Puding


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Puding  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Puding
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fangorn


PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 8:28 pm    Předmět: Puding Odpovědět s citátem

Včera jsem vyzkoušel naprosto jednoduchej puding a je to kupodivu i docela jedlé:
0,5 l podmáslí
20 g želatiny
banán
6 hrozinek

Podle návodu se v trošce vody rozpustí želatina, smíchá s podmáslím, nasype se do toho najemno nakrájenej banán a hrozinky, šoupne vychladit a hotovo
Chuťově to neni špatný, žádnej tuk, nějaký bílkoviny a kolagen - dohromady ani ne za 20,-
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
quaovar


PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 9:16 pm    Předmět: normální puding Odpovědět s citátem

Ahoj, nechci zakládat nový thread, ale chtěl bych se zeptat, jak je na tom normální puding, myslím z nízkotučného mléka a místo cukru nějaké sladidlo (třeba sacharin), co se týká výživových hodnot, jestli je vhodný do diety apod?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 8:01 am    Předmět: Re: normální puding Odpovědět s citátem

do diety ee mlíko laktosa FUJ! :) ale do objemu hezký spestření
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud nejsi v soutěžní diete, tak puding bez cukru s umělým sladidlem v dnech kdy máš vysoké počty sachrů je fajn změna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
quaovar


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:18 pm    Předmět: a co Soja Milk vanilka Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, jak by to vypadalo se sušeným sojovým vanilkovým nápojem, namísto mléka?
Sušené sojové mléko se rozmíchává s vodou, má sice asi o něco více tuku, než mléko, ale zase 0% laktózy. Takže to by bylo lepší, ne, úplně bez cukru?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v objemu nebo v carb upu je mix puding, piškoty a ovoce naprosto super:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uplne jsem zapokmnel, ze neco jako puding existuje
Chlazeny vanilkovo cokoladovy pudnink s piskoty, bananem a polity hustou vrstvou cokolady, boze....
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deco


PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si myslíte na dosladeni pudingu/želatiny gainerem poripade pridat trochu proteinu nebude tomu vadit to vaření?
Jinac udelat si treba zásobu do sklenicek dejme tomu od výživy tak je to celkem skladná a nenáročná svačinka.
Zajímá me co si otom myslíte poprípade jaké máte zkusenosti.
Ps:doufám ze nevadí kdyz oprasuju starý vlákno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 1:31 pm    Předmět: Re: Puding Odpovědět s citátem

Fangorn napsal:
Včera jsem vyzkoušel naprosto jednoduchej puding a je to kupodivu i docela jedlé:
0,5 l podmáslí
20 g želatiny
banán
6 hrozinek

Podle návodu se v trošce vody rozpustí želatina, smíchá s podmáslím, nasype se do toho najemno nakrájenej banán a hrozinky, šoupne vychladit a hotovo
Chuťově to neni špatný, žádnej tuk, nějaký bílkoviny a kolagen - dohromady ani ne za 20,-


ale ten puding jsi napřed uvařil podle návodu a pak to všechno s tím pudinkem smíchal, ne? , jen tak, znáte tady ty experty na vaření, třeba včera jak dlouho mám vařit kuřecí prsa, atd...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 2:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že se z proteinu normálně vaří "buchty" atd. nevidím důvod, proč by se s tím nemohl uvařit puding.
Osobně: bílkovinám teplo rozhodně nevadí ba naopak.

Teď jsem večer sežral jogurt s 30ti piškotama, banánem a proteinem ... a žiju. Pokud nemáš před závodama, nevidím důvod proč si odpírat:)

Jinak už se taky pěknou dobu hodlám vrhnout na tu kompletní řadu pudingů, kterou jsem si koupil, abych ochutnal jak který chutnaj
Btw. a mléko je zdravé.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jirdano


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud chcete zažít pudinkový orgasmus, vemte si nějakou větší misku, rozmixujte v mlíce pudink bez vaření od oetkera, přidejte půlkilovej tvaroh, dle potřeby ještě nařeďte mlíkem + kotel sladidla, vypijte.. okamžitá ztráta vědomí garantována
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirdano napsal:
pokud chcete zažít pudinkový orgasmus, vemte si nějakou větší misku, rozmixujte v mlíce pudink bez vaření od oetkera, přidejte půlkilovej tvaroh, dle potřeby ještě nařeďte mlíkem + kotel sladidla, vypijte.. okamžitá ztráta vědomí garantována


Včera jsem to shodou okolností takto udělal.. vanilkový puding bez vaření, jeden tvaroh, trocha tekuté vanilkové polevy (pětadvacet korun v kaufu, doporučuji) a ještě teď slintám chuťově naprostá bomba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si puding robievam pravidelne, aj ked som v diete. Jedno balenie oetker ma 40g, z toho je kukuricny+zemiakovy skrob zhruba 35g. Robim ho do vody a pridavam 50g cokoladoveho proteinu. Cize nula tukov, zhruba 40 sacharidov a 50 bielkovin. Pokial nie je den so sachrami na nule, je to v pohode, tie skroby v kombinacii s bielkovinami nevyzenu inzulin nejak extra (to si teda len myslim) :)
Dnes skusim aplikovat ten tvaroh, cudujem sa, ze ma to nenapadlo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerfik


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirdano napsal:
pokud chcete zažít pudinkový orgasmus, vemte si nějakou větší misku, rozmixujte v mlíce pudink bez vaření od oetkera, přidejte půlkilovej tvaroh, dle potřeby ještě nařeďte mlíkem + kotel sladidla, vypijte.. okamžitá ztráta vědomí garantována


neskutečný teď jsem si to připravil na večer a jak jsem ochutnal, tak to do mě šlo skoro všechno hned
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vcera som vyskusal pridat do pudingu jemny, termizovany tvaroh, 250g. Klasika, ako som uz pisal, zhruba 700ml vody, 50g cokoladoveho proteinu, jedno balenie oetker pudingu a sladidlo. Kedze tam bolo viac vody, zahustol pri vareni len mierne. Mal ale idealnu konzistenciu na primiesanie tvarohu, ktory sa pre mna prekvapujuco perfektne rozpustil a konzistencia pudingu bola fantasticka. Naviac, bolo to priblizne kilo jedla, cize fajn :) Ziviny: cca 60g bielkovin, 40g sacharidov, 3g tuku. Idealne jedlo pred zalahnutim do postele.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Puding Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: