Měřič tepové frekvence v posilovacím tréninku.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Měřič tepové frekvence v posilovacím tréninku.  Úvodní stránka -> Trénink -> Měřič tepové frekvence v posilovacím tréninku.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prasopes.


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ho dělal ráno a nezdálo se mi, že by to nešlo nebo že bych měl nějaké problémy, dle měření po konci tréninkového cyklu jsem nakonec byl na tom opět líp se svalama (přírůstek cca 2kg) a ochuzenej o asi 2kg tuku tzn. váha stejná jen S:T jiný (což bylo cílem), takže jsem byl spokojenej :)

Myslím si, že ty kecy o tom, že by se ráno nemělo je blbost. (teda v okamžiku kdy tvůj trénink HIIT trvá pár minut...rozdíl to je u hodinového HIITu, ale osobně to se mi zdá jako blbost kdykoliv :D)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pro upresneni:

HIIT - high intensity interval training
LISS - low intensity steady state (cardio)
HISS - high intensity steady state (cardio)


-nejcasteji lide delaji asi LISS, coz je vidmo v posilovnach a je to takova ta klasicka kulturisticka aerobka (pro me osobne silena nuda). Nejvetsi smysl to ma delat po treninku nebo rano na lacno, ale aby to melo nejaky poradny efekt, musi se tomu venovat vice casu, kdy je v krvni mene cukru a svalovy glykogen je po treninku trochu vycerpan. Posledni dobou se rozmohl i HIIT, to jsem delal jeste pred par mesici, ale dnes uz mne na to muj rotoped nestaci. HIIT neni v posilovnach az tak casto k videni, protoze jsou na to lide asi lini a nebo casto ani nevim, ze neco takoveho existuje, protoze kdykoliv se s nekym bavim o aerobce, tak vzdy mluvi jen tepove frekvenci v zone pro spalovani tuku. Vyhody to ma jednak ze se tim usetri cas, jednak pro fyzicku a take je tu lepsi after burn effect nez u LISS. Osobne mam nejradeji a nic jineho uz nedelam tu treti moznost HISS, protoze je to alespon pro me sileny masakr :) a spalim pri tom celkove nejvic energie, jak behem samotneho treninku tak verim, ze i po nem. Ale ne kazdy dokaze drzet dlouhou dobu TF na 80+ % MTF, to uz je pak jen o trenovanosti.


Jinak jak uz jsem psal mockat, spousta lidi se te aerobky celkem nesmyslne boji, boji se, ze pri ni ztrati svaly, ale pokud ta aerobni zatez neni opravdu prehnana at uz se celkoveho mnozstvi a intenzity tyka, tak ty obavy jsou opravdu zbytecne.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crewe


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No moje HIIT, trvá cca 25-30min odpoledne a ráno jsem to zkrátil na 15min. Myslím, jako kompletní trénink nasednu - sesednu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crewe


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

EDIT pro Drapa: Já se o svaly nebojím, mě jde o to spálit, co nejvíc tuků ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crewe napsal:
EDIT pro Drapa: Já se o svaly nebojím, mě jde o to spálit, co nejvíc tuků ;-)


Tak proste co nejvic makej a hotovo. :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Měřič tepové frekvence v posilovacím tréninku. Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: