Fígl na spalování


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fígl na spalování  Úvodní stránka -> Trénink -> Fígl na spalování
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mick994


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 5:38 pm    Předmět: Fígl na spalování Odpovědět s citátem

Nemáte někdo nějaky osvědčený zpusob nato jak stimulovat tělo ( bez použití nějakych doplňků) pro zvýšení spotřeby tuků jako zdrojů energie při aerobních aktivitách (je jedno jestli běh , jízda na kole , plavání atd). Ja jsem is tak pročítal internet společně s časopisy a různě jsem se dovídal věci jako tréning uplně na lačno ( nebo tréning na lačno s 30 gramy proteinového prašku), tréning úplně bez sacharidů a různe takové kouzla

Tak by mě zajímalo , jestli to tady má někdo nějak pro sebe zaběhlý a jaký má s tímhletím zkušenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muj zaruceny figl na spalovani tuku je HPM
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesne HPM
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem zastancem toho, ze cim intenzivneji makam, tim vice celkove spalim a funguje to. Podle me se nekdy lide uplne zbytecne utapi v teoriich, kdy a za jakych podminek telo nejlepe spaluje tuk, ale mnohem vice by vytezili z toho, kdyby si poradne makli bez ohledu na tepovku. Panika o ztraty svalu je take mnohdy zbytecna, pokud nedelas opravdu kraviny a pokud mas v poradku jidelnicek. Mozna se mnou mnozi nebudou souhlasit, ale ja uz to takto praktikuji nekolik let a nejen ze mne to bavi, ale zaroven to i funguje.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ja jsem zastancem toho, ze cim intenzivneji makam, tim vice celkove spalim a funguje to. Podle me se nekdy lide uplne zbytecne utapi v teoriich, kdy a za jakych podminek telo nejlepe spaluje tuk, ale mnohem vice by vytezili z toho, kdyby si poradne makli bez ohledu na tepovku. Panika o ztraty svalu je take mnohdy zbytecna, pokud nedelas opravdu kraviny a pokud mas v poradku jidelnicek. Mozna se mnou mnozi nebudou souhlasit, ale ja uz to takto praktikuji nekolik let a nejen ze mne to bavi, ale zaroven to i funguje.


Amen... hlídání tepovky je dobré tak pro těžce obézní nebo nemocné lidi, ale u sportovců s normálním množstvím tuku je to jen výmluva pro ty co nechtějí pořádně makat. Vždycky mi lépe fungovalo makat co nejvíce a tepovku neřešit. Člověk za stejný čas spálí mnohem víc kalorií a navíc rozjede metabolismus na X dalších hodin po treninku.
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mablung


PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 9:04 pm    Předmět: Re: Fígl na spalování Odpovědět s citátem

Mick994 napsal:
Nemáte někdo nějaky osvědčený zpusob nato jak stimulovat tělo ( bez použití nějakych doplňků) pro zvýšení spotřeby tuků jako zdrojů energie při aerobních aktivitách (je jedno jestli běh , jízda na kole , plavání atd). Ja jsem is tak pročítal internet společně s časopisy a různě jsem se dovídal věci jako tréning uplně na lačno ( nebo tréning na lačno s 30 gramy proteinového prašku), tréning úplně bez sacharidů a různe takové kouzla

Tak by mě zajímalo , jestli to tady má někdo nějak pro sebe zaběhlý a jaký má s tímhletím zkušenosti.

Jak píše Draper. Hodně lidí s tím má zkušenosti takové, že se to ze začátku pokusili vočůrat a pak zjistili, že buď budou dodržovat základy (tj. dodržovat rozumnou stravu a pořádně se hýbat) nebo se jim špeky na vodu a energii nepromění. Samozřejmě že můžeš najet na sacharidové vlny, ale musíš si uvědomit, že tvé tělo odráží tvůj životní styl, tudíž pokud pomocí diety dočasně zhubneš, tělo se stejně za chvíli dostane zpátky do stavu který odpovídá tvému nezměněnému životnímu stylu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím jsem v menší objemovce , ale vlnit mě už napadlo taky, prý je to zatím nejlepší způsob rýsování. A o životní styl není nouze , fitness je mouj volký koníček , ve fitku jsem díky současnýmu splitu pět dní v týdnu + jeden den ze zbylých dvou na odpočinek mívam trochu i lehce běžecký abych se uržel v tempu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alak1234


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevie mi niekto poradit preco nechudnem mam 91,6 kilo chcel by som ist na takych 80 ale cvicim us piaty den rano .. brucho ( dragon flag 3serie po 15 sklapacky z medicinbalom 3 serie po 15 ) potom 5 seri po 2 minuti v rychlom tempe na ocelovom svihadle potom take vibijacky 10 sekund na plno boxovat direkty a 10 secund pauza 2min po 3krat a potom tienovi box 6kol po 3 min a na vreci 6 - 7 kol ties po tri minuty
a vecer davam hrazdu a bradla 5 seri po dost opakovany na hrazde zacinam na 30 na bradlach pri 50

stravujem sa ties inak myslel som ze dietne rano trochu vlociek 4 deci mlieka urobim kasu potom na obed tuniak vo vode s trochou rize abo cestovin vecer vajicka dve cele 3 bielka a pred spanim trochu nizkotucneho tvarohu teraz to tak robim 5 dni a furt ked sa postavim na vahu tak mam 91.6 nejde nic dole a to medzi tym chodim na dlhe prechadzky poobede zo psom dik za rady ... ja som rozmyslal ze tu vecernu posilovacku na hrazde a bradlach vimenim za dajaky kruhovi trening mam doma aj 24 kg ketleber medicinbal a tak ... dik za rady ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alak1234 napsal:
nevie mi niekto poradit preco nechudnem mam 91,6 kilo chcel by som ist na takych 80 ale cvicim us piaty den rano .. brucho ( dragon flag 3serie po 15 sklapacky z medicinbalom 3 serie po 15 ) potom 5 seri po 2 minuti v rychlom tempe na ocelovom svihadle potom take vibijacky 10 sekund na plno boxovat direkty a 10 secund pauza 2min po 3krat a potom tienovi box 6kol po 3 min a na vreci 6 - 7 kol ties po tri minuty
a vecer davam hrazdu a bradla 5 seri po dost opakovany na hrazde zacinam na 30 na bradlach pri 50

stravujem sa ties inak myslel som ze dietne rano trochu vlociek 4 deci mlieka urobim kasu potom na obed tuniak vo vode s trochou rize abo cestovin vecer vajicka dve cele 3 bielka a pred spanim trochu nizkotucneho tvarohu teraz to tak robim 5 dni a furt ked sa postavim na vahu tak mam 91.6 nejde nic dole a to medzi tym chodim na dlhe prechadzky poobede zo psom dik za rady ... ja som rozmyslal ze tu vecernu posilovacku na hrazde a bradlach vimenim za dajaky kruhovi trening mam doma aj 24 kg ketleber medicinbal a tak ... dik za rady ...

Řekl bych, že by sis měl o tom přečíst víc článků. Chyby snad ve všem (podle mě) jak zbytečně vysoký opakování, tak cvičení každý den (pokud jsem to pochopil dobře). Podle mě tam máš taky hodně tuků, ale to by nemělo vadit, když bys zvýšil výdej, ale tvůj energetický výdej je podle mě taky celkem slabý. Procházka je fajn, ale není to aerobka. Nemáš tam žádný běh nebo jinou aerobní činnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alak1234


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ta prechadzka bola len bokov aerobni vydaj mam sak som pisal ze rano cvicim na svihadle 5x2min tienovi box 6x3min a boxovacie vrece 6x3 min pritom na konci mam prepotene tricko jak keby som sa vnom sprchoval trva mi to tak hodku a as vecer robim hrazdu a bradla ... a jak moc opakovani co mam robit menej ? ja chcem praveze aby som dal este viac opakovani cvicim to z vlastnou vahou hrazdu na siroko by som chcel dat aspon 50 op maximum
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za 1. je rozdil palit tuk a palit cukr
Za 2. six-pack a hubnuti neni veci toho jestli cvicis 50 opakovani nebo 150, nezalezi na tom ani to jestli zhubnes a ani to jestli se ti svaly zvetsej.

Ty potrebujes:
1. kvalitne pribrat svaly (celkove)
2. odebrat tuk

Idealni na toto je, maximalizovat vydej, stejne jako prijem a drzet ho jen krapet pod vydejem. To neznamena si zaboxovat na 30 minut rano ... Dalsi veci je, ze to, ze mas propocene tricko jeste neznamena, ze skutecne je to idealni zpusob pro spalovani, to s tim taky nema co delat.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
idoktor


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HPM, DM©® (Draperova Metoda) Funfuje.
_________________
---------
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jir.ka


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HPM - Hejbat se Pokud Muzu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vokr


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
Za 1. je rozdil palit tuk a palit cukr
Za 2. six-pack a hubnuti neni veci toho jestli cvicis 50 opakovani nebo 150, nezalezi na tom ani to jestli zhubnes a ani to jestli se ti svaly zvetsej.

Ty potrebujes:
1. kvalitne pribrat svaly (celkove)
2. odebrat tuk

Idealni na toto je, maximalizovat vydej, stejne jako prijem a drzet ho jen krapet pod vydejem. To neznamena si zaboxovat na 30 minut rano ... Dalsi veci je, ze to, ze mas propocene tricko jeste neznamena, ze skutecne je to idealni zpusob pro spalovani, to s tim taky nema co delat.

Líp bych to nenapsal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jir.ka napsal:
HPM - Hejbat se Pokud Muzu?


Hlavně Pořádně Makat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fígl na spalování Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: