Začátečnický dotaz po 1001.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Začátečnický dotaz po 1001.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Začátečnický dotaz po 1001.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pejzub


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 5:02 pm    Předmět: Začátečnický dotaz po 1001. Odpovědět s citátem

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na pár věcí co mě zajímá, tak doufám že mi pomůžete. Měřím něco málo přez 192cm a vážím 84kg. S posilováním sem začal minulý rok v létě, posiloval jsem zhruba 3 měsíce, ale bez pořádné stravy - nezdrvá jsem omezil, ale ty gramáže byli hrozný (když se kouknu zpátky myslím že sem měl v průměru tak 300-400 komplex. sacharidů a tak 50g bílkovin denně). Potom jsem z končil, ztráta motivace, "stagnace", žádný výsledky, znáte to. (Výsledky byli, ale nepatrný - teďka s odstupem to zase tak hrozný nebylo) No, uběhlo necelýho půl roku flákání a já zjistil že sem kvalitně nakynul ( +-92kg) a rozhodl jsem se že do toho půjdu znova, lépe a se vším všudy. Jelikož jsem chtěl zhubnout, řekl jsem si že zkusím sach. vlny. Zhruba od Vánoc jsem začal, od nového roku jsem začal jíst 100% čistě (čili 21 dní zhruba). Kila ubývaly, pas měl menší obvod, všechno šlo celkem pěkně, ale pak jsem otevřel tohle fórum, že si přečtu zase něco nového, a myslím že jsem udělal spíš chybu. Hrozně sem si zamotal hlavu, někde píšou něco, v dalším topicu zase říkají opak, proto bych se chtěl zeptat přímo na mě.

Někdo může říct že 84 (nynějších) kg není na 195cm nějak hodně, ale jde mi o to že to je vidět. Řekl bych že mám hrozně málo svalové hmoty vzhledem k mým vrstevníkům (19 let), protože na břichu, stehnech a ceckách to prostě vidět je na první pohled. I přesto že sem shodil nějakých 8kg, a zmenšil obvod pasu, tuků je pořád strašně moc. Držím si 180g bílkovin denně, a chodím 3x týdně do posilovny, a řekl bych že za ty 3 týdny jsem vyrostl jako z vody - začínají mi být vidět žíly na místech kde byli do teď schovány pod tukem, bicáky, tricáky, víceméně všechno je líp vidět když zatnu, a navíc jsou i o něco vetší než na začátku. Jde mi hlavně o to že jsem se někde dočetl že je nesmysl shazovat váhu, že by bylo lepší začít objemem a potom na jaře začít rýsovat, někde zase že nejdřív shodit tuky, a začít přibírat zdravě. Taky jsem viděl názor že dělat sach. vlny v zimě je nesmysl, a je lepší je dělat na jaře kvůli motivaci a tak.

Cvičím 3x týdně - pokaždé dvě partie po 3 cvcích a 10 opakováních, na začátku vždy aspoň 10-15min běhu, na konci 5-10min. Ve volných dnech 2-3x týdně aspoň na půl hodinky běhat (krásně se mi zvedá fyzička, den ode dne naběhám víc, a rychleji).

Jídelníček:

Ráno - 2 celá vajíčka + 3 bílky
Svačina - 100-150g Kuř. prsíček
Oběd - 100-150g filé z tresky, ppř tuňák ve vlastní šťávě
Svačina - 100-150g Kuř. prsíček
Večeře - většinou po tréningu - 30g WPC 80 Protein (v mléce 400ml)
Na noc - 250g odtučněného tvarohu

A s postupnými vlnamy akorát přidávám rýži/těstoviny, ppř. ráno vločky navíc, nebo nějaký jogurt. Vlny jedu 50 100 200 250 300 400 a dokola.

Zajímá mě tedy co mi doporučíte jako pokračování. Zatím sem byl s výsledky strašně spokojen, ale jak řikám začal jsem pochybovat, tak se radši zeptám. Je mi jedno jestli přiberu nebo shodím, důležitý je pro mě výsledek, že se sám za sebe nebudu muset stydět. Klidně se ještě budu půl roku schovávat ve velkých mikinách aby si toho nikdo nevšiml, a až potom začnu rýsovat a všem vytřu zrak, nebo jestli se ořežu až na kost, a pak mě ostatní nebudou stíhat sledovat růst k mohutnosti. Jde mi jen o váš názor, co je pro mě lepší? Postavou jsem určitě endomorf - už okolo té 250-300 vlny začínám jít s váhou nahoru než dolů.

A na základě vybrané cesty, bych se chtěl ještě zeptat na nějaké suplementy, které by mi mohli pomoci.

Snad to je vše a na nic důležitého sem nezapomněl... tak vzhůru do mě

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Začátečnický dotaz po 1001.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: