John a jeho plážový sen 8-D


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - John a jeho plážový sen 8-D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> John a jeho plážový sen 8-D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
r@mbo


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 12:40 pm    Předmět: John a jeho plážový sen 8-D Odpovědět s citátem



Takže můj cíl můžete krásně vidět na obrázcích výše
Stručně 10Kg ubrat na pajšlu a přidat v podobě masa všude jinde.
Jsem typ, který rychle přibírá tuk, pomalu maso, pomalu shazuje tuk a rychle ztrácí maso - prostě ideál pro kulturistiku no

údaje a fakta:

28 let
183cm
bechtěrev - nemůžu dřepy, mrtvoly a přítahy předklon bez opory.
81Kg (16% fat a z toho cca 14% přímo na břiše - vše ostatní je prakticky vysekaný)
krátkodobý cíl je: 80Kg a 5% fat + bronzová textura
práce: 3 směny Škoda auto, nyní obsluha CNC, takže po lince docela pohodička
současná aktivita: říjen-listopad - běh + fullbody ve venkovním fitku
listopad-prosinec - už posilka dělená na vršek a spodek + 30min aero
nyní od pondělí najíždím objem:

út: záda, triceps ... čt: kozy, biceps, břicho ... so: nohy, ramena

cviky:

shyby 5x7-12, jednoručka v předklonu 4x10, horní kladka na hrudník 4x10, hyperexstensions 5x12

kliky na bradlech 5x7-12, jednoručka za hlavou obouruč 4x10, kladka lanový úchop 3x12

rozpažování kladky 2x15, bench 5x7-12, jednoručky na šikmý 4x10, rozpažky na rovný 3x12

EZ činka 4x10, jednoručky střídavě 3x10, kladiva střídavě 2x12

empair, zkracovačky apod. - 8x15

předkopávání 4x12, hackeny 5x7-12, legpress 4x10, zakopávání vleže 5x12, lejtka ve stoje 4x14, v sedě 3x14

upažování 5x12, tlaky multipress za hlavu 5x7-12, přítahy osy k bradě 4x10, upažování na zadní rameno vleže 6x12.


jídelníček: okurka salátovka, paprika, jabko, pomeranč, ultrazrnej lisovanej chleba, rýžová kolečka se sójou, rýže různá, těstoviny různý, brambory, bio musli (žádný čokapík, cini mini apod, poctivý zrní), ovesná kaše, mlíko, syrečky, eidam 20-30%, cottage, mozzarela, tvaroh, vejce, tuňák, kuřecí 50% vepřový 25% a hovězí 25% + jednou tejdně v práci jako příloha 6x knedlik

večer sem teda napíšu co jsem všechno žral a cvičil a jaký z toho mám pocit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 12:44 pm    Předmět: Re: John a jeho plážový sen 8-D Odpovědět s citátem

slyšel jsem, že tvůj tréning trvá 4 hodiny... zkoušel si už někdy tréning cca 45 minut, 30s pauzy mezi sériema? když už něco, tak bys měl o téměř 200 minut víc času na zachraňování slečen na pláži
nahoru
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no měl jsem pauzy 1,5 minuty na nejtěžší výcekloubový cviky, 1 minutu na ty cviky po nich a 30 sekund na ty nejlehčí izolovaný cviky (třeba u noh: dřepy, legpres a předkop) ... 30s u všech nejtěžších objemovejch sériích asi nedám - to dám dřepy 10 op, pak 3op a po dalších 30s to na mě rovnou spadne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:18 pm    Předmět: Re: John a jeho plážový sen 8-D Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
slyšel jsem, že tvůj tréning trvá 4 hodiny... zkoušel si už někdy tréning cca 45 minut, 30s pauzy mezi sériema? když už něco, tak bys měl o téměř 200 minut víc času na zachraňování slečen na pláži


S tímto souhlasím. Se sparingem takhle jezdíme, jen u nejtěžší poslední sérky je pauza cca 1 minutu až minutu a půl. Jinak se hned točíme. Odjedu já a hned jede on. Hlavně je to prima u nohou. :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a bavíme se tu pořád o čistě objemovým tréninku pro maximální růst aktivní hmoty? to už mně přijde jako tvarovačky/rýsovačky s nižšíma váhama tyhlensty 30s pauzy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jedem lehce upravený Dorianův H.I.T - je mi jasný, že zase spousta lidí to odsoudí, že FB a já nevim co je lepší, ale mě i sparingovy vyhovuje toto.

Na YT můžeš najít všechny partie. Základ máme stohoto, bylo to i tady na ronnie jako článek, ale nemohu to najít.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo Mastere, ale ty jsi úplně jiná liga než drtivá většina fóra :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 5:06 pm    Předmět: Re: John a jeho plážový sen 8-D Odpovědět s citátem

r@mbo napsal:


Doufam ze je tohle jen nejaky nejapny vtip nebo ironie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord Martas: ten klip jsem v křečích, díky za zkažený trénink
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže dneska jsem vstal před 11, loupnul jsem do sebe 100g cell-techu a 1,5L vody, pak (13.00) jsem si dal 250g vepřovýho stejku s minimem tuku + 250g pečenejch brambor s minimem tuku, hodinku jsem pospal, vstal, rozkoukal se, zařval a šel do posilky (15-16.00), v 16.30 jsem to zalil opět cell-techem + 1,2L vody a nyní píšu můj trénink, jíst budu ještě syrečky 100g + ultrazrnej chleba 100g, 250g stejků + 1 okurka, proteiňák a před spaním tvaroh 250g nízkotuk.

28.12:

schyby s dopomocí (1 cihla = 5Kg)
6 cihel - 14x
5 cihel - 12x
5 cihel - 10x
5 cihel - 8x
6 cihel - 10x (zde byl největší problém udržet se, selhával mně úchop a 100% jsem se tak nesoustředil na techniku a prociťování smrštění svalů)

přítahy jednoručky předklon
20 Kg - 9x (moc těžké)
17 Kg - 10x
17 Kg - 10x
15 Kg - 12x (zde jsem pocítil ochablé rotátory trupu, šikmé břišáky - měly co dělat aby udržely správně zafixovanou polohu trupu při cviku - záda krásně napuchlý, ale i biceps a předloktí)

stahování kladky na prsa
5 cihel - 12x
5 cihel - 12x
5 cihel - 12x (krásně jsem to procítil, vždy na 2s sekundy zastavil na prsou a měl jsem z toho dobrej pocit)

pořád jsem měl pocit, že to není hlavně kolem lopatek a mezi nima úplně ono (véčko bylo k prasknutí) a tak jsem si dal navíc mimo plán ještě 2 série:

veslování spodní kladky s širokou tyčí fixovanou na lyžinách k hrudníku
3 cihly - 12x
3 cihly - 12x (opět u hrudníku apoň sekundu podržel)

a konečně jsem byl s horníma zádama spokojen

tak jo přešel jsem k hyperextenzní lavici a dal si tam 5 sérií po 12-8 opakováních - zjistil jsem že mám vzpřimovače hodně ochablé a měl jsem tam problémy i bez nějakého kotoučku..

tak jsem si záda protáhnul ze všech úhlů - cca 5 minut a vrhnul se na triceps:

kliky na bradlech s dopomocí (cihla = 5Kg)
5 cihel - 14x
4 cihly - 12x
3 cihly - 9x
3 cihly - 7x
3 cihly - 7x (po tomto už jsem měl tricepsy jako šutr, ale tělo už se začínalo klepat a dostávat absťák na cukřík - já mu ale řek: hovno! a přešel jsem k jednoručkám...)

tlaky za hlavou v sedě s jednoručkou obouruč
20Kg - 10x
20Kg - 8x
20Kg - 8x
20Kg - 6x (triceps už mně prakticky vypnul a odmítal spolupracovat - já mu říkam už jen chvilku už jen 3 série na kladce..)

tricepsová kladka s kokosovými ořechy na koncích: (cihla = 5Kg - 2x překladkované)
5 cihel - 12x
4 cihly - 12x
4 cihly - 10
a ještě jsem mu dal 4 po 10ti

zařval jsem a s napuchlejma zádama a tricákama jsem kráčel jako nosič melounů pomalým ale jistým krokem z posilky, cestou jsem strečoval tricáky s úsměvem na tváři po velmi procítěném a poctivém tréninku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikski


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ultrazrnej chleba

to je proboha co ? ten pojem vidim poprvi v zivote
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já mám přímo tento lisovanej ultrazrnej chlebík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle bude super log
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
r@mbo


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dneska jsem v 7.00 vstal, šel na záchod a protažením zjistil, že po včerejším tréninku zad a tricepsů mě nejvíc bolej bicepsy , ale skoro stejně i záda po stranách i mezi lopatkama a zadní rameno - což mě potěšilo - naopak triceps nebolel vůbec, měl jsem hlad a tak jsem si udělal sacharidovo-proteinovou snídani: ultrazrnej chleba + 3ks rýžových placek se 100g cihly a mozzarelou, zapil to 0,5L vody a v trávil jsem v posteli u napínavého filmu Štvanec.. nedokoukal jsem a usnul.. 13.00 probuzení, chvíli jsem blbnul na netu a šoupnul do sebe cell-tech, od 15:00 do 16:00 jsem makal na eliptickém trenažéru na 130tepů, to mě trošku rozhejbalo a přidal jsem ještě 10 minut strečingu - měl jsem z toho dobrý pocit, udělal jsem si těstoviny s tuňákem + jedno jabko a jeden pomeranč + 1,2L čaje zeleného, kouknul se z postele na 2 díly futuramy a teď píšu tenhle LOG, ještě si dám 4ks rýžových placek s cihlou 100g, proteiňák a před spaním (cca 21-22) vanu tvarohu.. zítra mně čeká trénink koz, bicepsů a břicha + 30 minut běžkovače - na to už se docela těším, jen mě děsí ta bolest bicepsů respektívě jejich úponů na předloktí..

teď mám největší problém s rukama - konkrétně že při vícekloubových cvicích mně odchází pomocný svaly (bicák, tricák) dřív než hlavní partie na kterou se zaměřuju (záda, prsa, ramena) u prsou a ramen to řeším jednoduše: izolovaná předúnava (protisměrný kladky, upažování) ale u zad jsem to ještě nevykoumal - jak je předunavit bez zapojení bicepsů

ok tedy shrnutí dnešního dne:

7:00 - ultrazrný chleba 1 plátek + rýžové placky 3ks + cihla 100g + mozaréla velká
dospání
13:30 - cell-tech 100g + 1L vody
15-16:00 - běžkovač mírné tempo + protahování
16:30 - těstoviny + tuňák giana kusy v rostl oleji + jabko + pomeranč
18:30 - 4ks rýžových placek + cihla 100g
20:00 - proteiňák nitro-tech 30g
21:30 - tvaroh 250g
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - John a jeho plážový sen 8-D Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: