ektomorf tloustnoucí na nesprávných místech



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - ektomorf tloustnoucí na nesprávných místech  Úvodní stránka -> Začátečníci -> ektomorf tloustnoucí na nesprávných místech
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pan_Absinth


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 1:07 pm    Předmět: ektomorf tloustnoucí na nesprávných místech Odpovědět s citátem

Zdravím, jsem ektomorf, na začátku listopadu jsem ze sebou na 100% začal něco dělat - chtěl jsem pořádně přibrat a mé cíle se plní. Dnes vážím o 8kg víc (bez suplementů), ale troufám si říct, že to nebude jen ve svalech. Momentálně vážím 66kg a měřím kolem 175cm. Jsem 100% ektomorf, ale v posledních měsících jsem si všiml, že jsem přibral také hodně na břichu a na zadku a pohled z profilu není vůbec pěkný!

Strava je soustředěná hlavně na sacharidy (7,5g/kg mé váhy) a bílkoviny (1,5g/kg mé váhy). A jak se soustřeďuju na tyto dvě hodnoty, tak nic extrémně tučného, kde nepřevládají sacharidy, nebo bílkoviny, tak zbytečně nejím. Ale příjem tuků (nasycených mastných kyselin) mám. Jednotlivá jídla mám rozložena do celého dne, ale je fakt, že poslední jídlo mi vychází nějak kolem 22. hodiny. Trenink dělám poctivě, od listopadu jsem vystřídal postupně tyto splity: 1+1, 1+1+1+1 a teď jsem začal 2+1+2+2. Přesně jak radí v článku http://kulturistika.ronnie.cz/c-347-mam-56kg--jak-pribrat-.html . Vylučuji pravidelně a sportuji 1x-2x do týdně (futsal).

Prosím o radu, co mám dělat, abych nepřibíral aji na břichu a zadku? Nebo co možná nejméně, protože momentálně na těchto dvou partiich přibírám asi nejvíc. Vždyť to uplně popírá podstatu ektomorfa, který na sobě nemá skoro žádný tuk!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wondra


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je normální že přibereš na těchto místech když jíš fakt hodně, když se ti to nelíbí tak nabírej pomaleji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě moc jíš nebo netrénuješ dostatečně tvrdě, ale spíš bych se příkláněl k první možnosti. Držet se nějakých přesných dogmat o ektomorfech, že musí přijmout tolik a tolik sacharidů, je docela úsměvné...
Já se také za ektomorfa můžu považovat a cca 5g sacharidů na kg váhy chytře přijmutých během dne mi zajišťuje kvalitní přibírání.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sediwak


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu sniž sacharidy a omez ty jednoduché jen na dobu po tréninku, případně ráno. Taky jez opravdu jen to, co máš v jídelníčku, když už máš trochu sklony k tloustnutí, omez na minimum různé sladkosti a podobné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcos23


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mám taky tenhle problém, jsem ektomorf dřív jsem měl 60 kg ted mám 80 kg na 180 cm. Bohužel kolem pasu se mi začíná taky tvořit tuk....řekl jsem si, že trénuju nedostatečně tvrdě, tím pádem málo spálím. Proto ted jezdím trénink 4x týdně, mezi sériema jen minuta pauzy a mezi opakov. 30 sekund. Prostě aby to nešlo do tuku, ale víc do svalů. Uvidím jestli to bude fungovat. Nějaká dieta při 80 kg je podle mě blbost, kor když jsem ektomorf.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsi vylozene hubeny ektomorfniho typu a mas tuk kolem pasu, tak jsi tzv. skinny fat guy .Pokud ale bude pravidelne cvicit a nejak rozumne dodrzovat stravu, tak se to postupne samo zmeni, jen to chce cas.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Pokud jsi vylozene hubeny ektomorfniho typu a mas tuk kolem pasu, tak jsi tzv. skinny fat guy .Pokud ale bude pravidelne cvicit a nejak rozumne dodrzovat stravu, tak se to postupne samo zmeni, jen to chce cas.


100% souhlas. Jsem přesně ten případ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Draper napsal:
Pokud jsi vylozene hubeny ektomorfniho typu a mas tuk kolem pasu, tak jsi tzv. skinny fat guy .Pokud ale bude pravidelne cvicit a nejak rozumne dodrzovat stravu, tak se to postupne samo zmeni, jen to chce cas.


100% souhlas. Jsem přesně ten případ.

ty už skinny fat nejsi =) skinny fat je totiž někdo totálně hubenej, ale "absolutně" bez svalů ... ty máš kromě hrbu i svaly
nahoru
marcos23


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to já asi jsem tento typ. Mám 80 kg a prakticky veškerý můj tuk je v oblasti břicha. Je to divné, ale asi je to osud
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, nepite tolik toho piva :D
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcos23


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nepiju pivo vůbec:)))

chci se ještě k tomuto typu zeptat (skinny fat boy)...někde jsem četl, že je vhodné dávat nějaké kardio, když je člověk tenhle typ. Existují u tohoto somatotypu nějaká speciální doporučení jak v tréninku tak ve stravě? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcos23


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heeej, poradte mi někdooo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedno speciélní doporučení existuje, je to skoro jako zaklínadlo ;) musíš začít něco dělat a nepřestat. Hogw
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x46x


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to asi stejně, vážím pořád stejně = 61 kg Jedu už potřetí p90x a nutno dodat že tuk co byl na břiše prakticky zmizel (už je ho tam jen tolik aby stačil na překrytí vrstvy svalů) a narostly svaly (proto asi ta stejná váha - alespoň doufám) Díky tomu bych řekl že stačí když přidáš nějaký aerobní aktivity..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - ektomorf tloustnoucí na nesprávných místech
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: