Cesta k metě číslo 75


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta k metě číslo 75
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Seš si jistej, že ses koukal na mě? Na naší chatě chytíme možná tak rýmu, maximálně Českou televizi, ale internet?


Ano naprosto, tak si tu nevymyselej bachorky o chate.

Jinak k forme. Ok pribral jsi, coz je patrne, ovsem to nic nemeni na vecech, co jsem psal na predchozich x strankach.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj nabral, od té doby, co jsem změnil trenink a začal se soustředit na kvalitu než na kvantitu....jak v treninku tak v jídle, jen mě mrzí regenerace (nedostatek spánku)

na chatě jsem byl a internet tam opravdu nemám tak to nechápu, že jsem byl online...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak sem se po dlouhé době podíval do tvého logu, jak si vedeš a upřímně, jsem dost zklamaný.
Vím, že si měl anorexii, ale stejně tak vím, že si měl kdysi necelých 100kg, takže víš, jak se stravovat a jak cvičit, aby sis udržoval tělesnou váhu, to co tady ale předvádíš, mi fakt hlava nebere, sleduji tě od Února minulého roku a za tu dobu si přibral cca 12kg? Není to špatné číslo, ale vzhledem k tomu, že si byl "kost a kůže" je to fakt málo. Poslední tvé fotky z října a z ledna mě dost zarazily, protože na to že kvalitně jíš a cvičíš, je to dost hrozný. Něco nám tu musíš tajit, nebo s něčím lžeš, jinak si tvé pokroky nedokážu vysvětlit. Já jako ektomorf, který začínal na 58kg vím, že to je těžký, ale za tu dobu, co se snažíš vrátit do starých kolejí, si měl být úplně někde jinde, zvlášť když si měl kdysi těch necelých 100kg a dostáváš tu rady od dost zkušených lidí. Přijde mi, že to nikam nevede.
Promiň, ale začínám souhlasit s kubazem a jeho poslední větou. Tak se prosím tě nad tím vším zamysli a hlavně nad sebou. Myslíme to s tebou dobře.
_________________
..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co, ty ranni plany o ozdravovne te uz opustily, ze jsi to smazal? Co krevni testy?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začal jsem hledat nějaké to řešení, sedli jsme si doma, a po vyslechnutí toho, že jsou rádi, že takhle nabírám a že jsou za to rádi jsem si řekl, že není třeba házet tu dřinu, kterou jsem kvůli tomu podstoupil, za hlavu.

Krev mě až překvapila, čekal jsem obvyklé ...máte málo cukrů atd atd
ale vše je v pořádku, což mě potěšilo. I ten cukr se srovnal.
Také jsem řešil mojí nespavost a dostal jsem dost doporučení, co mám zkoušet, od bylinkového čaje s medem před spaním pres večerní procházku az po vecernim lehkem cviceni na unavení ........ uvidíme, snad něco zabere

Co se týče výkonu v posilovně, tak Benchpress stoupá neustále cítím víc a víc síly. Dřepy a Mrtvé tahy se zatím učím s lehkými váhami a i tak jsem rád za ty dny, kdy nemám v treninku dřep, protože mě pak bolí nohy a zadek ještě do dalšího treninku, kde ty dřepy jedu...


smazal jsem to, protože bych tu měl spíš psát asi ty treninky a zlepšení než nějaké osobní problémy, ty nikoho nezajímají.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pis si co chces, me osobne nezajimaji uz ani ty treninky, protoze jak jsem psal nedavno, s tebou jsem uz skoncil, ale jine to treba zajimat bude a treba ti budou i nadale radit nez jim z tebe hrabne.
Takze hodne stesti
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pis si co chces, me osobne nezajimaji uz ani ty treninky, protoze jak jsem psal nedavno, s tebou jsem uz skoncil, ale jine to treba zajimat bude a treba ti budou i nadale radit nez jim z tebe hrabne.
Takze hodne stesti


Díky
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

upřímnost se cení
_________________
..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MiKra napsal:
upřímnost se cení


jj, není nad ní
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pis si co chces, me osobne nezajimaji uz ani ty treninky, protoze jak jsem psal nedavno, s tebou jsem uz skoncil, ale jine to treba zajimat bude a treba ti budou i nadale radit nez jim z tebe hrabne.
Takze hodne stesti


Drape, ty si s ním už skončil asi 3x už a pořád se ho tu na něco ptáš.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:


Drape, ty si s ním už skončil asi 3x už a pořád se ho tu na něco ptáš.


Ja jsme skoncil s tim, ze mu budu pomahat a radit, ale nerekl jsem, ze mu sem nebudu psat pripadne se ho neco ptat, pokud me to bude zajimat. Rano tu byl dlouhy post o tom, jak jsou z nej doma vsichni na nervy, protoze je vecne unavenej a nestastnej nebo co to psal a ze se rozhodl, ze si najde nejakou ozdravovnu a pak to smazal, tak me zajimalo, jestli to jeste plati nebo to byla jen nejaka ranni deptka.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem to četl. Ozdravovna je pro něj blbost, stačí si domluvit sezení s psychologem, Pavelito má tělo a organismus v pořádku, problém vězí v hlavě a dokud nezapracuje na tomhle, tak tu každý radící ztrácí čas.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiKra


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, taky bych to tak nějak shrnul :) (taky sem četl to o té ozdravovně, pozdě si to smazal )
_________________
..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cmtr2©®


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2012 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady to neustále "frčí" ve velkém stylu vidím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so leden 07, 2012 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerejší den - odpočinek ( tento týden jen dva tréninky nechávám svaly odpocinout, trošku polehavam a dodržuji objemovy jídelníček)

SNídaně 120g ovesne vločky banán a mléko
Svačina 120g zapekane šunky a dvě housky
Svačina 2 - 100g šunky s brokolici a 2krajíce chleba
Oběd - sáček rýže a 100g hovězího plus kečup
Svačina - cottage borůvka a kornbageta velká tmavá
Večeře - rýže kuřecí a brokolice plus troška kečupu a ligt tatarka
PŘed spaním - bageta velká tmavá a 250 tvaroh lžíce marmelady, a odměrka banánového proteinu pharma whey v 250 ml mléka.
Noční svačinka 240g piskot a 200g cottage pilos se skořici
Včera jsem "opřel" den zejména o maso. Dnes hodím vajíčka, syrečky, jogurt hollandia, apod.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: