Spánek-intr


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Spánek-intr  Úvodní stránka -> Trénink -> Spánek-intr
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Budou ty 3 roky na intru nekvalitního spánku mít nějaké následky?
Ano
38%
 38%  [ 8 ]
Ne
61%
 61%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tělo si zvykne ... ať už na pravidelných 8 hodin (ti šťastnější), nebo 6 hodin...
Jo a ohledně těch 15-30min "po obědě" - přečtěte si něco o REM/NREM fázi spánku (90-110min = 1 cyklus)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rem nerem, 30 minut sem tam bodne, delší dobu přes den to je naprd, protože se pak musím probouzet hodinu
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:

Jo a ohledně těch 15-30min "po obědě" - přečtěte si něco o REM/NREM fázi spánku (90-110min = 1 cyklus)


Co tim jako chces rict?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trhanec napsal:
...Nebo si kup i klapky na oči :)...


kurňa tak se to menuje :D já si zaboha nemohl vzpomenout xD
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BumbleBee


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:

Jo a ohledně těch 15-30min "po obědě" - přečtěte si něco o REM/NREM fázi spánku (90-110min = 1 cyklus)


Nemusi to byt ale pravidlo, niekedy mam pocas 6hodinoveho spanku 6-7 faz. inokedy pocas 8hodinoveho faz max 5. Mozno na to je odborne vysvetlenie, ale nechce sa mi to studovat :D

(Merane sleeptrackerom)

EDIT: s tym zvykom je to zlozite. Po tych rokoch sa uz sice budem bez budiku v rozmedzi cca +-15min ale ked spim malo cez den si to pyta svoju dan, a ta sa prejavi aj pri sporte, uceni alebo inych cinnostiach, nehovoriac o dopade na CNS
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím proč, ale nezažil jsem špunty do uší, který by skutečně fungovaly. Vlastně mi to jejich zvukové omezení přišlo minimální.

Osobně jsem situace, kdy někdo na intru či hotelu o půlnoci na chodbě něco vesele řešil......prostě nezkousl, a šel jim zavřít hubu. Protože mě osobně těch 6 hodin stačilo max třikrát po sobě...a dost.
Já patřím mezi lidi, kteří spánek milují. Mám rád ten pocit malátnosti a únavy při usínání a pocit, že mám před sebou neomezený počet hodin spánku.
A co se týká dospávání, tak je to tak, že sice třeba o víkendu dospíš deficit sesbíraný za 3-5dní, ale to neznamená, že tě to v ony všední dny nepoznamenalo a váš výkon (pracovní či sportovní) nelimitovalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Nevím proč, ale nezažil jsem špunty do uší, který by skutečně fungovaly. Vlastně mi to jejich zvukové omezení přišlo minimální.



Ja ano, ale to mel deda nafadovane zasoby kdoviodkud a ty se uz davno nevyrabi. Ty soucasne, co se daji koupit treba v lekarne jsou opravdu jako bys v uchu nic nemel. Fungujici alternativa je mokra vata do usi. S tim spim kazdou noc uz nekolik let a funguje spolehlive. Utrhnu kus vaty a namocim ho vodou, je z toho pak takovy chuchvalec, ale velikostne to musi byt primo do ucha. Zvuk z okoli to izoluje perefektne.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 1:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BumbleBee napsal:

EDIT: s tym zvykom je to zlozite. Po tych rokoch sa uz sice budem bez budiku v rozmedzi cca +-15min ale ked spim malo cez den si to pyta svoju dan, a ta sa prejavi aj pri sporte, uceni alebo inych cinnostiach, nehovoriac o dopade na CNS


VsaK neni duvod, proc by sis odpoledne, pokud mas cas, nemohl jit na pul hodiny zdrimnout. To je naprosto v poradku a pokud jsou tu taci, co spi podle nejake prirucky ci navodu nebo na zakladne nejnovejsich vedeckych poznatku, tak at si tak spi.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Nevím proč, ale nezažil jsem špunty do uší, který by skutečně fungovaly. Vlastně mi to jejich zvukové omezení přišlo minimální.


Napadaj me spunty, co pouzivaji rockovi hudebnici ve zkusebnach, ja osobne je nepouzival (a ted uz nehraju) ale ze zkusenosti ostatnich, co hrali a hrajou, aspon nektery znacky docela obstojne fungovaly, resp. ramus ve zkusebne to ztlumilo na prijatelnou mez.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Normální špunty, který se fasujou v armádě nebo v jakýkoliv fabrice jsou dostačující. Co jsem chodil na brigádu, tak jsme tam fasovali špuntů kolik jsme chtěli, tak jsem si vždycky pár kusů nabral na doma :)

Myslím, že se tydle "průmyslové" budou dát někde normálně sehnat a řekl bych, že je to velkej rozdíl oproti nějakejm lekarnickejm, protože jsem stál vedle rozběhnutý mašiny a skoro sem ji neslyšel :))
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Spánek-intr Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: