dobrý zvíře hele coci, u thrusterů uvolňuješ úchop když jdeš do čelního dřepu aby ti činka dosedla na ramena, nebo jí máš pořád v pevným úchopu aby se ti líp tlačilo?
snad se to dá pochopit
, ale nadherny vykon, tez to chci dat nekdy na jeden zatah (samozrejme tak za 5-10 let :D), nejlepsi je jak se po HSPU vrati k mrtvolam a furt je tam sam a dalsi HSPU dokonci jeste predtim, nez nekteri dokonci prvni kolo
Oh? Když to dokončil, vypadal, jako by vůbec nic nedělal...
Spealler vs Fronning, to bych chtěl vidět (Fronning je ku*va týpek, ale zdá se mi dost arogantní a namyšlenej).
_________________ "For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru