mrtvý tak a bolest zad


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - mrtvý tak a bolest zad  Úvodní stránka -> Trénink -> mrtvý tak a bolest zad
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
napao13


PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Iron Lung Power napsal:
MT so skoliózou určite nie. Odporúčam nájsť trénera, ktorý Ťa naučí techniku cvikov.

tak já cvičím už 1,5 roku ale vůbec sem nejezdil MT až teďkom tak že techniku cviků zvládam dobře, ale seremě že nemůžu teda jezdit MT
ale zdraví je na 1 místě že
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

snad nebude vadit ze otevru tenhle 3 roky starej thread...

dneska jsem po delsi dobe cvicil deadlift a pri poslednim opakovani v jedny serii jsem citil ze jsem trochu ohnul spodek zad. Pri prvnim opakovani v dalsi serii jsem to sotva odlepil od zeme a prudka bolest ve spodnich zadech.

Potom zbytek treningu jsem mel problem skoro cokoli zvedat. Treba pri zvedani 15kg cinky ze zeme jsem musel jit do drepu a celou dobu drzet zada vertikalne.

Dalsich par hodin to trochu bolelo pri prudsich pohybech, ale zadna velka bolest.

Ted uz to neboli vubec. Jenom by me zajimalo, kdyz uz to neboli tak by to nemelo byt nic vazneho ne? Abych za par dni nezvedl 100kg a neskoncil v nemocnici... (dneska jsem zvedal ubohejch 140kg).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:

dneska jsem po delsi dobe cvicil deadlift


A není to právě tím? Že jsi to cvičil po dlouhé době, dal jsis toho moc, než by jsi zvládl a záda na to hold nebyla zvklá? + třeba špatná technika a výsledek je jasný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mrtvolu po dlouhé době bacha, jezdi pomalu, malý váhy, tecnicky, aby se záda zase seznámily s pohybem, já si takhle odstřelil 2 plotýnky...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, priste radsi podsadim tak na tech 100kg a budu pomale pridavat

Wojtkingson: Jaky to ma prubeh kdyz se posune plotenka? Podle toho co jsem cetl tak predpokladam ze z posilovny bych po svych neodesel a asi by to neprestalo bolet za par hodin. Jenom bych se chtel ujistit ze se me nestalo taky neco takovyho a dalsim cvicenim to jeste nezhorsim, protoze to ze jsem nemohl zvednout 15kg jednorucku me docela vydesilo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak divně jsem cítil záda a ráno jsem nemohl pořádně chodit
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Nějak divně jsem cítil záda a ráno jsem nemohl pořádně chodit


aha, tak to jsi me teda moc neuklidnil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:
Wojtkingson napsal:
Nějak divně jsem cítil záda a ráno jsem nemohl pořádně chodit


aha, tak to jsi me teda moc neuklidnil

Měl by tě uklidňovat doktor s RTG snímkem páteře ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:
jj, priste radsi podsadim tak na tech 100kg a budu pomale pridavat

Wojtkingson: Jaky to ma prubeh kdyz se posune plotenka? Podle toho co jsem cetl tak predpokladam ze z posilovny bych po svych neodesel a asi by to neprestalo bolet za par hodin. Jenom bych se chtel ujistit ze se me nestalo taky neco takovyho a dalsim cvicenim to jeste nezhorsim, protoze to ze jsem nemohl zvednout 15kg jednorucku me docela vydesilo...


Zalezi jak hodne se ti ta plotynka hne. Nejspis bys po svych odesel (alespon ja vzdy odesel). Pokud bys mel hnutou plotynku, citil bys tam prakticky porad tlak (zpravidla vlevo nebo vpravo) a obcas pri neopatrnem pohybu by se ozvala prudka bolest.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kwaker


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

plotynka je vytlačovaná ze svýho místa a tlačí na sedací nerv. Kromě bolesti v bederní páteři, někdy opravdu nechutné, může být bolest do celé nohy po vnější straně, i bolest hýždě atd... je to super:-).
_________________
pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale o to horší cesta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

momentalne to neboli ani tam necitim tlak. Jenom kdyz se prudce predlonim tak tam trochu neco citim - asi jako kdyz je namozeny sval. Takze snad to bylo jenom drobny zraneni svalu a ne pater...

Diky vsem za info.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlad


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dotaz...je moudré cvičit mrtvolu, když mam skoliózu zad a nemam opasek? Nebude moudřejší dělat místo toho shyby třeba ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2012 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlad napsal:
Mám dotaz...je moudré cvičit mrtvolu, když mam skoliózu zad a nemam opasek? Nebude moudřejší dělat místo toho shyby třeba ?

mrtvý tah a shyby jsou zcela odlišný cvik, zatěžuješ jimi jinou partii ..nicméně k tvému dotazu - shyby by neměly ničemu uškodit (u mrtvoly ti to zaručit nemůžu)
_________________
Do you even lift?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
superfosfat


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:43 am    Předmět: deadlift Odpovědět s citátem

mě třeba z mrtvoly záda bolí vždy "příjemně", takové to bodnutí nebo stav kdy cítím že sem si nějak pohl se zády mám spíš jen po bench pressu s velkou vahou (a bez opasku)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlad napsal:
Mám dotaz...je moudré cvičit mrtvolu, když mam skoliózu zad a nemam opasek? Nebude moudřejší dělat místo toho shyby třeba ?

Když si nejsi jistý, poraď se s fyzioterapeutem.
Já osobně mrtvolu cvičím i když mám páteř do podivného tvaru. Narovnaná lordoza a kyfoza, ... . Nicméně se nesnažím trhat rekordy a cvičím s rozumem, důkladnou rozcvičkou a pečlivě si hlídám techniku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - mrtvý tak a bolest zad Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: