trenink-cíl:nabrání hmoty!



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - trenink-cíl:nabrání hmoty!  Úvodní stránka -> Začátečníci -> trenink-cíl:nabrání hmoty!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dejvid007


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 5:12 pm    Předmět: trenink-cíl:nabrání hmoty! Odpovědět s citátem

Zdravim,
je mi 18let
váha:67-69Kg
Cíl:nabrat svalovou hmotu (jsem moc hubený)
Chtěl bych posilovat 3xtýdnně.

Co je podle Vás pro mne lepší?Fullbody nebo jednotlivé partie?
Zřejmě full....

Moc Vás prosím,kdyby jste mi sestavili takovou "osnovu",jak by to mělo vypadat..:)
děkuji moc!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další co neumí otevřít www.ronnie.cz a přečíst si článek/články.
Hlavně abys nemusel sám nic udělat co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dejvid007


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Další co neumí otevřít www.ronnie.cz a přečíst si článek/články.
Hlavně abys nemusel sám nic udělat co?


já už prostě nevim,měl jsem sestavenejch tolik treninků a vždy jsem je hodil na ronnie a samozřejmě mi to každej druhej zkritizoval....proto to to dělám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si ten svuj trenink proste chvili cvic jakoby zadny ronnie.cz nebyl a nehledej v tom vedu. Pokud po case nebudes mit adekvatni vysledky, tak bude asi neco spatne. Neverim ale tomu, ze se s dobrou stravou a dostatkem odpocinku neda s jakymkoliv treninkem pokud nebude uplne totalne postaveny na hlavu (myslim tim strukturu treninku, technika cviku uz je vec dalsi) dosahnout nejakych vysledku , at uz lepsich nebo horsich. Drive se bez ronnieho take cvicilo a vlastne se stale cvici a jde to. Sice jsou v posilovnach casto k videni opravdu unikatni veci, ale casto maji lide mnohem lepsi vysledky nez kdyz cvici nejake rutiny a nebo se zbytecne ridi teoriema. Jen prosimte necekej, ze ti tu nekdo bude zadarmo neco specialniho skladat.

Hlavne mne prosimte nepis PM, tam ti fakt radit nebudu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hEEEliak


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvič cvič a cvič! Udělej si fotku a za dva měsíce se po intenzivním cvičení a dobre stravě na ní podívej znovu uvidíš že to bude fungovat!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hEEEliak


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dejvid007 napsal:
Octopuss napsal:
Další co neumí otevřít www.ronnie.cz a přečíst si článek/články.
Hlavně abys nemusel sám nic udělat co?


já už prostě nevim,měl jsem sestavenejch tolik treninků a vždy jsem je hodil na ronnie a samozřejmě mi to každej druhej zkritizoval....proto to to dělám


Nikdo není dokonalí, každý má jiný názor, každýmu se osvědčilo to svoje a tak tomu bude dávat přednost to je jasný a hlavně každý je jiný! Ale je pravda že je nějaký základ který najdeš na xxxxxx stránkách. Stačí jen číst a cvičit ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coretex666


PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud ti to cas (nebo jinej bottleneck) dovoluje, tak zvys pocet treninku.

Ja jsem prvni rok cvicil taky 3x tydne a vysledky nebyly takovy jak bych si predstavoval. Od te doby co jsem najel na 5-6 treninku tydne to jde vsechno o hodne rychleji.

Zaroven si myslim, ze rozdeleni treninku na jednotlivy partie ti prinese lepsi vysledky nez full body trenink. Zase mluvim na zaklade vlastni zkusenosti. Kdyz jsem presel z full body na deleny treninky, vysledky se zacaly dostavovat.

Asi nejsem dostatecne zkusenej, abych ti tady draftnul nakej specifickej treninkovej plan, ale myslim si, ze postavit nakou osnovu nemuze bejt takovej problem.

Rekneme, ze si cviceni rozdelis na 5 casti - Prsa, zada, ramena, ruce, nohy (pricemz bricho muzes zaradit za libovolne treninky dle chuti). Na konkretni cviky si uz prijdes nebo odkoukas neco v posilce od zkusenejsich borcu. Pokud chces nabirat, tak bych ti doporucil spise kratsi treninky (cca hodinove). Zkus si postavit 5 treninku rozdelenych na zaklade tech partii co chces cvicit a po par mesicich vyhodnot jestli to prineslo vysledky nebo ne. (samozrejme nezapomen na spravnou stravu, ktera je stejne dulezita jako samotne cviceni).

To co jsem tu napsal je subjektivni nazor, se kterym nemusi kazdy souhlasit. Predpokladam, ze ti nejde o to se vycvicit na profi kulturistu a proto by ti mohla i obecna rada od amatera prijit vhod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - trenink-cíl:nabrání hmoty!
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: