jak upravit plán pro hubnutí?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jak upravit plán pro hubnutí?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> jak upravit plán pro hubnutí?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Glokva


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 1:49 pm    Předmět: jak upravit plán pro hubnutí? Odpovědět s citátem

Ahoj, nevím jestli se zde už někdo ptal podobně, ale mám 2x týdně tréning kickboxu a chodím 2x týdně do posilovny. Chci zhubnout proto se moje posilovna skládá z eliptického trenažéru na 30minut a teď následuje můj dotaz..co mám zapojit za cviky po/před aerobní činnosti. Měla by přijít na začátek či na konec tréninku? A jaké cviky aby to mělo význam buď na spalování nebo na zpevnění těla, popřípadě jak upravit dny ve kterých cvičím.

mám to:

po: tréning
út: posilovna
stř: tréning
čtv: posilovna
pá,so,ne: volno

je mi 22, 82kg, 187cm (procenta tuku mi váha psala 14,3 a svalů 42 ale nevím jak se tomu dá věřit :) ) a chtěl bych se dostat tak na 77kilo

Předem díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždy záleží na jednoduché rovnici příjem < výdej ... pokud ji dodržíš budeš hubnout.

Jde hlavně o složení stravy, pokud už máš vyřešenou stravu a nějakej pátek (= cca rok) ji dodržuješ, tak bych nastolil nějakou dietu na způsob sacharidových vln, pokud ne, tak doporučuji hlavně upravit jídelníček.

Co se týče tréninku. Na něm pokud chceš hubnout většinou není třeba nic měnit.

tréning -> nevím jak moc se tu potíš, ale předpokládám, že je to AN/AE trénink.
posilovna -> doporučuju normální silový/objemový trénink na který si zvyklá a po tréninku zařadit cca 30minut aerobky.

pá,so,ne: volno -> nebál bych se sem zařadit relaxační aerobku, abys dodržovala rovnici po celý týden.

edit. obecně je ideální zvýšit příjem a zvýšit i výdej. tzn. rozhodně není ideál nejíst. já jsem měl nejlepší výsledky s dietou, kdy jsem žral skoro 1.5-2x tolik co jím normálně (i v kJ), ale odpovídala tomu i aktivita.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
edit. obecně je ideální zvýšit příjem a zvýšit i výdej. tzn. rozhodně není ideál nejíst. já jsem měl nejlepší výsledky s dietou, kdy jsem žral skoro 1.5-2x tolik co jím normálně (i v kJ), ale odpovídala tomu i aktivita.


Presne tak. Pro vetsinu lidi mozna mene pohodlne a nebo z ruznych duvodu tezko praktikovatelne, ale osobne jsem s timhle mel take nejlepsi vysledky. Ten metabolizmus takhle frcel na 150%.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jím pořád zdravě, dvakrát až třikrát týdně tam šoupnu něco z mekáče a krásně pozvolna hubnu špek a nabírám sval. Na té rychlosti metabolismu něco bude :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glokva


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k jídelníčku: upravil jsem ho snažím se jíst ve stejnou hodinu cca 6x denně kvalitnější věci jako tvaroh, vajíčka, maso, zeleninu omezil jsem ovoce, sýry, pečivo na tmavé a snažím se většinou jít žitný chleba. Alkohol,chipsy, uzeniny nejím vůbec samozřejmě. Na noc dávám protein. Přímo do sacharidových vln se mi popravdě nechce, protože zatím hubnu i bez nich..až to nepůjde tak je dám.

viz trénink - tam mám po hodině a půl mokrý triko takže tam dost
posilovna - je tedy lepší jet pokaždé to samé nebo dát split? jednou hořejšek a podruhé spodek?

pod tou relaxační aerobní činností si mám představit přesně co? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče tréninku je jen na tobě jestli zvolíš fullbody, split či jiný trénink, ale třebas i u fullbody se mění většinou doplňkové cviky (stejná zůstává jen kostra)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chodis 2x tydne, tak si dej FB.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glokva


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok asi by byl lepší ten full body..máte nějaký tip jaký tréninkový plán využít? popravdě sám to moc sestavit neumím a vařil bych z vody..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jak upravit plán pro hubnutí?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: