Objemová dieta, rýsovací cvičení + Heavy weight gainer



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Objemová dieta, rýsovací cvičení + Heavy weight gainer  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Objemová dieta, rýsovací cvičení + Heavy weight gainer
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simonceli


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:26 am    Předmět: Objemová dieta, rýsovací cvičení + Heavy weight gainer Odpovědět s citátem

Ahoj,
prosím o rady. Takže měřím 165cm a vážím 41kg. šla jsem neskutečně s váhou dolů, nejsem v žádným stresu, zápřahu, prostě nic. Naprostá pohoda. Nemám problém s příjmem potravy. Podstoupila jsem nejrůznější vyšetření, dělala jsem možné i nemožné a prostě nic. Váha jde furt dolů.
Jím 5x denně, snažím se dodržovat i přesně hodiny, kdy jím, teď jsem ve fázi , že se přežírám, což taky není dobře. Dostala jsem už nůž na krk, že musím přibrat, jinak jdu na hospitalizaci.
Prosím, nějaké o nějaké rady, co jíst a tak?!
Chodívala jsem i 3x týdně cvičit do posilovny, ale to jsem taky vzdala ve strachu o každé kilo. Takže bych i ráda začala nějak cvičit, nejlépe na břicho a boky. Tak prosím i o radu se cviky. Nebaví mě sedět doma na zadku.
A chci se ještě zeptat na přípravek heavy weight gainer? Přibírá se po něm dobře? Nebo poradíte nějaký dobrý doplněk stravy na přibírání?¨
Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:29 am    Předmět: Re: Objemová dieta, rýsovací cvičení + Heavy weight gainer Odpovědět s citátem

pokud nebudes cvicit, naberes tuky, pokud budes ROZUMNE cvicit, naberes i svaly a ty davaji celkovy tvar postave
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spise je potreba zjistit, proc jsi sla s vahou tak prudce dolu.
Rikas, ze vysetreni nic nepotvrdili, stitna zlaza atd vse ok? Co unava, citis se unavena? Premyslej nad tim, co delas jinak, at uz ve strave nebo jinak od doby, co jsi zacala hubnout.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporucim napsat jidelnicek kterej dodrzujes napriklad ode dneska si pis, co SKUTECNE snis a behem tydne (trech dnu) sem napis, cos vse snedla a hlavne i kdy ...
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže bych i ráda začala nějak cvičit, nejlépe na břicho a boky.

proč? tohle bych bral u holky 172/65, která by chtěla břicho zpevnit a zúžit boky

+ nám sem napiš ten jídelníček, tam bude zakopanej pes
nahoru
simonceli


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak třeba včera jsem si psala jídelníček a měla jsem
Neřeknu přesně na gramy, ale cítila jsem se neskutečně přejedená.

8h ovesnou kaši s jablky a medem
10.30 jogurt s banánem a piškoty
13h slepičí vývar s nudlemi a kuřecí prsa v estragonovo smetanové omáčce a rýže
16.30 jogurtovou buchtu s broskvema a 1/2l kakaa
19.30 dva celozrnné rohlíky, hermelín, ledový salát, rajčata a acidofilní mléko jahodové
+ jsem s dcerou uzobávala čokoládu a ovoce

Štítná žláza je v pohodě. S váhou jsem šla dolů po narození dcerky, ale fakt se nijak nenadřu s ní nic. Ona je samostatná jednotka.

Převážně sedím doma u pc a pracuju a odpoledne se jdeme projít, nic zásadního u čeho by se hublo. Alespoň si myslím.

A proč chci cvičit břicho a boky? no protože mě nebaví sedět doma furt na zadku a příjde mi, že by to chtělo trocha zformovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jakou vahu si mela pred tehotenstvim ?

když se kouknu na jídelák, tak tu půlka lidí placne rukama, ale teď jde o přibírání.

Takže, rozhodně je tam dost málo. To množství je dost důležité. Taky se chci zeptat v kolik vstáváš a v kolik chodíš spát ?

Ovesná kaše s jablky a medem => přidal bych do toho nebo k tomu ještě něco.

ryze kolik?

jogurt banan, piskoty -> opět bych k tomu určitě něco přidal, nejlíp aspoň jednu kaiserku s maslem a syrem.

buchta -> to je malo hodne

19,30 da se rict, ze by tady mohlo byt jeste nejake jidlo podobne tomu v 13h

a nekdy kolem 21-22 bych hodil to jidlo v 19,30.


Co se tyce gaineru, v jidelnicku mas hafo cukru, takze jestli nejakej "gainer" tak nejakej ktere ma polysachry s pomaym rozkladem. Zadny potreningace.

Pokud chces cvicit a chces aby to bylo videt musela bys jidelak dost zmenit, jelikoz ho mas postavenej na spatnych vecech.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
simonceli


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

před těhotenstvím jsem měla 51kg
nikdy jsem si nemusela hlídat váhu vždycky jsem byla v tom rozmezí 49-51kg a mohla jsem cokoliv a kdykoliv.

Spát chodím okolo 22.30 a to už jsem fakt vyřízená ( cítím se docela unavená), vstávám o půl 8.

Cvičit určitě chci, protože sedím věčně na zadku při práci a vůbec se nehýbu. Pomalu cítím, že ani pořádně nenapnu nohu, což mě opravdu štve. Možná vypadám jak magor s tím cvičením, ale jen sedím a pracuju hlavou, takže i nějaký fyzický relax mi bodne.

Je mi fakt jedno co to bude stát a kolik úsilí, hlavně když aspoň 7kg naberu. Ideální by byla moje původní váha, ale nějak nevěřím, že se na ni dostanu.

Jsem fakt naprostý laik, takže budu ráda když mi někdo poradí něco konkrétního, nebo jestli někdo sestavujete i jídelníček, tak si to ráda zaplatím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

simonceli napsal:
před těhotenstvím jsem měla 51kg
nikdy jsem si nemusela hlídat váhu vždycky jsem byla v tom rozmezí 49-51kg a mohla jsem cokoliv a kdykoliv.

Spát chodím okolo 22.30 a to už jsem fakt vyřízená ( cítím se docela unavená), vstávám o půl 8.

Cvičit určitě chci, protože sedím věčně na zadku při práci a vůbec se nehýbu. Pomalu cítím, že ani pořádně nenapnu nohu, což mě opravdu štve. Možná vypadám jak magor s tím cvičením, ale jen sedím a pracuju hlavou, takže i nějaký fyzický relax mi bodne.

Je mi fakt jedno co to bude stát a kolik úsilí, hlavně když aspoň 7kg naberu. Ideální by byla moje původní váha, ale nějak nevěřím, že se na ni dostanu.

Jsem fakt naprostý laik, takže budu ráda když mi někdo poradí něco konkrétního, nebo jestli někdo sestavujete i jídelníček, tak si to ráda zaplatím.

Pokud máš peníze (75 % lidí jsou tady socky (bez urážky) kteří nechtějí/nemohou ty peníze vydat), tak si jednoznačně najmi trenéra. Napiš odkud jsi a snad tu dostaneš nějaké tipy.
Potřebuješ posilovat celé tělo (tolik asi k těm boků a břichu) a neboť máš minimální informace, bylo by velice užitečně kdyby ti ho sestavil kvalifikovaný trenér a pomohl ti naučit se techniku.
Co se jídelníčku týče, doporučil bych ti kontaktovat na tomto foru Eska (http://lide.ronnie.cz/esko)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to řešíme přes PM.

Jo a Mablung nedostává žádné úplatky, kdyby někomu přišlo divné, že jsem tu potřetí od něj doporučován.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Už to řešíme přes PM.

Jo a Mablung nedostává žádné úplatky, kdyby někomu přišlo divné, že jsem tu potřetí od něj doporučován.

V žádném případě, ale ty zprostředkovatelské provize bodnou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Objemová dieta, rýsovací cvičení + Heavy weight gainer
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: