UFC 144


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 144  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 144
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
sranda inak, je, že to mám ako záložku v prehliadači ešte s pôvodnou doménou a normálne sa mi to akoby automaticky presunulo či čo, heh, takže mi to šlo stále ok, aj ked som tu už dávnejšie videl, že sa umiestnenie trošku zmenilo. Inak tie časy prelims o druhej a main o štvrtej sedia, ked je to z japonska? to tomu prispôsobili, či čo?


Main Card starts at 7/10pm PT/ET on Pay-Per-View.

To mas na nas cas od 4 rano, jestli umim pocitat. Mel by trvat 4 hodiny.
(ET = Eastern Time = GMT -5)
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Steny


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 4:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zadny comments.... to vsichni uz vymekli? Spoil deleted
_________________
178 cm, 80 kg (Vrchol objemu :o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 6:33 am    Předmět: Rampage Odpovědět s citátem

Skoda : ( Dneska jsem Rampageovi fandil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 7:28 am    Předmět: DPC Odpovědět s citátem

DPC ! To ať jdou někam. Pro mne jasně Frankie na body a srdcem nepopiratelnej vítěz. Když si ještě vezmu, že je tam defacto rozdíl 2 váhovek... Tak tohle je oser večera : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 9:49 am    Předmět: Re: DPC Odpovědět s citátem

Mictian napsal:
DPC ! To ať jdou někam. Pro mne jasně Frankie na body a srdcem nepopiratelnej vítěz. Když si ještě vezmu, že je tam defacto rozdíl 2 váhovek... Tak tohle je oser večera : (

Jediný, co Frankie v zápase udělal, byly takedowny... to má stačit na vítězství?
nahoru
Mictian


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 10:16 am    Předmět: Re: DPC Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Mictian napsal:
DPC ! To ať jdou někam. Pro mne jasně Frankie na body a srdcem nepopiratelnej vítěz. Když si ještě vezmu, že je tam defacto rozdíl 2 váhovek... Tak tohle je oser večera : (

Jediný, co Frankie v zápase udělal, byly takedowny... to má stačit na vítězství?


Jo, koukal jsem na to znova a nechal jsem se unést, protože je to můj oblíbenec. Možná by fakt měl změnit divizi, protože zápasit s těmahle hovadama, co jsou jasnej welter a na vážení přijdou úpně vycuclý je fakt hrozný, zejména když Frankie je jasnej adept na feather, možná i bantam. Třeba jak mu chudák vždycky chytil nohu a tu druhou mu chtěl podkopnout a s Hendersonem to absolutně nehlo, to bylo fakt špatný : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 11:51 am    Předmět: Re: DPC Odpovědět s citátem

Tak "celé" zkouknuto ... a nutno říct, že UFC se znovu podařil parádní event.
Match-upy, které z tohodle vzejdou, budou fakt zajímavý....
nahoru
owar


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

okamiho je mi fakt lito, ale posral si to sam..
_________________
cenzurováno..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mi štve, jak Joe Rogen používá u všech fighterů superlativa typu nejlepší v historii, nejlepší v divizi apod. Anderson měl nejlepší comeback, asi se mu to nějak vymetlo z hlavy.

Každopádně pár zápasů se mi fakt líbilo, koho ale nemusim je Jake Shields. Ten jeho standup mi přijde hrozně trapnej, dmg nulová a takedown ani nedokáže. To pak může bejt na zemi sebevětší bůh, když se tam nikdy nedostane.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mark hunt ma potesil, je to frajer, v stand up-e stale umi, zialbohu bez wrestlingu, alebo aspon tkd defence proti inemu typu superov neuspeje...o bjj nehovoriac.

Rampage bol v prvej polovici zapasu famozny, skoda, ze sa potom nechal prewrestlit, pride mi,ze je kvalitnejsi fighter ako Bader. Boxoval skvele, ale nechal sa ubodovat...skoda.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
mark hunt ma potesil, je to frajer, v stand up-e stale umi, zialbohu bez wrestlingu, alebo aspon tkd defence proti inemu typu superov neuspeje...o bjj nehovoriac.

Rampage bol v prvej polovici zapasu famozny, skoda, ze sa potom nechal prewrestlit, pride mi,ze je kvalitnejsi fighter ako Bader. Boxoval skvele, ale nechal sa ubodovat...skoda.


Mě se na jeho stylu nelíbí jedna věc. Jak se snaží jen counterovat, tak to vlastně dopadlo tak, že v prvním kole bych mu napočítal počet úderů na prstu jedný ruky. V druhým kole pak zazářil, ale jakmile se dostane na záda, tak je absolutně ztracenej. Jinak ho mam rád, ale posledních pár fightů se mi ten jeho styl začíná protivit. (vypadá to, jak kdyby se s nim mlátil pouze v myšlenkách, protože se mu ruce hejbou, ale vůbec s nima nebouchá - chápu že odhaduje timing, ale dělá to až přehnaně nudně)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 6:28 pm    Předmět: Rampage Odpovědět s citátem

Rampage to podle mne strašně propásl po tom jeho takedownu, kdy Badera pustil na hlavu. Nechal ho moc lacině zvednout se, dal mu asi 1 ránu a couvl na střed, ač byl Bader otřesenej. A hned na to, když mu pak dal body kick a Bader zase zavrávoral, tak se opět stáhl... Škoda no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako inak skvelý event. Konečne to bol hlavne šport než showbiznis. Škoda je toho Pride-u.

Zápasy skončili podľa predpokladov až na Okamiho. Neviem tuto kto tu dal že Pettis prehrá KO od toho Lauzona, tak tipujem že snáď dotyčný nemal páru kto Pettis je, bo taký nonsens sa často veru nevidí .

Kid Yamamoto mi príde, že je už za zenitom i keď sa veľmi snaží je to jedna prehra za druhou, upadajúca hviezda. Štýl Takanori Gomiho sa mi desne nepáči a ten TKO prišiel ako vykúpenie, už som len čakal kedy si sadne alebo ľahne na pár minút.

Taktiež tu niekto spomínal Shieldsa. Veru, naňho sa nepozerá dobre. Zápas proti GSP bol veeeľmi trápny v jeho podaní a keby niekto naučil Akiyamu boxovať alebo aspoň submission domináciu, pretože verím že dostať súpera na zem vie viď ako si Shields zalietal vzduchom ako handra :D, tak by to bol podobný zápas.

Hunt vs Kongo. Už keď som videl tento matchup, som mal veliké starosti o Konga. I keď sa to nezdá Hunt je stále extratrieda.

Rampage je sympoš, škoda zranenia a prehry - nemal ďaleko od výhry. Bader je tvrdý chlapík. Sa mi zdá že mňa viac bolelo rameno z toho hodenia o zem ako jeho

Edgara nemusim, bo to je taký ten - vyhodíš ho dvermi, vráti sa oknom. Ak udrží Ben titul proti Pettisovi, tak ho udrží dosť dlho.

A hej Rogan vidí v každom evente niečo najlepšie v histórií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 144 Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: