Dotaz k lehkému nabrání objemu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz k lehkému nabrání objemu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Dotaz k lehkému nabrání objemu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seer


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 1:43 am    Předmět: Dotaz k lehkému nabrání objemu Odpovědět s citátem

Zdravím, měl bych určitý dotaz...k úvodu bych rád řekl, že jsem si tuto sekci pročítal, ale nenašel přesně to, co hledám...pokud to tu je, tak se omlouvám. Nikdy jsem necvičil (pokud nepočítáte poweball) a tak neznám ani nějaké pojmy apod. Jen jsem fanoušek tetování a za cca 3 měsíce jdu na rameno (kousek nad loktem začátek až skoro ke krku) no a zajímalo by mě nějaké cvičení, kterým bych dosáhl zvětšení (alespoň trochu) objemu/obvodu ruky v místě, kde jsou bicepsy a tricepsy (nevím jestli ještě něco dalšího, opravdu to neznám ). Rozhodně nechci nějaké vyrýsování, jen prostě zvětšit malířské plátno Nějak tímto stylem (nečekám že dosáhnu objemu jako chlápek na obrázku, ale aspoň se trochu tomu přiblížit)

tattoos-and-art.com/wp-content/gallery/maori-tattoos/006_large.jpg

Nějaké speciální přípravky a doplňky stravy předpokládám kvůli tomuhle brát nemusím ne? Jde tedy tohoto nějak dosáhnou jen pomocí cvičení s vlastní váhou nebo s činkami? (nějaké doma mám, do posilovny chodit nechci). Ocenil bych třeba i popis/odkaz jaké cviky dělat, v jakém počtu apod. Předem děkuji za odpověď, kdyby bylo potřeba nějaké další info, tak dodám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle je opravdu zvláštní dotaz..

Prvně bych asi řekla, že jen do rukou se takto nabrat nedá (stejně jako se jen na rukou zhubnout nedá)...předpokládám ale, že nevíš jak asi vypadá zbytek těla toho muže na obrázku, a předpokládám, že bys raději tu ruku měl svalnatou a ne tučnou. Takže pokud to myslíš vážně, najet na objemový kvalitní jídelníček a cvičit doma s těmi činkami teda..
Ovšem opět, "do posilovny chodit nechci" (neznám důvod) je něco jako "chci svatý grál ale chodit po světě kvůli tomu nebudu"...
Takový objem bez pořádných vah se cvičením s vlastní vahou nebude...
Malé váhy = malé svaly (Cizopasnika cituji mám dojem?)

Pak je tu druhá možnost...žrát a prasit se a být tučný. To je ta nejhorší varianta které bys pak mohl litovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seer


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Merrao napsal:
Tak tohle je opravdu zvláštní dotaz..

Prvně bych asi řekla, že jen do rukou se takto nabrat nedá (stejně jako se jen na rukou zhubnout nedá)...předpokládám ale, že nevíš jak asi vypadá zbytek těla toho muže na obrázku, a předpokládám, že bys raději tu ruku měl svalnatou a ne tučnou. Takže pokud to myslíš vážně, najet na objemový kvalitní jídelníček a cvičit doma s těmi činkami teda..
Ovšem opět, "do posilovny chodit nechci" (neznám důvod) je něco jako "chci svatý grál ale chodit po světě kvůli tomu nebudu"...
Takový objem bez pořádných vah se cvičením s vlastní vahou nebude...
Malé váhy = malé svaly (Cizopasnika cituji mám dojem?)

Pak je tu druhá možnost...žrát a prasit se a být tučný. To je ta nejhorší varianta které bys pak mohl litovat.


V pořádku, pokud to jen tak nejde, stačí říct hned...vyřešeno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti moc neporadím, ale napíšu ti svůj názor: nenech si dělat tetování (zrovna takový viditelný typ), pokud na to nemáš tělo.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Já ti moc neporadím, ale napíšu ti svůj názor: nenech si dělat tetování (zrovna takový viditelný typ), pokud na to nemáš tělo.

proč?:D pokud sem nedá fotku, tak se mu smát nebudem


Buď dej velkovýkrm, nabereš tuk, budeš tlustý čuně a budeš vypadat jako ten špekoun na fotce, nebo cvič normálně, za 3 měsíce nabereš možná tak 9 kilo, když budeš cvičit a jíst fakt dobře a uvidí se :D

Pokud ale řešíš to, co řešíš, tak platí rada Frozze
nahoru
Bombay


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolikáté je to tvoje tetování? Kde všude máš předchozí tetování?

Pokud je to totiž první kerka, jdeš na to klasicky začátečnicky a to blbě.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr.Samorost


PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najskôr som čakal že na tej fotke uvidím poriadnu ruku prekvapenie bolo veľké to nieje veľký objem to je proste tučná ruka.

Teraz budem citovať jednu moju kamarátku a je to dobrá rada.
"počkaj s testovaním kým nebudeš starší aspoň 25-27 rokou keď budeš mat utriedený názor na svet a na to čo chceš potom sa daj kľudne potetovať celý"
Síce neviem koľko máš rokou či máš už tetovania atď. ale je to dobrá rada mne to pomohlo od zbytočného vyhodenia 20k za hlúpe tetovanie ktoré by mi tak do konca života krásne zaprasilo ruku, hruď a krk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz k lehkému nabrání objemu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: