 kg
- 60 s pauza, ok, +2,5kg

legpress
☞ 8x95 kg
☞ 8x95 kg
☞ 8x95 kg
☞ 8x95 kg
- 60 s pauza, ok, +5kg

Bicepsové zdvihy EZ vestoje
☞ 10x22,5 kg
☞ 10x22,5 kg
☞ 10x22,5 kg
☞ 12x22,5 kg
- 60 s pauza, +2,5 kg, ok

Francouzský tlak obouruč s JČ za hlavou vsedě
☞ 10x15 kg
☞ 10x15 kg
☞ 10x15 kg
☞ 15x15 kg
- 60 s pauza, +2,5kg, ok

Zdvihy nohou ve visu
☞ 3x16
☞ 3x16
☞ 3x16
- 60 s pauza, +1 opak.

Dnes jsem měl velkou radost z benče, protože mi přišel lehčí než minulý týden. Bohužel se trénink hodně táhl, protože byla posilka narvaná k prasknutí a na některé stanice jsem musel čekat i 10 minut. Trénink se tak natáhl až na dvě hodiny.

Jinak jsem zjistil, že někdo tajně čte můj log. V posilce (Avalon, Plzeň) měl dnes někdo položeno asi 8 papírů s tisknutelnou verzí FEST tréninku, kterou jsem vytvořil a propagoval v prvním příspěvku (viz podpis). Dotyčného jsem bohužel v tom mumraji nestihl najít, takže ani nevím kdo to byl a jestli si vůbec píše log tady na ronnie. Ať se mi klidně ozve, můžeme někdy pokecat nebo dát společný tréning.

Při legpressu jsem tak nějak hledal vhodný postoj nohou a hloubku a bohužel se mi to nevyplatilo. Při jednom hodně širokém a hodně hlubokém opakování jsem si nechal sjet váhu až moc na břicho a ucítil jsem takové lupnutí u posledního žebra na levé straně. Občas když to prohmatávám, tak cítím, že kousek žebra lehce poposkočí. Asi jsem si tedy nějak narušil chrupavku, protože občas cítím malý tlak a nutí mi na to myslet. Snad to nic většího nebude.

S váhou jsem naprosto spokojen, jídelníček jsem dodržoval na sto procent a výsledky jsou znát.

Aktuální váha: 81,6 Kg (+0,6 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: po duben 06, 2015 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Týden 2 - ZNOVU

FEST Pondělí-2b

Bench press
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
☞ 4x62,5 kg
- 60 s pauza, ok

přítahy VČ v předklonu podhmatem
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
☞ 6x45 kg
- 60 s pauza, ok

horizontální legpress
☞ 8x75 kg
☞ 8x75 kg
☞ 8x75 kg
☞ 8x75 kg
- 60 s pauza, ok

přítahy VČ k bradě
☞ 10x22,5 kg
☞ 10x22,5 kg
☞ 10x22,5 kg
☞ 10x22,5 kg
- 60 s pauza, ok, omylem jsem zvolil jiné schéma, protože jsem to neměl napsané, má být 6x8

Tak se zase hlásím po snad dvou týdenní pauze. Bohužel jsem byl poslední dobou v práci tak ve stresu, že moje imunita stála za prd, takže jsem od středečního tréninku, co měl být, byl zase nemocný. Drželo se mě to skoro další dva týdny. Jsem si vědom, že můj FEST trénink stál za starou belu, protože jsem byl nemocný za poslední měsíc snad 2,5 týdne, a to jsem teprve začínal týden třetí. Někdy si člověk nevybere.

Dlouhodobý stres si bohužel vybírá svou daň, takže mi trápí tupá bolest v levém podbřišku (naštěstí důvody stresu skončili teďka po několika měsících ve středu). Nevím, jak je to vážné, u doktora jsem nebyl, ale pokusím se zvýšit pohyb tak, abych se stresu co nejvíce zbavil. Podle mého odhadu je to nedokrvení některého orgánu způsobené stresem. Pokud máte někdo zkušenosti s něčím podobným, rád bych slyšel nějaké zkušenosti, jak jste se s tím vypořádali.

Musel jsem také nahradit legpress jeho horizontální verzí, kvůli již zmíněnému lehkému poranění levého žebra. Tím pádem také vynechávám břicho.

Jídelníček jsem i v době nemoci držel (protože vím, kolik jako nemocný obvykle shodím a jak je těžké si vrátit apetit), což se ale podepsalo na mém břiše, se kterým už rozhodně nejsem spokojen. Centimetry radši ani nebudu psát, možná jako zhodnocení FEST tréninku někdy po posledním týdnu. Zkusím zlehka zařadit kardio 2x týdně v netréninkové dny.

Aktuální váha: 81,3 Kg (- 0,3 Kg)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 8Shade - ektomorf - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: