|
|
|
| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Autor |
Zpráva |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 11:28 am Předmět: MusclePharm a dávkování |
|
|
Měl bych pár dotazů ohledně suplementace.
Vím, že na internetu toho je spousta, ale chci se i zeptat jestli je tohle dávkování ideální nebo by jste zvolili jiné?:) Třeba to které se Vám nejvíce osvědčilo,... :)
Suplementy: Combat,Assalut,Creatin,BCAA a navíc mám ještě AMINO X od BSN
30minut před - 1dávka assalut,5g creatinu,6tablet BCAA
15minut před tréninkem a začátek tréninku - 1 dávka AMINO-X
po tréninku: 6 tablet BCAA,1dávka AMINO-X
následuje 30-45minut kardio
cca. 15minut po kardiu - 2odměrky Combat
Běheme celého tréninku popíjím vodu krom začátku kde dopíjím amino-x. Při kardiu bud iontový nápoj nebo nápoj s l-carnitinem.
Mohu pak zařadit tento kreatin ještě do potréninkového proteinu?
Jinak protein užívám ráno ihned po probuzení nebo k snídani (zamíchám s vločkami) a těsně před spánkem.
Doporučíte mi jiné dávkování nebo jak Vám to přijde?
|
|
| nahoru |
|
 |
| |  |
Rostislaw

|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:05 pm Předmět: |
|
|
Pred cvicenim 1,5h az 2h pevne jidlo, po cviceni kreatin 5g, 40g proteinu, hodinu na to pevne jidlo.
Ten slisovany kolagen a kasein, kteremu rikas aminokyseliny muzes zobat treba u televize nebo jej splachnout do toalety, stejne tak ty bcaa v davce, kterou uvadis jsou k nicemu. A i kdybys to davkovani zvysil, tak je tu otazka, jestli by to k necemu bylo.
|
|
| nahoru |
|
 |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:24 pm Předmět: |
|
|
| Rostislaw napsal: | Pred cvicenim 1,5h az 2h pevne jidlo, po cviceni kreatin 5g, 40g proteinu, hodinu na to pevne jidlo.
Ten slisovany kolagen a kasein, kteremu rikas aminokyseliny muzes zobat treba u televize nebo jej splachnout do toalety, stejne tak ty bcaa v davce, kterou uvadis jsou k nicemu. A i kdybys to davkovani zvysil, tak je tu otazka, jestli by to k necemu bylo. |
Takže kreatin před cvičením ne?
Jinak na kolik navýšit ty BCAA aby to bylo aspoň trochu "dostačující"?
Jinak díky za smysluplný příspěvek ze kterého si můžu něco vzít a né za rejpání, kterého se tu spousta lidí dopouští jak jsem tak pročítal forum! :D :))
|
|
| nahoru |
|
 |
Draper

|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:30 pm Předmět: |
|
|
| Rostislaw napsal: | Pred cvicenim 1,5h az 2h pevne jidlo, po cviceni kreatin 5g, 40g proteinu, hodinu na to pevne jidlo.
Ten slisovany kolagen a kasein, kteremu rikas aminokyseliny muzes zobat treba u televize nebo jej splachnout do toalety, stejne tak ty bcaa v davce, kterou uvadis jsou k nicemu. A i kdybys to davkovani zvysil, tak je tu otazka, jestli by to k necemu bylo. |
Prvne si ty AMINO X parkrat vyzkousej a pak pis teprve sud. Ja jsem co se tyka aminokyselin dost skepticky, take si myslim, ze dost levnych vyrobku, co tu na trhu je a co se pysni nazvem aminokyseliny je jen kolagen a dalsi nahrazky, ale v posledni dobe jsem konkretne tyhle AMINO X od BSN parkrat daval (je pravda ze v trochu vetsim mnozstvi) a skoro bych dal ruku do ohne za to,ze jsem mel pri treninku vice energie a hlavne jsem druhy den byl mnohem mene rozbity. _________________ CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
|
|
| nahoru |
|
 |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:32 pm Předmět: |
|
|
| Draper napsal: | | Rostislaw napsal: | Pred cvicenim 1,5h az 2h pevne jidlo, po cviceni kreatin 5g, 40g proteinu, hodinu na to pevne jidlo.
Ten slisovany kolagen a kasein, kteremu rikas aminokyseliny muzes zobat treba u televize nebo jej splachnout do toalety, stejne tak ty bcaa v davce, kterou uvadis jsou k nicemu. A i kdybys to davkovani zvysil, tak je tu otazka, jestli by to k necemu bylo. |
Prvne si ty AMINO X parkrat vyzkousej a pak pis teprve sud. Ja jsem co se tyka aminokyselin dost skepticky, take si myslim, ze dost levnych vyrobku, co tu na trhu je a co se pysni nazvem aminokyseliny je jen kolagen a dalsi nahrazky, ale v posledni dobe jsem konkretne tyhle AMINO X od BSN parkrat daval (je pravda ze v trochu vetsim mnozstvi) a skoro bych dal ruku do ohne za to,ze jsem mel pri treninku vice energie a hlavne jsem druhy den byl mnohem mene rozbity. |
A můžu se zeptat kolik teda dávkuješ gramů AMINO-X k poměru k vodě?
Před i po tréninku?
Díky
|
|
| nahoru |
|
 |
Draper

|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:36 pm Předmět: |
|
|
Okolo 60g celkove rozlozene do davek pred i po treninku, nekdy jeste treba dalsich 20g behem dne po treninku (to hlavne proto, ze jsem na to mel vzdy strasnou chut :) )
Co se tyka pomeru vody a prasku, to nevim a neresim, davam to tak, aby mne to chutnalo. _________________ CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
|
|
| nahoru |
|
 |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:40 pm Předmět: |
|
|
| Draper napsal: | Okolo 60g celkove rozlozene do davek pred i po treninku, nekdy jeste treba dalsich 20g behem dne po treninku (to hlavne proto, ze jsem na to mel vzdy strasnou chut :) )
Co se tyka pomeru vody a prasku, to nevim a neresim, davam to tak, aby mne to chutnalo. |
Ok díky :)
K tý chuti ... mám meloun a je to opravdu luxus
|
|
| nahoru |
|
 |
Luster

|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:40 pm Předmět: |
|
|
Draper je tak trochu extrem  ja daval odmerku pred treninkem a odmerku po treninku, nekdy i behem treninku.. pomer na jednu davku: plna odmerka/mensi sklenice vody _________________ Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
|
|
| nahoru |
|
 |
Draper

|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:50 pm Předmět: |
|
|
| Luster napsal: | Draper je tak trochu extrem ja daval odmerku pred treninkem a odmerku po treninku, nekdy i behem treninku.. pomer na jednu davku: plna odmerka/mensi sklenice vody |
Ja vim, ale kdyby to nebylo tak ku*evsky dobry, zvlast s vychlazenou vodou v tech horkach, co byly nedavno, tak jsem toho tolik nedaval :) _________________ CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
|
|
| nahoru |
|
 |
Rostislaw

|
Zaslal: út květen 22, 2012 12:54 pm Předmět: |
|
|
Omluvam se za ty amina, spletl jsem si je s jednim ceskym vyrobcem.
Ty Bcaa davej pred cvicenim 10g spolu s vit b6 a po cviceni 10g s vit b6.
Podle nejnovejsiho vyzkumu Bcaa narusuji aminokyselinovou rovnovahu v tele stejne jako podavani samostatneho argininu ve forme NO, ale to jen tak pro zajimavost.
|
|
| nahoru |
|
 |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 3:29 pm Předmět: |
|
|
| Rostislaw napsal: | Omluvam se za ty amina, spletl jsem si je s jednim ceskym vyrobcem.
Ty Bcaa davej pred cvicenim 10g spolu s vit b6 a po cviceni 10g s vit b6.
Podle nejnovejsiho vyzkumu Bcaa narusuji aminokyselinovou rovnovahu v tele stejne jako podavani samostatneho argininu ve forme NO, ale to jen tak pro zajimavost. |
Ono v tý jedný dávce amino-X je obsaženo 10g bcaa takže 10g dostanu do sebe určitě před i po tréninku, ale k tomu chci zařadit ještě ty bcaačka, když už je mám tak nějak aby to fungovalo ale :)
|
|
| nahoru |
|
 |
Rostislaw

|
Zaslal: út květen 22, 2012 3:46 pm Předmět: |
|
|
Tak je dej jeste v pulce treninku. Ale misto tech amin a bcaa bych zainvestoval do glutaminu.
|
|
| nahoru |
|
 |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 3:55 pm Předmět: |
|
|
| Rostislaw napsal: | | Tak je dej jeste v pulce treninku. Ale misto tech amin a bcaa bych zainvestoval do glutaminu. |
Nějakej kvalitní na doporučení? :P
|
|
| nahoru |
|
 |
Turakam

|
Zaslal: út květen 22, 2012 3:57 pm Předmět: |
|
|
Ja by som šiel po tréningu recon odmerku/dve, pred assault + ešte dávku bcaačiek a si vybavený. _________________ "I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
|
|
| nahoru |
|
 |
zyzz
|
Zaslal: út květen 22, 2012 4:04 pm Předmět: |
|
|
| Turakam napsal: | | Ja by som šiel po tréningu recon odmerku/dve, pred assault + ešte dávku bcaačiek a si vybavený. |
A kolik tech BCAA před,při a po? :D
Někdo tady psal, že 6tablet je málo :/ :D Ale nevim no přece jen ta dávka amino-x mi před tréninkem dá 10g a po tréninku taky 10g takže si myslím, že 6 by mělo stačit ne?
|
|
| nahoru |
|
 |
| |
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Populární značky:
|