Nevím jak dál



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nevím jak dál  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nevím jak dál
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Omni94


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:53 pm    Předmět: Nevím jak dál Odpovědět s citátem

Zdary, potřeboval bych poradit s tréningem a výživou. Můj cíl je hlavně shodit tuk a nabrat svaly, ale začněme od začátku. Je mi 17 let a momentálně vážím 91kg a měřím nějakých 189cm. A je to nejnižší váha za poslední 2 roky. Totiž takhle, někdy koncem října loňského roku jsem měl 105, ale jednoho krásného dnes mi jeblo a já oprášil rotoped co jsme měli doma a začal jezdit každej den půl hodiny. Asi za 14dní na to jsem si na cviceni-doma našel nějakej cvičební plán a začal pomalu cvičit s vlastním tělem a starejma jednoručkama co máme doma (tou dobou už jsem měl nějakejch 103kg). Pak přišel kamarád, který mě vlastně k hubnutí motivoval že bych měl taky začít líp jíst a dal mi dietu (níže) s kterou vlastně taky zhubnul svoje přebytečná kila, kterou mu udělal nějaký jeho známý.

Snídaně: Ovesná kaše - porcovaná
Svačina: většinou bebe, takový ty 4 sušenky
Oběd: V jídeláku bylo 200g kuřecího masa a 50g rýže za syrova, ale když jsem ve škole tak jím 2 kusy celozrného pečiva a 100-150g nízkotučnýho sýru.
Svačina: většinou bebe (jak ráno) nebo pomeranč či banán
Svačina: to samé jako u prvních dvou
Večeře: 200g kuřecího masa a 50g rejže
2. Večeře: 500g kefíru

zeleninu moc nejim, nechutná mi, jinak nemám problém jíst ovoce..

No a tak jsem někdy kolem 20. listopadu začal jíst 7x denně. K tomu jsem jel pořád svůj rotoped 30 minut denně, ostřejší tempo se střední zátěží + cvičení ze cvičení-doma. Takhle jsem do vánoc dokopal váhu na 95kg a přes vánoce prakticky nic nedělal a jedl tak jak se mi chtělo, samozřejmě jsem si dával pozor, ale jedl jsem prostě všechno.

Dneska je 8. února a já mám 91kg a v tomhle jedu furt až na to cvičení doma, chodim teď 3. tejden do posilovny (3x tejdně) - stáhl jsem si nějakej workout z ekulturistiky a s provedením cviků mi pomáhá kamarád.

Ale proč tohle vlastně píšu. Zajímá mě co mám dělat dál, resp. jestli mám nějak upravit jídelníček, přidat nebo ubrat kardio nebo je všechno v pořádku. Jsem více méně spokojený s průběhem hubnutí, štve mě ale břicho. Co tohle všechno dělám tak dost změnilo konzistenci, teď je spíš takový měkčí, ale prostě chtěl bych se zbavit tý pneumatiky. Mám pokračovat v čem co dělám? (co se týče cviků na břicho tak to dělám zkracovačky). Bojím se taky úbytku svalové hmoty.

Díky za každou odpověď a omlouvám se za ten sloh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na začiatok tam neper furt tie bebe:)
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 8:12 pm    Předmět: Re: Nevím jak dál Odpovědět s citátem

pneumatika tě štve, tomu věřím.... mekčí to nebude, to se ti zdá. Ale fakt je takovej, že aby si byl třeba vyrýsovanej, tak bys za současný situace potřeboval shodit tak ještě 20 kilo, takže tě pneumatika bude štvát dál, dokud jí neshodíš... a to klidně do létě můžeš

o ztrátu svalů se neboj... ve tvém připadě je to neaktuální problém

a hod fotku
nahoru
Omni94


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak teda všechno dělám zatím dobře? nemám někde přidat a někde ubrat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2012 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já doporučuji:

Dělat kromě (tedy nevynechávat je) zkracovaček cviky na střed břicha. Neuvěřitelně to zpevňuje.

Vyhoď zbytečné cukry: Jak řekl Turakam. Bebe sušenky nahraď raději jogurtem s vločkama, nebo něčím podobným. Osladit si to můžeš rozmačkaným banánem...jako 3x denně je to nic moc, (27x3 to je 80+-g cukrů...a myslím cukrů, ne sacharidů...) a to předpokládám že kaše je taky doslazovaná, ...

Taže ráno ovesnou kaši podomácku, na svačiny třeba jogurty bílé slazené ovocem,... nebo slané varianty (sýry (je jich tuna druhů))..

Co se týká obědu, být tebou, vařím si, protože to pečivo předpokládám hodíš někam do svačiny a jíst ho 3x denně taky není sláva. Když budeš obědvat tak jak spolužáci mají oběd, nikdo na tebe blbě čumět nebude :)

A ten kefír na večer taky neovocný, neslazený...

Jak to máš časově rozvržený, kdy cvičíš, kdy jíš?

A když už by sis nevěděl rady...možná mě tu někdo přizabije, ale kratší kardio nalačno (resp. raději bych tam poslala nějaké sacharidy, rychle vstřebatelné...). Ale to je hodně diskutabilní, zkus to tou "bezpečnější" cestou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Omni94


PříspěvekZaslal: so únor 11, 2012 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

děkuju za reakci

kefír piju bez příchuti už od začátku s tím že občas to vyměním za 1/2 nízkotučného tvarohu

ranní kaši jsem si zvyknul kupovat ochucenou konkrétně jablečnou, ale až dojedu krabici koupím bez příchuti

bebe se teda budu snažit omezovat a nahradím to raději ovocem + když budu moct tak tam říznu ten bílej jogurt s vločkama (je to normálně ta emco expres kaše bez příchuti?)

a co říkáte na L-Karnitin? pomůže mi to hodně ve spalovaní?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nevím jak dál
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: