UFC 149: Faber vs. Barao



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - UFC 149: Faber vs. Barao  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> UFC 149: Faber vs. Barao
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo vyhraje titul?
Barao
16%
 16%  [ 1 ]
Faber
83%
 83%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 8:47 pm    Předmět: UFC 149: Faber vs. Barao Odpovědět s citátem

Main Card (PPV)









Bantamweight: Urijah Faber vs Renan Barao - interim championship
Middleweight: Hector Lombard vs Tim Boetsch
Heavyweight: Cheick Kongo vs Shawn Jordan
Welterweight: Brian Ebersole vs James Head
Welterweight: Chris Clements vs Matt Riddle

Preliminary Card (FX)
Middleweight: Court McGee vs Nick Ring
Bantamweight: Roland Delorme vs Francisco Rivera
Light Heavyweight: Ryan Jimmo vs Anthony Perosh
Bantamweight: Bryan Caraway vs Mitch Gagnon

Preliminary Card (Facebook)
Featherweight: Antonio Carvalho vs Daniel Pineda
Lightweight: Mitch Clarke vs Anton Kuivanen


na ten main card se těším extrémně, tam očekávám fakt brutální věci... fight roku main event, kde si netroufám předpovědět vítěze. Co-main event nejlepší fighter mimo UFC vs věčnej underdog, proti kterému se nevyplatí sázet... tam bude šílenej ohňostroj. Bryan Caraway prohraje VIA ARMBAR... Jimmo by mohl ukázat, co je zač. Bude to sranda.
nahoru
c87


PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pre mna najocakavanejsi event za posledne roky, a to kvoli Lombardovi ktory ma debut v UFC, dlhe roky sledujem tohoto bojovnika, s neskutocnym talentom... pevne verim v jeho vyhru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2012 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná karta. Lombar i Boetsch jsou zvířata a ten novej mladej těžkotonážník vypadá taky slušně. Uvidíme...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 6:34 pm    Předmět: Re: UFC 149: Faber vs. Barao Odpovědět s citátem

nahoru
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kongo je obrovský...



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vazenie

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOIL



Lombard vs Boetch: co tam ten Lombard predviedol, doteraz mam hlavu v smutku ... taku pasivitu az priam machrovstvo som teda este nevidel, i ked si podla mna to bol fajt 50/50 lebo obaja totalne nic nepredviedli, rozhodcov musel pohorsit Lombardov pristup a dali to radsej Botchovi

Urijah vs Zlobr: tu bolo jednoznacne, Baraoov stand up bol zdrcujuci, pripadalo mi to ako zapas s Aldom ... skoda, Faber uz v tychto vahovkach na opasok nesiahne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOIL

Na main card kromě prvního fightu nemá smysl koukat. Jedna z nejnudnějších za poslední roky. Na druhou stranu jedny z nejlepších Prelims, jaký kdy byly.

K main card:
Kongovo styl se mi vůbec nelíbí. Dá jednu, dvě pěsti a pak se o něj opře a začnou se přetlačovat 15 minut, semtam dá koleno.
Lombard stál jak trubka, Boetch tam pořád běhal jak Condit, dmg nedělal prakticky žádnou a i přesto vyhrál na trapnej split decision. Je dobře, že Lombard prohrál, protože se mu to třeba v hlavě spraví a příště už se bude snažit pořádně.
K Faber vs Barao, další hrozná nuda, Faber ho nebyl schopnej skoro trefit, pořád si tam hráli s prstama, prostě bída a nuda...

Já blbec nešel spát kvůli Lombardovi a fakt to za to vůbec nestálo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
SPOIL


Já blbec nešel spát kvůli Lombardovi a fakt to za to vůbec nestálo.


pripajam sa k tym blbcom ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOIL

Jedinej koukatelnej zapas z main card byl riddle vs clements,jinak to stalo za hovno,verim tomu,ze je lombard dobrej a ma na to se udrzet v ufc docela vysoko,ale chtelo by to trochu u toho myslet,v poslednim kole delat to stejny hovno jako v prvnim,kdyz neni jista bodova prevaha?Ocenuju jeho takedown defense a je hodne vybusnej typ,jenze dneska se mu do tech vymen asi moc nechtelo a doufal,ze vyhru dostane za tech par ran co rozdal...jeho vlastni hloupost,fabera je mi lito,mam ho docela rad,zatimco ta brazilska opice barao je mi fakt nesympaticka a doufam,ze dominick cruz obhaji titul,ale bude to mit sakra tezky.Od jordana sem teda ocekaval vic,nejaky vymeny,ale bohuzel zase nic,dalsi zapas na hovno,kongo si ho jenom drzel u klece a obcas rozdal par ran aby se nereklo a mel vyhru jasnou...hnus event fuj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8Shade napsal:
SPOIL

Na main card kromě prvního fightu nemá smysl koukat. Jedna z nejnudnějších za poslední roky. Na druhou stranu jedny z nejlepších Prelims, jaký kdy byly.

K main card:
Kongovo styl se mi vůbec nelíbí. Dá jednu, dvě pěsti a pak se o něj opře a začnou se přetlačovat 15 minut, semtam dá koleno.
Lombard stál jak trubka, Boetch tam pořád běhal jak Condit, dmg nedělal prakticky žádnou a i přesto vyhrál na trapnej split decision. Je dobře, že Lombard prohrál, protože se mu to třeba v hlavě spraví a příště už se bude snažit pořádně.
K Faber vs Barao, další hrozná nuda, Faber ho nebyl schopnej skoro trefit, pořád si tam hráli s prstama, prostě bída a nuda...

Já blbec nešel spát kvůli Lombardovi a fakt to za to vůbec nestálo.

Až na poslední větu přesně moje dojmy. Prelims + první fight main cardu byly lahůdkový
nahoru
BerserK87
(ban)


PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh ako fajn je si pozriet fight teraz a nie nazivo, mozem si kludne preklikat. Pozerat to nazivo musel byt riadny ubijacik a nie este zato zaplatit tolko penazi...

No aspon teraz ti co tvrdili aky je Kongo dobry a skilled atd blabla zistili co je zac. Podarilo sa mu akurat neskutocny obrat proti tomu Barrymu, ked bol vlastne vypnuty, nato sa zapol a nahodne trafil na Barryho neskutocnu potupu zdvihak. To je tak vsetko, ved som tu aj pisal ked siel proti Huntovi, ze som sa hned obaval o jeho zdravie a na ten zapas by som kludne stavil krk. Kongo je strasne nemotorny, vravi o sebe aky je skuseny ale poviem takto ze keby siel proti hociktoremu lepsiemu tak nema najmensiu sancu. No postavu ma dobru, hajzel jeden

Co sa tyka tohto eventu a main card-u, tak ma ovela viac zaujali tie countdowny a dokumentu k priprave/vazeni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirio
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víc trakových nabušených eventů! Docela jsem se po koukání na "Countdowns" těšil, ale byla to neskutečná nuda, ani se mi nechce o zápasech rozepisovat. Děs...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mirio napsal:
Víc trakových nabušených eventů! Docela jsem se po koukání na "Countdowns" těšil, ale byla to neskutečná nuda, ani se mi nechce o zápasech rozepisovat. Děs...

Sprav si náladu na těch prelims, já je teď viděl ještě jednou a je to vážně paráda. Jsou tam pěkný zakončení, ale i skvělej grappling. Bylo by lepší, kdyby to bylo jako Zombie vs Poirer, ale není vždy posvícení, zvlášť v MMA.

Danovi pak na tiskovce bylo trapně a docela se i styděl na to, jak main card vypadal, ale řekl to dobře, že v UFC není rozhodně taková nuda, když to srovnátě s některými zápasy v dalších sportech a má recht. Fotbal, hokej, basketbal... tohle je často nudnější.
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - UFC 149: Faber vs. Barao
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: