Délka tréninkové jednotky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Délka tréninkové jednotky  Úvodní stránka -> Trénink -> Délka tréninkové jednotky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Oddo


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:15 pm    Předmět: Délka tréninkové jednotky Odpovědět s citátem

V poslední době mě docela začalo děsit jak dlouho se mi vždycky trénink protáhne, a z pár různých článků sem se dočetl že objemový trénink by se měl vlézt do 50 minut času, jinak tělo začne likvidovat vlastní zásoby svalů na energii, tak se chci zeptat jest-li je to opravdu taková katastrofa když trénuju běžně třeba 70-80 minut...
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ach jo...
neni to zadna katastrofa, klidne tak cvic
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomt3
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poroboha!!!!
To cvičíš 70-80 minut ??
To necvič, musíš jen 50minut na minutu přesně, jinak všecky svaly ztratíš!!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomt3 napsal:
Poroboha!!!!
To cvičíš 70-80 minut ??
To necvič, musíš jen 50minut na minutu přesně, jinak všecky svaly ztratíš!!!!!

Zklidni hormon, já neříkám že na minutu přesně 50 minut, můj dotaz směřoval k tomu jest-li by nebylo v rámci nabírání hmoty lepší ten trénink zkrátit...
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
dunnoWayne
(ban)


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tááááák, chlapec chce zjistit pravdu
Jestli 50 nebo 80...........jsem pro těch 50. Někdo to zvládne za pul hodky a jinej maká hodky dvě.....jsem znovu pro tu pulhodinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naslouchej svému tělu a cvič jak dlouho uznáš za vhodné , podle mě 70-80 min je úplně OK
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiri733


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem třeba trénink zkrátil tím, že jsem zkrátil přestávky mezi sériema. Cviky samotné moc zkrátit nelze
Byla to spíš nutnost než že jsem chtěl. Osobně mám ze zvičení lepší pocit, víc napumpování, ale někdy se to dá sotva udýchat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jiri733 napsal:
Já jsem třeba trénink zkrátil tím, že jsem zkrátil přestávky mezi sériema. Cviky samotné moc zkrátit nelze
Byla to spíš nutnost než že jsem chtěl. Osobně mám ze zvičení lepší pocit, víc napumpování, ale někdy se to dá sotva udýchat.


a take ty kratsi pauzy trochu uberou na sile, ale pokud o ni nekomu nejde, tak je to imho lepsi i pro ten svalovy rust ovsem rozhodne ne klicove a nezbytne
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jiri733


PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt, že někde šly váhy dolů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:38 pm    Předmět: 2h Odpovědět s citátem

Nazdar

Ve vyhledavaci jsem nasel tento stary topic, tak nebudu zakladat novej.

Zacinal jsem s cvicenim tak kolem 1h, pak 1,5h a casem se to natahlo az na 2h.

Proste nejsem schopej dat cviceni pod 2h, spise vic. Cviceni ob den.
Rekl bych ze delam cviky na obem ?
4 - 5 serii po 8 - 10 opakovani.

Trening A volno B volno A .. atd
Celkem to delim na
A - hrud, zada, tricaly
B - ramena, bicaly, nohy
Bricho vsude mozne mezi tim

Pauzu mezi seriema mam max 2min, driv sem mival i vic, takze to mozna skratim zase az casem, ale zatim ne.

Ale pod 2h to stale nejde. Uz to cvicim nekolik let a zda se me to naprosto ok.

2h je pro nekoho asi desne moc, ale me prijde v poho, nepadam pak unavou. a to ani nic extra nejim, az pred tejdnem zem zacal tvaroh a vlocky.

Jak to vidi te vy ? Poziraji moje svaly samy sebe ? Je fakt ze sem nic nenabral uz 5 - 10 let , stale. 184cm, 100kg. Jsem endomorf.

Dik za kritiku.

p.s. pripadne sem dam presnej rozpis meho cviceni, pokud by to nekoho zajimalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tvrdokozus


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem zadny renomovany odbornik, ale proste jsem dospel k nazoru, ze kazdy musi trenovat tak, jak to jemu nejvice vyhovuje. Pokud jsi po nekolika letech trenovani dospel k 2h treninkum a vyhovuje ti, je to na tobe. Pokud necitis posun, men intenzitu, zateze, pocet opakovani... Nejde jen o cas straveny treninkem. A jestli te zajima jak jsem na tom ja, ja to dopracoval na min. 3,5hod opravdu minimalne! Muzete kritizovat, ale kazdy jsme jiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kazdy ma dve moznosti:

1. zamerit se na ucinnost (utopit se v teorii)
- znamena to, ze budes delat vsechno presne podle knizek
- za chvili to vetsinou prestane bavit
- efektivita nemusi byt vzdy takova, jako popisuji v knizkach (kazdy jsme jiny) => nasledna ztrata chuti cvicit, kdyz pak nevidis vysledky

2. ject a delat vse tak jak te bavi
- neznamena to, ze budes kaslat na "obecny" pravdy, jen to znamena nezaobirat se kravinama, budes pomalu ziskavat prehled o cviceni a prijdes na to, co te bavi a co je efektivni, podle toho, ze pomalinku budes zlepsovat i sve know-how
- pomalejsi (ikdyz ne vzdy, viz 1.), ale pro vetsinu lidi zabavnejsi cesta bez zbytecneho stresu a psychyckych problemu.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MikTek


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem celkem začátečník, ale můj trénink, který si myslím, že je dobře sestavený, žádné zbytečnosti, ale zase nic nechybí, někdy ho odmakám za hodku (když svičím do poloedne), někdy mi to zabere i 90 minut, když jsem po namáhavém dnu v práci, špatný spánek...ale jedno na sobě, vidím, nabírám a dokonce i svalovou hmotu, ne jen tuk :))
Hodně papám, spim kdy můžu (neni moc příležitostí) a trénuju obden.Jo a jsem Turbo Ekt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Délka tréninkové jednotky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: