trénink doma?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - trénink doma?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> trénink doma?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matezz06


PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 12:50 pm    Předmět: trénink doma? Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych začít cvičit, přičemž bych využít náčiní, co mám doma (úspora peněz i času). Potřebuju se vědět, jestli to má vůbec cenu. Mám doma malé čínky i velkou na bench + posilovací lavice.

Sám se můžu označit za ektomorfa (180/66) a chtěl bych tomu věnovat 3× týdně. O stravě sem toho už přečetl spoustu, na správnou techniku cviků si pravděpodobně objednám nějakou tu hodinu u trenéra v posilce a možná dokoupim ještě nějaký suplementy.

Jelikož hraju ještě fotbal, tak bych nějak nechtěl hrotit nohy (maximálně třeba dřepy), ale spíš se soustředit na vršek. Jde mi o to, jestli pouze s čínkama dokážu cvičit všechny důležitý partie. Je s takovýmle vybavením možné se tomu do jisté míry věnovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 12:58 pm    Předmět: Re: trénink doma? Odpovědět s citátem

matezz06 napsal:
Jde mi o to, jestli pouze s čínkama dokážu cvičit všechny důležitý partie. Je s takovýmle vybavením možné se tomu do jisté míry věnovat?
samozrejme, ze je to mozny plus by se ti hodila jeste hrazda a mas v podstate vsechno, co potrebujes.. limitovat te muze akorat pocet kotoucu
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2012 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kotoučů mám dostatek, bhžl s tou hrazdou bude problém :/ sádrokartonový zdi a do svých dveří bych to asi taky nedal, nedovedu si představit, jak bych se tam vešel, tak snad to pude i bez toho :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TheCory


PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Já to měl podobné, začal jsem cvičit doma s podobným vybavením, jako máš ty. Plusy jsi napsal, úspora času, peněz, klid... Ale pro mne to bylo horší v tom, že ne vždy jsem měl pevnou vůli se donutit cvičit. Jsem podobný typ jako ty, teď mám 200/95, ale posilovnu bych již za cvičení doma nevyměnil. Pokud máš ale silnější vůli než já, určitě je lepší cvičit doma než sedět doma :-)
_________________
Každý nějak začínal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TRX


PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, myslím, že hrazdu a další posilovací náčiní by nahradilo TRX. Nevím, jestli to znáš, kdyžtak se koukni na: facebook.com/TRX.CR
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TRX napsal:
Ahoj, myslím, že hrazdu a další posilovací náčiní by nahradilo TRX. Nevím, jestli to znáš, kdyžtak se koukni na: facebook.com/TRX.CR


no to vypadá zajímavě, jen mě trochu straší ta cena, na druhou stranu mě zatim nenapadá způsob, jak doma cvičit zádový partie...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

matezz06 napsal:
TRX napsal:
Ahoj, myslím, že hrazdu a další posilovací náčiní by nahradilo TRX. Nevím, jestli to znáš, kdyžtak se koukni na: facebook.com/TRX.CR


no to vypadá zajímavě, jen mě trochu straší ta cena, na druhou stranu mě zatim nenapadá způsob, jak doma cvičit zádový partie...


na zada delej shyby
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matezz06 napsal:
mě zatim nenapadá způsob, jak doma cvičit zádový partie...
kdyt mas cinky, tak co vymejslis.. mrtvola, pritahy jc/vc a uz mas tri zakladni cviky, s kterejma si vystacis do aleluja
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

matezz06 napsal:
TRX napsal:
Ahoj, myslím, že hrazdu a další posilovací náčiní by nahradilo TRX. Nevím, jestli to znáš, kdyžtak se koukni na: facebook.com/TRX.CR


no to vypadá zajímavě, jen mě trochu straší ta cena, na druhou stranu mě zatim nenapadá způsob, jak doma cvičit zádový partie...

Nenapadá? Cvič mrtvé tahy. Pokud nemůžeš činkou mlátit, cvič je bez pokládání. Druhý objemový cvik můžeš mít přítahy činky v předklonu. Další doplňkové cviky lehce najdeš/předepíše ti je trenér.
Co se TRX týče, tipl bych si že ti je šikovný člověk spíchne hodně levně. Zeptej se nějaké ženské příbuzné co má šicí stroj
Co se hrazdy týče, nemůžeš něco zapustit do panelu ve stropě? (nevím z jakého materiálu máš strop)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok dík to by šlo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok dík to by šlo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kazdopadne jestli te tohle samotnyho nenapadlo, tak by to toho trenera chtelo co nejdriv
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matezz06


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
kazdopadne jestli te tohle samotnyho nenapadlo, tak by to toho trenera chtelo co nejdriv


jj určitě, sám bych to ani nezkoušel, nikdy jsem necvičil s ničim jinym než s vlastní váhou, takže bych si sám akorát ublížil :D za měsíc odmaturuju a vrhnu se na to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - trénink doma?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: