Bricho v objemovce



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bricho v objemovce  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Bricho v objemovce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coretex666


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 9:24 pm    Předmět: Bricho v objemovce Odpovědět s citátem

Ahoj, mel bych dotaz.

Je mi 26 let, mam cca 173 cm. Nez jsem zacal cvicit, vazil jsem 70kg. Za posledni asi cca rok jsem nabral pomerne slusne mnozstvi svalove hmoty a zvysil svoji hmotnost na 81kg.

Mym cilem je nabrat na 90kg a pak zacit s dietou a rysovanim, pricemz pocitam s tim, ze v diete o cast svalove hmoty prijdu, coz mi ale nevadi, protoze pri 173cm uz by tech 90kg bylo celkem dost (mym cilem neni byt "bedna"). Rikal jsem si, ze kdybych mel ve finale 85kg po vyrysovani, byl bych spokojeny.

Pri tom nabirani ze 70 na 81 jsem nabral i na brise (cemu se asi neda uplne vyhnout v objemovce) a vzhledem k tomu, ze se blizi leto, rekl sem si, ze bych mohl s tim prebytecnym tukem na brise neco udelat.

Moje otazka je prosta:

Je mozny zvysenim aerobnich aktivit (napr: kdybych zacal chodit 3x tydne behat) redukovat tuk na brise, ale zaroven udrzovat objemovou dietu a pokracovat v nabirani svalove hmoty (i kdyz treba pomaleji v tomhle obdobi) nebo je to v objemovce zbytecny a jen bych tim zpomalil nabirani svalu a nic jinyho a je tudiz lepsi proste nejdriv nabrat na tech 90 a pak teprve prejit na tvrdou dietu a rysovacku.

Prosim hlavne zadny flame, pokud by vas muj topic nejak pohorsil, tak ho ignorujte a sem napiste jen opravdu smysluplne rady.

Diky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 9:40 pm    Předmět: Re: Bricho v objemovce Odpovědět s citátem

Pokud budeš konzumovat komplexní sacharidy (vločky, těstoviny, rýže, brambory, kvalitní pečivo, fazole,...) a vynecháš cukry a pojedeš silovej tréning a rozumně přidáš aerobní aktivity, tak můžeš klidně zredukovat tuk a třeba i nabírat svaly. Zkus a uvidíš
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 9:41 pm    Předmět: Re: Bricho v objemovce Odpovědět s citátem

Radši než nabírat-sprasit se a pak nasadit striktní dietu bych doporučil nabírat pomalu, rozumně a kvalitně (nějaké to "počítání" by asi neuškodilo, ať víš, na čem jsi a jaký má být příjem-výdej), bude to lepší jak z hlediska zdraví, tak výsledku. Aerobkou 3x týdně nic nezkazíš (i v objemu), jedině dobře.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 9:55 pm    Předmět: Re: Bricho v objemovce Odpovědět s citátem

coretex666 napsal:
Ahoj, mel bych dotaz.

Je mi 26 let, mam cca 173 cm. Nez jsem zacal cvicit, vazil jsem 70kg. Za posledni asi cca rok jsem nabral pomerne slusne mnozstvi svalove hmoty a zvysil svoji hmotnost na 81kg.

Mym cilem je nabrat na 90kg a pak zacit s dietou a rysovanim, pricemz pocitam s tim, ze v diete o cast svalove hmoty prijdu, coz mi ale nevadi, protoze pri 173cm uz by tech 90kg bylo celkem dost (mym cilem neni byt "bedna"). Rikal jsem si, ze kdybych mel ve finale 85kg po vyrysovani, byl bych spokojeny.

Pri tom nabirani ze 70 na 81 jsem nabral i na brise (cemu se asi neda uplne vyhnout v objemovce) a vzhledem k tomu, ze se blizi leto, rekl sem si, ze bych mohl s tim prebytecnym tukem na brise neco udelat.

Moje otazka je prosta:

Je mozny zvysenim aerobnich aktivit (napr: kdybych zacal chodit 3x tydne behat) redukovat tuk na brise, ale zaroven udrzovat objemovou dietu a pokracovat v nabirani svalove hmoty (i kdyz treba pomaleji v tomhle obdobi) nebo je to v objemovce zbytecny a jen bych tim zpomalil nabirani svalu a nic jinyho a je tudiz lepsi proste nejdriv nabrat na tech 90 a pak teprve prejit na tvrdou dietu a rysovacku.

Prosim hlavne zadny flame, pokud by vas muj topic nejak pohorsil, tak ho ignorujte a sem napiste jen opravdu smysluplne rady.

Diky moc

Vůbec ti neuškodí teď nabrat "plážovou formu" a v objemovce pokračovat po létě. Alespoň zjistíš kolik jsi skutečně nabral svalů a kolik z těch domnělých svalů je tuk.
Ve zbytku souhlas s Frozzem. Guru ti sice neradí špatně, ale většina lidí jeho návod nedodrží, tudíž si nedělám iluze ani u tebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bricho v objemovce
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: