I need help



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - I need help  Úvodní stránka -> Začátečníci -> I need help
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quejcik


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 2:30 pm    Předmět: I need help Odpovědět s citátem

Zdar všichni, potřeboval bych prosím poradit, jak co nejefektivněji a nejbezpečněji cvičit/posilovat. Píšu sem hlavně proto, že to potřebuji skloubit s problémy, které mám...a to sou:
- špatná buněčná imunita (když sem někdy začal trochu posilovat, tak sem to jednou přehnal...moc se vyčerpal a onemocněl...než sem byl zas v pořádku trvalo to třeba měsíc...pak než se zas do toho dostal...pak zas onemocněl..takový bludný kruh:D)
- mírná skolióza zad
- slabé klouby
- alergie na laktózu (=zkomplikovaný příjem bílkovin..jedině tak přes maso, soju, čočku...)

Je mi 20 let, mám 195cm a 84kg...postava spíše vyhublá, nepříliš sportovní...
Cíl tréningu: za půl roku cca získat +6kg svalové váhy...hlavně na ruce a záda a nějakou tu fyzičku trochu

Momentálně sem začal jen s lehkými cviky na protahování, zahřátí, nějaké sklapovačky, trochu kliky apod...a ocenil bych Vaše rady jak dosáhnout mého cílu...napadlo mě nejdříve začít třeba měsíc plavat...abych si posílil tělo a otužil se a pak začít chodit do posilovny..začít s malýma váhama kvůli kloubům apod...

Ohledně výživy do sebe zatím cpu cca 120g bílkovin denně...před cvičením do sebe naleju trochu Maltodextrinu, beru GELA 900 na klouby, na imunitu hlívu ústřičnou a ráno si dávám citrón do vody kvůli zásaditosti organismu a vitamínu C.

Předem díky za odpovědi :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 5:12 pm    Předmět: Re: I need help Odpovědět s citátem

V prvé řadě se jen zeptám, jestli tu špatnou buněčnou imunitu, mírnou skoliózu zad, slabé klouby a alergii na laktózu máš doktorem potvrzené?
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
quejcik


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bohužel mám... :D naštěvuju pravidelně ortopedii...imunologii (dostavám lék Imunor jestli ho znáš) a kvůli alergii na laktózu sem jednu dobu chodil na gastroentrelogii nebo jak se to píše :D nahovno co? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - I need help
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: