zablokované žebro


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zablokované žebro  Úvodní stránka -> Ostatní -> zablokované žebro
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
švadla


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
švadla: Kid ti hezky všechno řekl,ale to tě nenaučili autoterapii jsi si to mohl odblokovat sám?


Mechanik ti taky neřekne, jak si můžes opravit auto sám ;) Navíc těžko poznám jak ho mám stočený... Ale pokud víš jak na to, budu rád za každou radu.
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Poman


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

švadla napsal:
Poman napsal:
švadla: Kid ti hezky všechno řekl,ale to tě nenaučili autoterapii jsi si to mohl odblokovat sám?


Mechanik ti taky neřekne, jak si můžes opravit auto sám ;) Navíc těžko poznám jak ho mám stočený... Ale pokud víš jak na to, budu rád za každou radu.


To je ovšem špatnej přístup. Základní sice je odstranit příčinu,ale když se to nedaří tak snad je lepší když si člověk může pokuď možno pomoct sám. Jako chodit každou chvíli někam aby mě odblokovali žebra to mi nepřijde moc ok.

Je jasný že 70 babičku nebudeme učit jak si odblokovat C4, ale mladej a sportující by automobilizaci žeber dát mohl:) Navíc to jde tolika způsoby, přes lopatku, přes hrudní páteř, Mojžíšová je taky dobrá a navíc docela jednoduchá.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Saphenus


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kid, poman kde by sa dali naucit tie techniky na odblokovanie? je na to dajaka lekarska literatura alebo sa to da naucit iba osobne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zablokované žebro Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: