Herbalife



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Herbalife  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Herbalife
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
idoktor


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 2:29 pm    Předmět: Herbalife Odpovědět s citátem

Jedna moje klientka básní o herbalajfu. Nemám na tyto produkty příznivý názor, ale nerad něco zatracuju, než znám fakta. Nevíte někdo, co to je a jaký to má složení? Někde jsem četl, že je to v podstatě podřadný protein, nicméně oficiální websajta se složením nechlubí a nemám rád informace jedna bába povídala. Má někdo zkušenosti, zná někdo složení? (Pevně doufám, že Deadlift )

Jo a agenti herbalajfu tento topic miňte a běžte do prdele.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano herbalife může mít jisté účinky.
Ano, herbalife není nic jinýho než protein, sacharidy, tuky, vitamíny, minerály zabalené do zlatého papíru.

Ano, měl jsem s tím, co dočinění hodně blízko.
Ano, ty lidi mají naučené scénky a hrajou na oblbování zákazníků.
Ne, nezdá se mi to jako fér společnost.
Ne, nedal bych do toho ani korunu.
Ne, neřeknou ti nikdy pravdu o tom, co v těch výrobkách je.
Ne, nemají přehled o tom co jsou bílkoviny, sacharidy, tuky, ale 100% vědí, že jejich výrobky ti pomůžou.
Jak?
Tak, že si přečtou brožurku, projdou 2 denním rychlokurzem za 8000,- a chodí na semináře, kde jim říkají jak mají prodávat sacharidy, bílkoviny, tuky, vitamíny a minerály jako magii.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
idoktor


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak si ještě odpovím sám. TU a TU jsou 2 topicy, kde je všechno odpovězeno. Je to sojová sračka s cukrem :-) Třeba někdo bude blbej jak já a bude se napřed ptát a až pak číst, tak klidně přidejte i další komentáře
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje zkusenost je z "druhe ruky"
tchyne podlehla natlaku a obejdnala si jejich hubnouci balicek
nevim presne za kolik, cenu znam jenom u jednoho vyrobku, ale to mi stacilo
obevil jsem u ni na kuchynske lince balicek se znamym logem a nedalo mi to abych se nepodival co to vlastne je
slozeni prakticky stejne jako kterykolik protein "padesatka" aminove spektrum + navic vitaminove
nadprumerna byla ovsem cena, protze dealerka pozadovala za PULKILOVOU dozicku 1500!!!
tak jsem zapusobil a v akci ji sehnal 2 kila cokoladove "sedesatky" cca za 700
nazacatku se moc netvarila, ale kdyz uz to mela doma, vyzkousela
podle jejich slov hubne stejne, jenom za jinou cenu
apropos, sehnal jsem ji na jednech strankach i neochuceny a prichute, celkove jeste levnejśi a je spokojena, ze si vybira prichut jaka se ji hodi
samozdrejme to neni jenom v doplncich, napsala ji i jidelnicek, ve zkratce: rano protein s ovocem (kiwi, banan), na svacinu ovoce, obed normalni, druha svacina zelenina, k veceri cisty protein
staci to dodrzet, a zhubnout proste musi kazdy
takze tolik muj nazor na "zazracne "vyrobky
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejlepsi na tom je, ze vam sestavuji jidelnicek tak, abyste konzumovali jejich produkty ... vy jako "hloupy zakaznik" ji poslechnete a zerete a zerete :) ale jak rika petr, proste zhubnete, ale za jakou cenu :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Herbalife je geniální marketing. Produkt to je velmi podprůměrný a kdyby to nabízeli v Číně, tak je za to nejspíš popraví:o))

Prostě shit za cenu zlata.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MartinKR


PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 8:07 am    Předmět: Nebrat! Odpovědět s citátem

Ahoj
Sám jsem byl na přednášce herbalife, je to všechno moc hezky zabalený, všichni se tam jeví jako zachránci světa a přinašeči dokonalého zdraví a těla.
Nicméně paní, která nám tam vykládala o výživě, ať už jde o obecný zásady nebo o produkty samotný podle mě nikdy nemohla projít nutričním terapeutstvím, ani kurzem ne.
Obecně to nebyly lži, ale svěřit někoho s problémy s nadváhou k "odborníkovi" z herbalife, budu mít o něj strach.
Jen k proteinu, paní říkala, že základem je sójovej a hráškovej protein, a je tam přidanej i kravskej (jestli syrovátka nebo kasein kdo ví) a to z toho důvodu, že tělo potřebuje i ten kravskej (že by něco společnýho s amino spektrem? ). Co je ale nejdůležitější prej, je, že ten protej je VEGETARIÁNSKEJ. Budiž, pokud není vegan vegetariánem, pak beru. Nicméně podle mě nejde o plnohodnotný produkt zařaditelný do byť i amatérské přípravy...
Good luck
_________________
a tak vzal věčný myslitel do ruky činku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bojprotismejdum


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2021 3:28 pm    Předmět: Herbalife je svinstvo a jenom byznys Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny co zde prispivaji komentari k Herbalifu. Tady je ma zkusenost s Herbalifem. S byvalou pritelkyni se nam narodily 2 deti dcera a pak hned syn. Kdyz byla na materske se synem, zacala si hledat nejaky privydelek, jak jinak nez na internetu a klikla na facebooku na reklamni baner, v tu chvili zacalo peklo. Jeden telefonat za druhym od dealeru herbalife (HL), premlouvani at se k nim prida, ze musi nakoupit zakladni sadu produktu atp. Tlak byl obrovsky a protoze jsem HL trochu znal, rozmlouval sem ji to at jde od toho. Bohuzel tomu tlaku podlehla a zacla pro ne pracovat. Shanet klientelu, kazdemu kolem sebe nutit HL a to velice agresivne. Po pár skoleni ji totiz vymyli mozek, videl sem jak se meni, byla uplne mimo. Od rana do vecera sedela u pc a inzerovala HL. To nejhorsi ale teprve melo prijit. Zanedlouho jsem zjistil, ze zacala Herbalife sypat detem do jidla. Synovi bylo v tu dobu 17mesicu a dceri priblizne 3,5roku. Byly z toho velke hadky, byl sem proti tomu. Navic na tom produktu F1 bylo jasne napsano uzivat od 18let a zakaz podavat detem. Dokonce jsou v nem doplnkove latky, ktere jsou zakazane ministerstvem zdravotnictvi pro vyrobu detske vyzivy. Vse jsem si nastudoval a sehnal podklady a naskakovala mi z toho husi kuze. (nebezpecne nejen pro deti ale i dospele). Mam spoustu dukazu v papirove podobě o pridanych latkach ktere v nem jsou zivotu nebezpecne. Od pritelkyne jsem se dozvedel, ze za ucelem zvyseni prodeje to neoficialne maji doporucovat matkam, aby to davali i detem. Moje prytelkyne byla naprosto sfanatizovana a i kdyz mi nekolikrat slibila ze jim to prestane davat, nekolikrat sem ji pristihl ze jim to dava opakovane a vlastne s tim nechtela prestat. Po cca 2letech dohadovani jsme se nakonec rozesli a po zjisteni ze jim HL dale podavaji spolecne s babickou sem podal trestni oznameni. Policie, Ospod, statni zdravotni ustav - vsichni to zametli pod koberec. A jak dopadli moje deti, syn prestal mluvit, vse co umel jakoby zapomel, i kdyz byl do te doby velice sikovny a vyvoj probihal normalne. Nyni mu zjistili temer ve 4letech ze ma mentalni vek na 18mesicu a ze ma pradepodobne poskozeny vyvoj mozku, jinymi slovy bude pravdepodobne dozivotne mentalne poskozeny. Starsi dcera dopadla zatim o neco lepe, zacla pouze zadrhavat v reci a nyni zjistli ze ma poskozeny zrak, pravdepodobne z predavkovavani koktejlem vitaminu HL, do te doby mela zrak v poradku. Cas a spousta vysetreni jeste ukaze jake poskozeni to jeste napachalo. Setkal jsem se s absolutni neochotou statnich uredniku a instituci tento problem resit a budu to resit pres media. Nejhorsi zlociny jsou pachane na bezbranych detech a melo by se o tomto problemu dozvedet siroka verejnost. Mozna je Vas vic co jste se s necim podobnym setkali. At si kazdy jí co chce, ale proboha detem tohle nepatří!!! Tyhle smejdy co to doporucuji detem bych nechal postřílet!!! Kazdy at si rozmysli jestli to bude brát.
V Indii dokonce jeden zákazník umřel, zkolabovaly mu játra. Pak se zjistilo, že ty jejich přípravky obsahují těžké kovy, a dokonce o tom ti doktoři, kteří to zkoumali vydali studii. Následně jim bylo z firem, které Herbalife sponzoruje, vyhrožováno žalobou. Přitom informace o tom, že Herbalife má problémy s kvalitou svých výrobků, se objevují už mnoho let. Není to poprvé, co se našly v jejich výrobcích těžké kovy a v dřívějších letech do některých výrobků přidávali výtažky z efedry, což je mimo jiné základ pro výrobu tvrdé drogy pervitin. Mam odkaz, ktery muzu v pripade zajmu zaslat na mail, kde se o tom pise vice.
Smutné je, že místo aby zlepšili kvalitu výroby, raději vyhrožují těm, kteří zjistili, že jejich výrobky jsou závadné. To nevypadá, že by s tím chtěli něco dělat, ale raději to zametají pod koberec. Ten Ind si asi taky myslel, že si kupuje a platí za nadstandard. Dneska je po smrti. Takovych pripadu mohou byt stovky mozna tisice, jen se o tom nemluvi. Herbalife ma totiz dlouhe prsty, i me uz vyhrozovali, kdyz sem do toho zacal stourat ale neprestanu....tohle musi zkoncit alespoň u nas v nasi zemi....
Jednoducha rada pro lidi co chteji hubnout a vypadat dobre - Nechte si od vyzivoveho poradce vysvetlit jak se spravne stravovat kolikrat denne jist a co jist a pak staci trocha pohybu a nepotrebujete do sebe sypat tyhle sajrajty, ktere Vam po case zpusobí vazne zdravotni problemy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GeorgeRo


PříspěvekZaslal: so leden 09, 2021 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hebralife to je neco napul mezi podvodnikama a ezoterikou, za velke penize.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emil.gajdos


PříspěvekZaslal: po duben 26, 2021 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Herbalife je podvod na lidi. Exsitují mnohem lepší produkty na trhu za lepší ceny...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Herbalife
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: