zájem o Strongmana



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zájem o Strongmana  Úvodní stránka -> Strongman -> zájem o Strongmana
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dudlajs


PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 3:01 am    Předmět: zájem o Strongmana Odpovědět s citátem

Zdravim vás siláci :)
Už delší dobu mam nutkání sem napsat a teď uz mi to nedalo, měl bych zájem a chtěl bych začít trénovat aby se ze mě stal 'Strongman' :) jsem z Chomutova a o jedinym klubu o kterym vim, je v Mostě (nebo se pletu?) problém ale je,že jsem nikde nenašel žádnej web ani info jak se s nima spojit,jestli by mě vzali mezi sebe a hlavně jaký jsou nároky a požadavky pro vstup... Kdyby jste byl někdo ochotnej a dal mi bližší info nebo je tu někdo z okolí Chomutova kdo by mi s tim mohl pomoct byl bych moc vděčnej, předem díky za odpověd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím tě

Jsem z Kadaně, trénuju jednou týdně v mostě a jinak 2x u nás ve varech, můžeme se klidně domluvit na společných trénincích :) budu rád kdyby ti nevadilo jezdit i do varů :)

Moje jméno je Zdeněk Chuchel tak si mě přidej na FB a domluvíme se :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain, nejseš ten maník, co jednou přišel do Boby a znovu už tam nevlezl, protože mu přišlo, že tam mají málo závaží?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 4:05 pm    Předmět: str Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
wwwpower


PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych zase byl rád kdyby se našel někdo z Kolína / Kutné hory na občasný trénink
_________________
''Nejde o to jak inkasuješ, jde o to kolik ran uneseš a přesto se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě, vstaň!'' - Rocky Balboa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
No_pain, nejseš ten maník, co jednou přišel do Boby a znovu už tam nevlezl, protože mu přišlo, že tam mají málo závaží?


Asi tak :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vassago


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 5:19 pm    Předmět: Re: str Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
někdo z moravy...brna kdo trenuje strongmana?


kdyz pockas tak rok, spis 2, urcite se pridam ... zatim jenom boucham ve fitku a snazim se priblizit minimalni silove hranici, aby to vubec melo cenu zkouset. Jak psal CIZO v jednom z clanku - MT 200kg na serie, 280kg max ... bohuzel sem zatim jen na 200 na max
_________________
Lister: „Rimmere, láska je... láska je to, čím se lišíme od zvířat.”
Rimmer: „Né, Listere, od zvířat se lišíme tím, že nepoužíváme jazyk k čištění genitálií.”
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tvrdokozus


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak když už sem píšete takovou seznamku, tak já bych rád někoho/něco v okolí Hradce Králové :)
kdyby někdo něco, ideálně kdyby měl někdo prostory, protože náčiní by nebyl problém vyrobit a něco málo již mám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 7:31 pm    Předmět: Re: str Odpovědět s citátem

Vassago napsal:
Smile04 napsal:
někdo z moravy...brna kdo trenuje strongmana?


kdyz pockas tak rok, spis 2, urcite se pridam ... zatim jenom boucham ve fitku a snazim se priblizit minimalni silove hranici, aby to vubec melo cenu zkouset. Jak psal CIZO v jednom z clanku - MT 200kg na serie, 280kg max ... bohuzel sem zatim jen na 200 na max



tak je pravda že síla je potřeba ale to neznamená že si nemůžeš vyzkoušet disciplíny v lehčí variantě nebo tak něco...

v brně sem otevřel s kamošem fitko kde bude strongman nařadi možeš knam zajit :) otevřem v pulce září

[url]facebook.com/spcgym[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Vassago


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 7:42 pm    Předmět: Re: str Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
tak je pravda že síla je potřeba ale to neznamená že si nemůžeš vyzkoušet disciplíny v lehčí variantě nebo tak něco...

v brně sem otevřel s kamošem fitko kde bude strongman nařadi možeš knam zajit :) otevřem v pulce září



super, uz sem si vas "pridal" na FB, tak budu sledovat novinky brzy se tesim na videnou ( a na potvrzeni si, ze na strogmany bude potreba jeste nazvedat spooooousta tun zeleza )
_________________
Lister: „Rimmere, láska je... láska je to, čím se lišíme od zvířat.”
Rimmer: „Né, Listere, od zvířat se lišíme tím, že nepoužíváme jazyk k čištění genitálií.”
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alak1234


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moze strongmansky trening cvicit aj clovek co si chce udrzat vahu okolo 70 75 kg ?
A co cvicia strongmani ked chodia do posilky ja teraz od septembra chcem dat 2 krat do tyzdna full body drep bench mrtvy tah abo premiestnenie po 8 seri a 3 op a biceps triceps 3serie po 5 - 8 op pojdem silovo hore z dobrou stravou ?

edit : tak asi taky lahky strongmani niesu neva no :) ja som myslel skor ci neni dade v ke klub kde su tie kamene na farmer walk a dalsie pomocky na funkcnu silu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alak1234 napsal:
Moze strongmansky trening cvicit aj clovek co si chce udrzat vahu okolo 70 75 kg ?
A co cvicia strongmani ked chodia do posilky ja teraz od septembra chcem dat 2 krat do tyzdna full body drep bench mrtvy tah abo premiestnenie po 8 seri a 3 op a biceps triceps 3serie po 5 - 8 op pojdem silovo hore z dobrou stravou ?

edit : tak asi taky lahky strongmani niesu neva no :) ja som myslel skor ci neni dade v ke klub kde su tie kamene na farmer walk a dalsie pomocky na funkcnu silu



musím tě zklamat...ale tadyk dokonce probíhá docela emotivní divočejší diskuze o tom zda uděla nižší strongmanskou kategorii do 105kg a ani to se nejeví pro moc lidí jako atraktivní...já sám jsem pro poněvadž by to byl skvělý začátek na změření sil s menšími lidmi podobně jako jsem já...nebo se začátečníky...takže takovou kategorii asi pouze neoficiíálně si můžeme udělat sami a zorganizovat nejake soutěže v brně...a rozhodně to uděláme ;) ale asi bych to viděl spíš na kategorii do 120kg ;) a pouze pro ty co nezavodej o pohar...pro začatečniky na naučení a srovnání sil...je to parada

meli jsme už takovou menší soutěž v Přerově...

pro předchozího...jasný těš se brzo otvíráme...u nás je železa až až můžeš u nás cvičit a postupně si zvykat na strongman nářadí...;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
madball


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile , ale on se ptal, jestli může cvičit strongman trénink, když si chce udržet váhu na 75kg. Já bych v tom problém neviděl, ale prostě musí počítat s tím, že nebude moct cvičit s tak šílenýma váhama, a že to nebude na závodění.
Do atletickýho tréninku vůbec není od věci zařadit třeba převracení pneumatiky, tlačení prowleru atd., naopak to je ku prospěchu.

Add. 105ka versus amatéři. Mně se prostě z principu líbí víc amatéři jako nižší liga, kde můžou právě být začátečníci a lehčí borci.

Alak1234: farmers walk můžeš dát třeba s nějakýma těžkýma jednoručkama.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zájem o Strongmana
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: