Naražená ruka, natažený sval



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Naražená ruka, natažený sval  Úvodní stránka -> Trénink -> Naražená ruka, natažený sval
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukas450


PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2012 12:59 pm    Předmět: Naražená ruka, natažený sval Odpovědět s citátem

Zdravím, cca před dvěma měsíci jsem si přihodil úraz, natáhnul jsem si sval na ruce, takže jsem to nechal v klidu, bohužel týden po tom sem nešťastnou náhodou na to samé místo spadl, takže jsem vyřadil veškerou pohybovou aktivitu a koupil nějakou mastičku, ze začátku mě to bolelo při pohybu, to mě do 2 týdnů přešlo akorát pořád až do teď přetrvává bolest když si na to šáhnu,přibližně tak 5 cm okruh, neni to nijak velká bolest, ale zajímá mě jestli bych mohl začít cvičit, zkoušel jsem dělat kliky, činky a bolest při pohybu necítím. Jde o deltový sval (zadní hlava), pokud to je správně.
Chodil jsem a chodím na rehabilitace ultrazvukem, ale to podle mě nemá žádné účinky, to samé jako nějaké krémy apod...

Rád bych se už konečně vrátil ke cvičení, protože když má člověk celou dobu a to ještě v létě o prázdninách, ležet nebo sedět doma, tak o to fakt nestojim. Když mi doktor řekne klid a mazat a já po 2 měsících nevidím skoro žádný účinek, tak mi to příde zbytečně a možná by bylo lepší to rozhýbat :)

Takže bych rád slyšel nějakou radu, nejlépe od někoho kdo měl něco podobného, popřípadě co mám udělat, aby mě to co nejdříve přestalo bolet. Předem děkuji, lukas450
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
svalymaly


PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2012 2:29 pm    Předmět: Re: Naražená ruka, natažený sval Odpovědět s citátem

lukas450 napsal:
Zdravím, cca před dvěma měsíci jsem si přihodil úraz, natáhnul jsem si sval na ruce, takže jsem to nechal v klidu, bohužel týden po tom sem nešťastnou náhodou na to samé místo spadl, takže jsem vyřadil veškerou pohybovou aktivitu a koupil nějakou mastičku, ze začátku mě to bolelo při pohybu, to mě do 2 týdnů přešlo akorát pořád až do teď přetrvává bolest když si na to šáhnu,přibližně tak 5 cm okruh, neni to nijak velká bolest, ale zajímá mě jestli bych mohl začít cvičit, zkoušel jsem dělat kliky, činky a bolest při pohybu necítím. Jde o deltový sval (zadní hlava), pokud to je správně.
Chodil jsem a chodím na rehabilitace ultrazvukem, ale to podle mě nemá žádné účinky, to samé jako nějaké krémy apod...

Rád bych se už konečně vrátil ke cvičení, protože když má člověk celou dobu a to ještě v létě o prázdninách, ležet nebo sedět doma, tak o to fakt nestojim. Když mi doktor řekne klid a mazat a já po 2 měsících nevidím skoro žádný účinek, tak mi to příde zbytečně a možná by bylo lepší to rozhýbat :)

Takže bych rád slyšel nějakou radu, nejlépe od někoho kdo měl něco podobného, popřípadě co mám udělat, aby mě to co nejdříve přestalo bolet. Předem děkuji, lukas450




Kup si tenisovy micek, opri se proti zdi a krouzive si masiruj to bolave misto. Taky bych doporucil jemny stretch of posterial deltoid a zacni z malejma vahama.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
lukas450


PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2012 5:55 pm    Předmět: Re: Naražená ruka, natažený sval Odpovědět s citátem

Ok zkusím to s tím míčkem. Jo vemu si ty nejmenší váhy co tu mám, všechno jen z lehka, aspon mě to naučilo jednu věc, nikdy už nezanedbám strečink :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Naražená ruka, natažený sval
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: